Mlade talenty

Autogramiáda na Hornických slavnostech

1.9.2017 | redakce
 

Autogramiáda na Hornických slavnostech Znovu po dvou letech se do Karviné vrací tradiční Hornické slavnosti. V Parku Boženy Němcové nebudou v sobotu 2. září chybět ani zástupci prvoligového klubu MFK Karviná.

 

Součástí Hornických slavností bude také Nadační městečko, které připravuje Nadace OKD spolu s neziskovými organizacemi z našeho regionu – ovšem nejen s nimi, což dokládá spolupráce s Městským fotbalovým klubem Karviná. A tak pozvání na tuto akci se přímo nabízelo. Ve stanu MFK Karviná budou od 14 do 15:30 hodin k dispozici reprezentanti Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou.

Oba borci budou mít pro fanoušky nachystané podpisové karty nebo plakáty. Ovšem podepisovat se budou například i na kšiltovky, dresy nebo ruce. Kromě autogramiády budou připravené soutěže (slalom s míčem, žongl s míčem v síťce) a nebude chybět ani prodej upomínkových předmětů z fanshopu MFK.

Program Hornických slavností najdete ZDE, program Nadačního městečka 2017 ZDE

• U19+U17: Z Pardubic bez bodů
včera - Ligoví dorostenci odjeli ve středu z východních Čech bez bodů - devatenáctka prohrála 1:4, sedmnáctka 0:1!

• Žáci U13 neuspěli
včera - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
před 3 dny - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.