Mlade talenty

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům

3.9.2017 | redakce
 

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům Do Karviné se po roční pauze vrátily Hornické slavnosti, kde nechyběli ani hráči prvoligového týmu MFK Karviná. Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou se půl druhé hodiny podepisovali a fotili.

 

Stan MFK Karviná se vyjímal hned u vstupu do Nadačního městečka. Program v něm připravila Nadace OKD společně s neziskovými organizacemi z regionu. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť s úkoly, za které sbíraly razítka. Po zdárném splnění je čekala drobná odměna.

Jedním ze stanovišť byl už zmíněný klubový stan, kde děti musely ukázat, co umí s míčem (žongl a slalom). Vedle nich fotbalisté podepisovali kartičky, plakáty, mobilní telefony, kopačky, čepice a dresy. „Bylo to fajn. Podepisovali jsme se takřka na všechno možné. Dost dětí se chtělo také vyfotit,“ hlásili Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou.

Především rodiče pak nakupovali také sortiment z Fanshopu - nejčastěji šlo o plakáty a šály. Povedenou akci podtrhlo také počasí, protože nebylo teplo ani zima. Hornické slavnosti byly také o muzice, program zahajovala Ewa Farna, následovalo vystoupení Davida Kollera, Pavla Dobeše, orlovské kapely Ahard a celou akci uzavřel večer Rock and Roll Band Marcela Woodmana.

Fotogalerie

               
 

• Přípravka U8 čtvrtá!
včera - V kvalifikaci na Ondrášovka Cup skončil tým MFK Karviná U8 na čtvrtém (zřejmě) nepostupovém místě. Kvalifikační turnaj se hrál v úterý 19. září v Šumperku.

• Generálka Holzera s repre U17
před 3 dny - Od neděle se Jan Holzer připravuje s národním týmem do 17 let na dvojutkání s Černou Horou, které už značí generálku před startem říjnové kvalifikace. Reprezentace se představí 19.9. ve Spytihněvi a 21.9. v Kroměříži.

• Výsledky mládeže z víkendu
17.9. - Zbrojovka Brno-U19 3:1, Sigma Olomouc-U18 5:2, Zbrojovka Brno-U17 5:0, Sigma Olomouc-U16 2:0, U15-Jihlava 4:0, U14-Jihlava 1:4, U13-Valašské Meziříčí 5:4, U12-Valašské Meziříčí 10:1, Petřkovice-st.žáci B 2:5, Petřkovice-ml.žáci B 5:4.

• Sestřih porážky se Sigmou
16.9. - Na webu iSport.cz se můžete znovu podívat na všechny důležité okamžiky sobotního televizního zápasu, ve kterém padlo osm gólů. Sestřih najdete ZDE.

• U19: Porážka v Brně
16.9. - Ligoví dorostenci prohráli v Rosicích s brněnskou Zbrojovkou 1:3, přestože v utkání šli do vedení gólem Martina Vlachovského. Sedmnáctka na stejném hřišti pak prohrála vysoko 0:5.

• Dárková sada FOOTBALL
15.9. - V obou klubových Fanshopech (na stadionu a v D-Sportu v OC Karviná) nyní zakoupíte limitovanou edici dárkové sady FOOTBALL obsahující sprchový gel a krémové mýdlo. Takže neváhejte a "vyvoňte se" třeba už dnes!

• Bojan Letić sprinterem 6. kola
14.9. - Fitness data 6. kola HET ligy mají mezi sprintery vítěze - Bojana Letiće. Právě bosenský fotbalista MFK Karviná naběhal patnáctou největší porci ze všech (11 631 m), hlavně ale zazářil svou rychlostí. Ve sprintu totiž naběhal úctyhodných 428 metrů, čímž překonal i vyhlášenou raketu Sparty Jonathana Biabianyho.

• Jurásek na první repre akci
13.9. - První výběrový kemp reprezentace U15 se koná v termínu 12.-14. září v Břeclavi a nechybí na něm ani nejlepší střelec loňské žákovské ligy U14 Matěj Jurásek!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.