Mlade talenty

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům

3.9.2017 | redakce
 

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům Do Karviné se po roční pauze vrátily Hornické slavnosti, kde nechyběli ani hráči prvoligového týmu MFK Karviná. Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou se půl druhé hodiny podepisovali a fotili.

 

Stan MFK Karviná se vyjímal hned u vstupu do Nadačního městečka. Program v něm připravila Nadace OKD společně s neziskovými organizacemi z regionu. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť s úkoly, za které sbíraly razítka. Po zdárném splnění je čekala drobná odměna.

Jedním ze stanovišť byl už zmíněný klubový stan, kde děti musely ukázat, co umí s míčem (žongl a slalom). Vedle nich fotbalisté podepisovali kartičky, plakáty, mobilní telefony, kopačky, čepice a dresy. „Bylo to fajn. Podepisovali jsme se takřka na všechno možné. Dost dětí se chtělo také vyfotit,“ hlásili Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou.

Především rodiče pak nakupovali také sortiment z Fanshopu - nejčastěji šlo o plakáty a šály. Povedenou akci podtrhlo také počasí, protože nebylo teplo ani zima. Hornické slavnosti byly také o muzice, program zahajovala Ewa Farna, následovalo vystoupení Davida Kollera, Pavla Dobeše, orlovské kapely Ahard a celou akci uzavřel večer Rock and Roll Band Marcela Woodmana.

Fotogalerie

               
 

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.