Mlade talenty

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům

3.9.2017 | redakce
 

Hráči udělali radost hlavně malým fanouškům Do Karviné se po roční pauze vrátily Hornické slavnosti, kde nechyběli ani hráči prvoligového týmu MFK Karviná. Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou se půl druhé hodiny podepisovali a fotili.

 

Stan MFK Karviná se vyjímal hned u vstupu do Nadačního městečka. Program v něm připravila Nadace OKD společně s neziskovými organizacemi z regionu. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť s úkoly, za které sbíraly razítka. Po zdárném splnění je čekala drobná odměna.

Jedním ze stanovišť byl už zmíněný klubový stan, kde děti musely ukázat, co umí s míčem (žongl a slalom). Vedle nich fotbalisté podepisovali kartičky, plakáty, mobilní telefony, kopačky, čepice a dresy. „Bylo to fajn. Podepisovali jsme se takřka na všechno možné. Dost dětí se chtělo také vyfotit,“ hlásili Ondřej Lingr s Jiřím Ciupou.

Především rodiče pak nakupovali také sortiment z Fanshopu - nejčastěji šlo o plakáty a šály. Povedenou akci podtrhlo také počasí, protože nebylo teplo ani zima. Hornické slavnosti byly také o muzice, program zahajovala Ewa Farna, následovalo vystoupení Davida Kollera, Pavla Dobeše, orlovské kapely Ahard a celou akci uzavřel večer Rock and Roll Band Marcela Woodmana.

Fotogalerie

               
 

• U19+U17: Z Pardubic bez bodů
včera - Ligoví dorostenci odjeli ve středu z východních Čech bez bodů - devatenáctka prohrála 1:4, sedmnáctka 0:1!

• Žáci U13 neuspěli
včera - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
před 3 dny - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.