Mlade talenty

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku

8.9.2017 | redakce
 

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku Ligové dorostence U19 a U17 čekají v sobotu po obědě další domácí utkání. Na Kovoně se představí v duelech s Hradcem Králové. V pondělí dopoledne pak hraje juniorský tým, který vyzve brněnskou Zbrojovku na stejném místě.

 

U19 + U17

Duel dvou devítibodových týmů uvidí Sportovní centrum Kovona v duelech týmů do 19 let. Karvinští vyzvou Hradec Králové a doufají, že naváží na poslední dva zápasy, ve kterých posbírali šest bodů a ani jednou neinkasovali. Ovšem nebude to vůbec snadné, jelikož mladí Votroci každoročně dokazují, že umí.

Sedmnáctka by pak ráda odčinila poslední prohru z Opavy. Se šesti body je před tímto kolem osmá, zatímco Hradec Králové bez bodu poslední. Duel týmů U19 startuje ve Sportovním centru Kovona v sobotu 9. září ve 13 hodin, týmy U17 vyběhnou k utkání od 15:15 hodin. 

Juniorka

Juniorský tým čeká zápas po čtrnácti dnech - v tom posledním remizoval 4:4 ve Zlíně. Během pauzy se trenéři Zbyšek Gazda s Markem Bielanem věnovali společně se svými svěřenci kondici a ofenzivě. „Dobíjeli jsme tzv. baterky i s pomocí kondičního trenéra. Střídali jsme hřiště, posilovnu a malou tělocvičnu. Nechybělo ani zaměření na zakončení. Ve Zlíně jsme sice naposledy dali čtyři góly, ale spoustu šancí také kluci zahodili. Snad to bude v dalších zápasech lepší,“ přiblížil Marek Bielan. 

Karvinští po pěti kolech vedou tabulku a rádi by na téhle pozici vydrželi i po pondělí. Zbrojovce to prozatím moc nejde a stále čeká na premiérovou výhru. Z pěti duelů získala jen čtyři body za čtyři remízy. 

Utkání moravské skupiny JL MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje v pondělí 11. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude zkušený ligový arbitr Pavel Julínek.

• Přípravka U8 čtvrtá!
včera - V kvalifikaci na Ondrášovka Cup skončil tým MFK Karviná U8 na čtvrtém (zřejmě) nepostupovém místě. Kvalifikační turnaj se hrál v úterý 19. září v Šumperku.

• Generálka Holzera s repre U17
před 3 dny - Od neděle se Jan Holzer připravuje s národním týmem do 17 let na dvojutkání s Černou Horou, které už značí generálku před startem říjnové kvalifikace. Reprezentace se představí 19.9. ve Spytihněvi a 21.9. v Kroměříži.

• Výsledky mládeže z víkendu
17.9. - Zbrojovka Brno-U19 3:1, Sigma Olomouc-U18 5:2, Zbrojovka Brno-U17 5:0, Sigma Olomouc-U16 2:0, U15-Jihlava 4:0, U14-Jihlava 1:4, U13-Valašské Meziříčí 5:4, U12-Valašské Meziříčí 10:1, Petřkovice-st.žáci B 2:5, Petřkovice-ml.žáci B 5:4.

• Sestřih porážky se Sigmou
16.9. - Na webu iSport.cz se můžete znovu podívat na všechny důležité okamžiky sobotního televizního zápasu, ve kterém padlo osm gólů. Sestřih najdete ZDE.

• U19: Porážka v Brně
16.9. - Ligoví dorostenci prohráli v Rosicích s brněnskou Zbrojovkou 1:3, přestože v utkání šli do vedení gólem Martina Vlachovského. Sedmnáctka na stejném hřišti pak prohrála vysoko 0:5.

• Dárková sada FOOTBALL
15.9. - V obou klubových Fanshopech (na stadionu a v D-Sportu v OC Karviná) nyní zakoupíte limitovanou edici dárkové sady FOOTBALL obsahující sprchový gel a krémové mýdlo. Takže neváhejte a "vyvoňte se" třeba už dnes!

• Bojan Letić sprinterem 6. kola
14.9. - Fitness data 6. kola HET ligy mají mezi sprintery vítěze - Bojana Letiće. Právě bosenský fotbalista MFK Karviná naběhal patnáctou největší porci ze všech (11 631 m), hlavně ale zazářil svou rychlostí. Ve sprintu totiž naběhal úctyhodných 428 metrů, čímž překonal i vyhlášenou raketu Sparty Jonathana Biabianyho.

• Jurásek na první repre akci
13.9. - První výběrový kemp reprezentace U15 se koná v termínu 12.-14. září v Břeclavi a nechybí na něm ani nejlepší střelec loňské žákovské ligy U14 Matěj Jurásek!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.