Mlade talenty

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti

28.9.2017 | redakce
 

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti Turnaj ve valašské Zašové a Generali Cup ve Stonavě - zajímavých turnajů za účasti kvalitních týmů se během září zúčastnily týmy přípravek U11 a U10.

 

U11

V sobotu 2. září se tým U11 zúčastnil druhého ročníku mezinárodního fotbalového turnaje v Zašové za účasti dvaceti týmů, mezi kterými nechyběla například ani pražská Sparta, olomoucká Sigma (celkový vítěz), slovenský Trenčín či rakouská Austria Vídeň.

Hrálo se ve čtyřech skupinách po pěti týmech (první dva týmy postoupily do „Ligy mistrů“, třetí a čtvrtý tým do „Evropské ligy“ a ten pátý do Valašské ligy). „Bohužel ta zbyla na nás, protože jsme všechny čtyři zápasy v základní skupině prohráli. Ovšem ve „Valašské lize“ jsme dvoukolově všechny zápasy vyhráli. Kluci si domů odvezli pěkný pohár, zlaté medaile a plno sladkostí,“ informoval trenér Josef Podhrazký.

Organizačně byl turnaj na špičkové úrovni a musel se rodičům, trenérům a hlavně hráčům moc líbit. Od začátku do konce bylo pořád o co hrát.

Výsledky

Základní skupina:
MFK KARVINÁ - Fastav Zlín 1:3
MFK KARVINÁ - FA Praha 1:4
MFK KARVINÁ - Sigma Olomouc 1:5
MFK KARVINÁ - Vsetín 1:2

Valašská liga: 
6 zápasů – 6 výher, skóre 34:4
soupeři: SKZ1926 modrá, SKT1926 zelená a FK Nový Jičín 

Turnaje se zúčastnili: Němčík, Barčák, Goralík, Griger, Knieža, Miškovič, Taksonyi, Valošek, Poledník, Pacik a Skulina.
U10

Sobotní den (23. září) patřil ve Stonavě mladým fotbalistům, kteří se v místní hale zúčastnili turnaje Generali Cup. Turnaj o osmi týmech ve dvou čtyřčlenných skupinách ovládl ostravský Baník. „Bohužel nám nevyšel hned první zápas a nakonec z toho bylo třetí, tedy první nepostupové místo. Byla to naše jediná porážka v turnaji, ale na lepší než páté místo to nestačilo,“ uvedl trenér Josef Podhrazký

Výsledky v základní skupině
MFK KARVINÁ - Zašová 0:3
MFK KARVINÁ – Baník Ostrava 3:3
MFK KARVINÁ - Třinec 2:1
o 5.-8. místo
MFK KARVINÁ – Nový Jičín 2:1
MFK KARVINÁ – Baník Albrechtice 7:0
MFK KARVINÁ - Třinec 3:2

Turnaje se zúčastnili: Ďuriš, Vitouch, Paloch, Hruška, Kratochvíl, Zajac, Němčík, Stuchlík, Dolník a Jirout.• Hošek s Teplicemi hrát nebude
dnes - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
včera - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
před 3 dny - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

• U13 v Praze na Minirepublice
před 3 dny - Také žáci U13 už mají za sebou první jarní kolo Minirepubliky. V pražských Horních Měcholupech se jim ale vůbec nedařilo - podlehli Slavii 0:4, Trenčínu 0:6, Pardubicím 1:3 (gól Pecold) a Žilině 0:10.

• Starší žáci: Dohrávky s FM
17.4. - Žáci U15 a U14 dohrávají ve středu 18. dubna 19. kolo proti Frýdku-Místku. Bude se hrát na Bažantnici od 15 a 16:45 hodin.

• Mader do reprezentace U18
15.4. - Defenzivní univerzál staršího dorostu U19 Matúš Mader byl nominován do ️slovenského národního týmu do 18 let k přípravnému dvojutkání proti Slovinsku v termínu 15. - 19. dubna.

• Víkendové výsledky mládeže
15.4. - Teplice-U21 3:0, U19-Ml.Boleslav 0:0,0:3np, Kroměříž-U18 2:0, U17-Ml.Boleslav 0:1, Kroměříž-U16 2:2, Vítkovice-U15 0:0, Vítkovice-U14 1:0, U13-Frýdek-Místek 3:8, U12-Frýdek-Místek 5:2, Rýmařov-st.žáci B 6:0, Rýmařov-ml.žáci B 4:0.

• Sestřih prohry na Slavii
14.4. - Velmi dobrý výkon z hřiště mistrovské Slavie včera body svěřencům Josefa Muchy nepřinesl, ale sestřih nejzajímavějších momentů stojí za to. Video najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.