Mlade talenty

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti

28.9.2017 | redakce
 

Přípravky objíždí turnaje a sbírají cenné zkušenosti Turnaj ve valašské Zašové a Generali Cup ve Stonavě - zajímavých turnajů za účasti kvalitních týmů se během září zúčastnily týmy přípravek U11 a U10.

 

U11

V sobotu 2. září se tým U11 zúčastnil druhého ročníku mezinárodního fotbalového turnaje v Zašové za účasti dvaceti týmů, mezi kterými nechyběla například ani pražská Sparta, olomoucká Sigma (celkový vítěz), slovenský Trenčín či rakouská Austria Vídeň.

Hrálo se ve čtyřech skupinách po pěti týmech (první dva týmy postoupily do „Ligy mistrů“, třetí a čtvrtý tým do „Evropské ligy“ a ten pátý do Valašské ligy). „Bohužel ta zbyla na nás, protože jsme všechny čtyři zápasy v základní skupině prohráli. Ovšem ve „Valašské lize“ jsme dvoukolově všechny zápasy vyhráli. Kluci si domů odvezli pěkný pohár, zlaté medaile a plno sladkostí,“ informoval trenér Josef Podhrazký.

Organizačně byl turnaj na špičkové úrovni a musel se rodičům, trenérům a hlavně hráčům moc líbit. Od začátku do konce bylo pořád o co hrát.

Výsledky

Základní skupina:
MFK KARVINÁ - Fastav Zlín 1:3
MFK KARVINÁ - FA Praha 1:4
MFK KARVINÁ - Sigma Olomouc 1:5
MFK KARVINÁ - Vsetín 1:2

Valašská liga: 
6 zápasů – 6 výher, skóre 34:4
soupeři: SKZ1926 modrá, SKT1926 zelená a FK Nový Jičín 

Turnaje se zúčastnili: Němčík, Barčák, Goralík, Griger, Knieža, Miškovič, Taksonyi, Valošek, Poledník, Pacik a Skulina.
U10

Sobotní den (23. září) patřil ve Stonavě mladým fotbalistům, kteří se v místní hale zúčastnili turnaje Generali Cup. Turnaj o osmi týmech ve dvou čtyřčlenných skupinách ovládl ostravský Baník. „Bohužel nám nevyšel hned první zápas a nakonec z toho bylo třetí, tedy první nepostupové místo. Byla to naše jediná porážka v turnaji, ale na lepší než páté místo to nestačilo,“ uvedl trenér Josef Podhrazký

Výsledky v základní skupině
MFK KARVINÁ - Zašová 0:3
MFK KARVINÁ – Baník Ostrava 3:3
MFK KARVINÁ - Třinec 2:1
o 5.-8. místo
MFK KARVINÁ – Nový Jičín 2:1
MFK KARVINÁ – Baník Albrechtice 7:0
MFK KARVINÁ - Třinec 3:2

Turnaje se zúčastnili: Ďuriš, Vitouch, Paloch, Hruška, Kratochvíl, Zajac, Němčík, Stuchlík, Dolník a Jirout.• Víkendové zápasy mládeže
včera - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polské Pawlowice (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
před 2 dny - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
před 3 dny - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.