Škoda! Těsné porážky U19 a U17 v Boleslavi

2.10.2017 | redakce

Škoda! Těsné porážky U19 a U17 v Boleslavi Smolné prohry zapsali ligoví dorostence ve středních Čechách na půdě Mladé Boleslavi. Devatenáctka neproměnila penaltu, což určilo ráz utkání, které nakonec domácí po změně stran překlopili na svou stranu. Oslabená sedmnáctka vzdorovala, nakonec padla o gól...

U19

FK Mladá Boleslav U19 – MFK Karviná U19 2:0 (0:0)
Branky:
63. Yerkhov, 70. Kalabis
Sestava Karviné: Tichý - Hejda, Mrózek, Holzer, Kaczmarczyk (81. Klimek) - Seriš, Mader, Vlachovský (64. Ratica), Bielan (70. Wala) - Pisarek, Fokaidis.
Trenér Marcel Frajt: „Už druhé utkání po sobě se opakuje stejná písnička, kdy na počet vypracovaných šancí nedokážeme udělat výsledek! Hráči se musí chovat zodpovědněji v koncovce. V každém utkání uděláme jednu až dvě naivní chyby a na body bohužel nedosáhneme! Stále je do konce soutěže je ve hře dost bodů a budeme se o ně rvát, abychom splnili stanovený cíl.“

U17

FK Mladá Boleslav U17 – MFK Karviná U17 2:1 (1:0)
Branky:
13. Pech, 65. Blažíček - 47. Kobza
Sestava Karviné: Herdzina (41. Kunz) - Stuchlík, Věčorek, Pisarek, Čopík - Osvěčík, Buzek, Kobza, Zielina (63. Lukáš) - Zych, Přichystal (69. Lalik).
Trenér Petr Gibala: „Narazili jsme na zajímavého soupeře, který to uměl s míčem. Přes menší počáteční problémy jsme ovšem nehráli vůbec špatnou partii. Ale výsledek odpovídá, škoda prvního gólu po hrubé individuální chybě. Na začátku druhé půle jsme z přímého kopu vyrovnali a za pár minut šel Zych sám na gólmana a mohl nás dostat do vedení – nedal a z protiútoku jsme inkasovali rozhodující gól. I přes porážku ale musím kluky pochválit, svým výkonem mě v okleštěné sestavě mile překvapili.“

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
dnes - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
včera - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
před 3 dny - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

• U13 v Praze na Minirepublice
před 3 dny - Také žáci U13 už mají za sebou první jarní kolo Minirepubliky. V pražských Horních Měcholupech se jim ale vůbec nedařilo - podlehli Slavii 0:4, Trenčínu 0:6, Pardubicím 1:3 (gól Pecold) a Žilině 0:10.

• Starší žáci: Dohrávky s FM
17.4. - Žáci U15 a U14 dohrávají ve středu 18. dubna 19. kolo proti Frýdku-Místku. Bude se hrát na Bažantnici od 15 a 16:45 hodin.

• Mader do reprezentace U18
15.4. - Defenzivní univerzál staršího dorostu U19 Matúš Mader byl nominován do ️slovenského národního týmu do 18 let k přípravnému dvojutkání proti Slovinsku v termínu 15. - 19. dubna.

• Víkendové výsledky mládeže
15.4. - Teplice-U21 3:0, U19-Ml.Boleslav 0:0,0:3np, Kroměříž-U18 2:0, U17-Ml.Boleslav 0:1, Kroměříž-U16 2:2, Vítkovice-U15 0:0, Vítkovice-U14 1:0, U13-Frýdek-Místek 3:8, U12-Frýdek-Místek 5:2, Rýmařov-st.žáci B 6:0, Rýmařov-ml.žáci B 4:0.

• Sestřih prohry na Slavii
14.4. - Velmi dobrý výkon z hřiště mistrovské Slavie včera body svěřencům Josefa Muchy nepřinesl, ale sestřih nejzajímavějších momentů stojí za to. Video najdete ZDE.