Mlade talenty

MFK Karviná a RESIDOMO společně pro fanoušky

27.11.2017 | redakce, Tisková zpráva
 

MFK Karviná a RESIDOMO společně pro fanoušky Nájemníci RESIDOMO získají na příštích dvou domácích zápasech MFK Karviná pivo nebo nealko nápoj zdarma!

 

Prvoligový klub MFK Karviná se zapojil do nového benefitního programu Rodina RESIDOMO, který přináší nájemníkům RESIDOMO celou řadu výhod a milých překvapení. 

Nájemníci RESIDOMO, kteří předloží platnou vstupenku nebo permanentku před zápasy s Bohemians Praha 1905 (2.12.) a FC FASTAV Zlín (víkend 24/25.2.2018), získají zdarma 1 pivo 0,5 l nebo 1 nealko nápoj 0,5l! Stačí jen předložit papírový kupón Rodiny RESIDOMO v označeném stánku před stadiónem.

Jak získat kupón Rodiny RESIDOMO a užít si tak domácí utkání MFK Karviná s pivem nebo nealko nápojem zdarma? Nájemníci RESIDOMO najdou kupón v papírové podobě společně s dalšími benefity a slevami buď v klientských centrech RESIDOMO nebo na nástěnkách ve společných prostorech bytových domů RESIDOMO v Karviné. Nástěnky byly instalovány postupně od 24. listopadu.

Více informací a přesné podmínky uplatnění benefitu Rodiny RESIDOMO najdete na jejich webu ZDE

• Přání k druhé adventní neděli
včera - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

• Sestřih výhry nad Bohemkou
2.12. - Poslední podzimní zápas = vítězství. Karvinští díky gólu Lukáše Budínského porazili Bohemians Praha 1905 1:0. Na sestřih utkání se podívejte ZDE.

• Rozhovor s Le Giangem
2.12. - K utkání s Bohemians Praha 1905 je samozřejmě připravený také klubový bulletin MFK Karviná. Nabídneme například třístránkový rozhovor s gólmanem Patrikem Le Giangem, představíme Jana Moravce nebo přípravky MFK Karviná.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.