Mlade talenty

Silvestrovské derby 2017

28.12.2017 | redakce
 

Silvestrovské derby 2017 V neděli 31. prosince zakončí kalendářní rok 2017 zápas bývalých hráčů karvinských klubů (Baník 1. máj, Kovona, FC, Jäkl a Baník ČSA). Hraje se od 10 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.

 

Skladba obou týmů z místních person se nerodila nikterak složitě, ale organizátoři museli brát ohled na již naplánované rodinné dovolené na přelomu starého a nového roku.  

Přesto všichni do jednoho byli z nápadu uspořádat silvestrovské derby nadšení. „Oslovili jsme kluky, kteří prošli karvinskými kluby. Účast přislíbili bývalí hráči, současní mládežničtí trenéři našeho klubu i jeden stále aktivní borec. Měl by totiž dorazit i Honza Laštůvka,“ podotkl jeden z organizátorů Petr Hort.

Ten by rád, aby se z tohoto setkání stala každoroční tradice. „Je fajn se jít po vánočních svátcích proběhnout a vypotit. Věříme, že účast bude hojná a potkáme se zase za rok,“ dodal Hort s tím, že utkání bude pískat bývalý ligový sudí Radek Matějek.

NOMINACE

Tým A: Pavel Šuster, Michal Punčochář, Jan Laštůvka, Martin Kurz, Ondřej Hanzel, Pavel Sukop, Patrik Goj, Pavel Szkuta, Robert Vlachovský, Marian Górniok, Tomáš Červenka, Marek Bielan, Radek Jursa, Josef Podhrazký, Petr Hort

Tým B: Patrik Mašlej, Petr Mašlej, Filip Juroszek, Robert Mokrý, Petr Paloch, Ondřej Hánl, Vasil Michailidis, Michal Šlachta, Daniel Kulinski, Luboš Hubáček, Andrzej Bizoň, Ondřej Sehnal, Marcel Kulinski, René Kovačič• Minirepublika v Karviné
dnes - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
včera - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
před 2 dny - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
před 3 dny - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
před 3 dny - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
20.4. - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.