Mlade talenty

Silvestrovské derby 2017

28.12.2017 | redakce
 

Silvestrovské derby 2017 V neděli 31. prosince zakončí kalendářní rok 2017 zápas bývalých hráčů karvinských klubů (Baník 1. máj, Kovona, FC, Jäkl a Baník ČSA). Hraje se od 10 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.

 

Skladba obou týmů z místních person se nerodila nikterak složitě, ale organizátoři museli brát ohled na již naplánované rodinné dovolené na přelomu starého a nového roku.  

Přesto všichni do jednoho byli z nápadu uspořádat silvestrovské derby nadšení. „Oslovili jsme kluky, kteří prošli karvinskými kluby. Účast přislíbili bývalí hráči, současní mládežničtí trenéři našeho klubu i jeden stále aktivní borec. Měl by totiž dorazit i Honza Laštůvka,“ podotkl jeden z organizátorů Petr Hort.

Ten by rád, aby se z tohoto setkání stala každoroční tradice. „Je fajn se jít po vánočních svátcích proběhnout a vypotit. Věříme, že účast bude hojná a potkáme se zase za rok,“ dodal Hort s tím, že utkání bude pískat bývalý ligový sudí Radek Matějek.

NOMINACE

Tým A: Pavel Šuster, Michal Punčochář, Jan Laštůvka, Martin Kurz, Ondřej Hanzel, Pavel Sukop, Patrik Goj, Pavel Szkuta, Robert Vlachovský, Marian Górniok, Tomáš Červenka, Marek Bielan, Radek Jursa, Josef Podhrazký, Petr Hort

Tým B: Patrik Mašlej, Petr Mašlej, Filip Juroszek, Robert Mokrý, Petr Paloch, Ondřej Hánl, Vasil Michailidis, Michal Šlachta, Daniel Kulinski, Luboš Hubáček, Andrzej Bizoň, Ondřej Sehnal, Marcel Kulinski, René Kovačič• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.