Mlade talenty

Trenérovo setrvání jsem si přál, přiznal Janečka

4.1.2018 | redakce
 

Trenérovo setrvání jsem si přál, přiznal Janečka Jeden z nejzkušenějších hráčů týmu, čtyřiatřicetiletý univerzál Marek Janečka, je na startu zimní přípravy optimistou.

 

Do třetí zimní přípravy v karvinském dresu nastoupil s úsměvem a dobrou náladou. Marek Janečka totiž přiznal, že je rád za setrvání Josefa Muchy, který se z pozice asistenta posunul na post hlavního kouče. „Když budu mluvit za sebe, tak já jsem si tohle řešení přál. V naší situaci je nejdůležitější, že zná celý tým. Nějaký výrazné hráčské změny asi nebudou, to by nám mohlo na jaře hrát do karet,“ myslí si Janečka.

Sám předpokládá, že kádr bude doplněn, ale herní tvář se měnit nebude. „Asi přijde pár hráčů na zkoušku, ale máme zažitý určitý herní styl a od toho, i podle vyjádření trenéra, neupustíme. Na podzim jsme hráli hezký kombinační fotbal, bohužel jsme neposbírali dostatek bodů,“ podotkl Marek Janečka.

Borec ze zkušenostmi i z Německa, kde kopal za Hansu Rostock, na podzim nastupoval vedle Jana Šislera ve středu zálohy a v posledních zápasech při absenci Pavla Košťála ve stoperské dvojici s Janem Hoškem. V nešťastném duelu na půdě pražské Dukly si zahrál po boku Davida Lischky. Ten se však vrátil zpět do Jablonce, odkud v Karviné během podzimu hostoval.  

• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.