Mlade talenty

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali

6.1.2018 | redakce
 

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali Už po několikáté zorganizoval Městský fotbalový klub Karviná Zimní fotbalový kemp pro hráče kategorií přípravek. Od 27. do 29. prosince se akce zúčastnila dvacítka dětí.

 

V období krátké zimní pauzy bylo hráčům z kategorie přípravek opět nabídnuto smysluplné využití volného času. Kempu se v závěru kalendářního roku 2017 zúčastnilo dvacet hráčů nejen z Karviné, ale také z Třince, Českého Těšína, Havířova nebo Rohova u Opavy.

Hráči absolvovali každý den dopoledne dva tréninky - nejprve fotbalový, poté byl na programu kratší trénink zaměřený na různé hry s míčem a pohybové hry. Čas mezi tréninky byl vyplněn svačinkou. Po obědě byl pokaždé na řadě poslední trénink, kdy se hrál fotbalový turnaj.

Během druhého dne dorazil Ondřej Lingr, jehož mladší bratr Martin se kempu také účastnil. Hráč A-týmu MFK Karviná si s malými fotbalisty zatrénoval, podepsal kartičky a přinesl pro každého malý dárek. „Na dětech bylo vidět, že jsou nadšené z toho, že se na ně přišel podívat fotbalista z ligového týmu,“ řekl jeden z trojice trenérů Ondřej Hánl.

Na pár minut přijel všechny pozdravit (i se synem) odchovanec Karviné a současný brankář mistrovské Slavie Jan Laštůvka. „Mimo jiné jsme také navštívili gymnastickou tělocvičnu, skákali jsme přes švihadlo, hráli vybíjenou, došlo i na týmové úpolové hry a zkusili jsme míče na šňůrce pro zlepšování techniky. Bylo toho opravdu hodně,“ vyjmenoval druhý trenér z kempu Ondřej Hanzel.

Hlavní organizátor celých tří dnů Tomáš Červenka na závěr poděkoval za bezproblémový průběh. „Děkujeme všem dětem, rodičům, hráčům a trenérům za podporu a věříme, že dětem tento kemp něco dal a těšíme se na příští rok,“ dodal Červenka.

Fotogalerie

               
 

• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.