Mlade talenty

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem

8.1.2018 | redakce
 

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem Na Galavečeru Grassroots FAČR měl klub MFK Karviná jedno zastoupení. Ondřej Lingr převzal spolu se svými spoluhráči plaketu za 3. místo na evropském šampionátu v Gruzii.

 

Už 16. slavnostní Galavečer Grassroots FAČR se konal v neděli 7. ledna na pražském Žofíně za účasti bývalých skvělých fotbalistů (reprezentantů), kteří dnes působí na trenérských a manažerských pozicích, mládežnických trenérů aj. Své vítěze poznaly ankety o nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za rok 2017.

Mezi oceněnými nechyběl Ondřej Lingr, který společně se svými spoluhráči obdržel upomínkovou plaketu jako vzpomínku na výborné umístění, kterým se může český fotbal v uplynulém roce 2017 chlubit. „V Gruzii jsme sice skončili třetí, ale bronzové medaile se neudělují. Takže kromě vzpomínek máme aspoň tuto plaketu, která nám bude naše úspěšné tažení připomínat,“ podotkl Lingr.

Po ocenění si nepřišel celý tým, ale asi desítka hráčů. „Bylo to moc fajn setkání, popovídali jsme si a po skončení se rozjeli zpátky do svých klubů,“ řekl Ondřej Lingr, který se už těší na další reprezentační akci – březnový Elite Tournament proti Itálii a Nizozemsku. „Hlavním cílem je podávat kvalitní výkony a dostat se do jednadvacítky,“ zakončil odchovanec MFK Karviná.   

Podrobnosti ke Galavečeru GRASSROOTS FAČR najdete ZDE!
• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.