Mlade talenty

Vše jde podle plánu, v úterý duel s Wroclawí

29.1.2018 | redakce
 

Vše jde podle plánu, v úterý duel s Wroclawí Karvinská výprava si užívá kvalitních podmínek na Kypru a těší na první zápas. V úterý se v Larnace od 14 hodin českého času představí proti Slasku Wroclaw.

 

Nedělní přílet i samotný let se obešel bez jakýchkoliv problémů. Ihned z letiště v Larnace zamířil celý tým do připraveného autobusu, který nabral cíl Ayia Napa. Po ubytování následoval první lehčí trénink na přírodní trávě, potom večeře. „Trénink byl krátký náběhový, z kluků jsme chtěli dostat únavu po cestě, přeci jen to byl dlouhý den,“ připomněl brzký ranní odjezd z Karviné o půl třetí ráno trenér Josef Mucha.

Na Kypru panuje slunečné počasí a ideálních sedmnáct stupňů. Na tréninkové hřiště to mají hráči od hotelu příjemných osm minut autobusem, na zápas s Wroclawí pojedou 40 minut do Larnaky. „Hřiště je v dobré kondici, ale máme přislíbeno, že půjdeme na ještě lepší. Tréninky budou samozřejmě herní, v pondělí jsme se zaměřovali například na standardní situace,“ přiblížil hlavní trenér MFK Karviná.

Denní režim je klasický – ráno od půl osmé snídaně, o půl desáté odjezd na trénink. Následuje v poledne oběd, krátké volno a odpoledne trénink od tří hodin, případně zápas. Před večeří je v plánu pokaždé regenerace.Na úterý je naplánován už zmíněný přípravný duel s polskou Wroclawí. Hrát se bude na stadionu v Larnace od 15 hodin (14 hodin českého času). Polský soupeř přicestoval na Kypr už 23. ledna a stihl odehrát jeden zápas - v něm prohrál s Mladou Boleslaví 0:1. Slasku Wroclaw patří po podzimní části Ekstraklasy až desáté místo se sedmadvaceti body a v jeho kádru figuruje jeden český fotbalista, konkrétně Kamil Vacek.

Klub WKS Slask Wroclaw SA vznikl krátce po druhé světové válce a prozatím získal dva mistrovské tituly (1976/1977 a 2011/2012). Poslední vzájemný souboj je starý čtyři a půl roku, Wroclaw tehdy 22. června 2013 vyhrála 3:1. Jediným pamětníkem na karvinské straně je kapitán Pavel Eismann. 

Fotogalerie

       
 

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.