Mlade talenty

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat

31.1.2018 | redakce
 

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat Jediný úspěšný střelec úterního utkání, kterému míč perfektně na hlavu naservíroval střídající Letić, hodnotil nejen samotný duel. Tomáš Wágner také prozradil, proč má Kypr radši než Turecko.

 

Tomáši, v prvním utkání jste prohráli s Wroclawí 1:2. Jak jste viděl prvních devadesát minut měření sil ze svého pohledu?
V utkání byly dobré i horší věci a škoda jen, že jsme neuhráli lepší výsledek. V závěru na to šance byly – Tomáš Weber nebo Marek Janečka mohli aspoň vyrovnat. V průběhu utkání bylo vidět, že polský tým je na tom lépe kombinačně i pohybově. Byl to pro ně už druhý zápas. Určitě bych z výsledku nedělal žádnou vědu.

Jedinou trefu jste obstaral vy, navíc to byl vás premiérový gól v novém roce. Byla to nacvičená standardní situace?
Zkoušeli jsme to takhle zahrát i na dopoledním tréninku. Bojan Letić to kopal výborně a vyšlo to i v zápase. Podobným gólem rozhodl Lukáš Budínský poslední mistrovský zápas s Bohemkou. I jemu Letić míč perfektně naservíroval na hlavu. Takže super, snad mu to bude takhle kopat i dál!

Jaký byl přechod z umělé na přírodní trávu?
Spousta lidí si myslí, že to nemůže být žádný velký rozdíl, ale opak je pravdou. Pro mě osobně po skoro čtyřech týdnech přípravy není ten přechod jednoduchý. Věřím, že postupem času to bude jen a jen lepší. Proto tady pořádně trénujeme, chceme těch podmínek, které tady na Kypru máme, co nejvíc využít.

Jak se vám prozatím na Kypru líbí?
Kypr mám radši než Turecko a potvrzuje se to i tady v Ayia Napě. Je tady větší klid, kvalitnější zázemí, pohoda a hlavně perfektní počasí. Obávali jsme se trochu větru, ale nefouká, takže spokojenost i s tímto.

• Ve středu hrají dorostenci
včera - Kromě zápasu juniorky proti Mladé Boleslavi se ve středu na domácím trávníku představí také dorostenci U18 a U16. Na Bažantnici budou dohrávat zápasy proti Slovácku (12 a 14:15 hod.).

• U12: 13. místo ve Vys. Mýtě
před 2 dny - Žáci U12 obsadili na finále Ondrášovka Cupu, které je bráno jako neoficiální mistrovství republiky, hezké 13. místo v konkurenci čtyřiadvaceti nejlepších. Podrobnosti přineseme v tomto týdnu.

• Sestřih slezského derby
před 3 dny - Poslední domácí duel přinesl v sobotu odpoledne bezbrankovou remízu. Na sestřih nejzajímavějších akcí se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
19.5. - Zlín-U19 3:0, U18-Znojmo 3:3, Zlín-U17 4:0, U16-Znojmo 1:2, Baník-U15 6:0, Baník-U14 1:1, Kopřivnice-st.žáci B 2:0, Kopřivnice-ml.žáci B 1:6.

• Fukala do Prahy na sraz
18.5. - Národní tým do 15 let čekají v úterý a ve čtvrtek dva přípravné zápasy s Ukrajinou - hrát se bude v Praze. V nominaci figurovali dva borci MFK Karviná, Roman Fukala a Matěj Jurásek. Druhý jmenovaný je však zraněný, a tak se v neděli na srazu bude hlásit pouze Fukala.

• U12 jede do Vysokého Mýta
17.5. - O víkendu čeká žáky U12 finále Ondrášovka Cupu, které se pro tuto kategorii uskuteční ve Vysokém Mýtě. V základní skupině čeká na svěřence Tomáše Červenky postupně Dynamo Č. Budějovice, SFC Opava, Ústí nad Labem, Kladno a Frýdek-Místek. V neděli budou následovat zápasy o konečné umístění!

• Výsledky vložených kol mládeže
16.5. - Plzeň-U19 1:1 5:3np, Frýdek-Místek-U18 6:1, Plzeň-U17 4:0, Frýdek-Místek-U16 2:0, U15-Prostějov 4:1, U13-Přerov 5:8, U12-Přerov 27:2.

• Dorost zná termíny dohrávek
16.5. - Ligoví dorostenci U19 a U17 už ví, kdy je čekají zápasy v Teplicích a s Příbramí, které musely být v původních termínech kvůli jejich virovému onemocnění odloženy. V Teplicích budou hrát ve středu 30. května a doma s Příbramí v úterý 5. června.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.