Mlade talenty

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat

31.1.2018 | redakce
 

Wágner: Snad to bude dál Bojanovi dobře kopat Jediný úspěšný střelec úterního utkání, kterému míč perfektně na hlavu naservíroval střídající Letić, hodnotil nejen samotný duel. Tomáš Wágner také prozradil, proč má Kypr radši než Turecko.

 

Tomáši, v prvním utkání jste prohráli s Wroclawí 1:2. Jak jste viděl prvních devadesát minut měření sil ze svého pohledu?
V utkání byly dobré i horší věci a škoda jen, že jsme neuhráli lepší výsledek. V závěru na to šance byly – Tomáš Weber nebo Marek Janečka mohli aspoň vyrovnat. V průběhu utkání bylo vidět, že polský tým je na tom lépe kombinačně i pohybově. Byl to pro ně už druhý zápas. Určitě bych z výsledku nedělal žádnou vědu.

Jedinou trefu jste obstaral vy, navíc to byl vás premiérový gól v novém roce. Byla to nacvičená standardní situace?
Zkoušeli jsme to takhle zahrát i na dopoledním tréninku. Bojan Letić to kopal výborně a vyšlo to i v zápase. Podobným gólem rozhodl Lukáš Budínský poslední mistrovský zápas s Bohemkou. I jemu Letić míč perfektně naservíroval na hlavu. Takže super, snad mu to bude takhle kopat i dál!

Jaký byl přechod z umělé na přírodní trávu?
Spousta lidí si myslí, že to nemůže být žádný velký rozdíl, ale opak je pravdou. Pro mě osobně po skoro čtyřech týdnech přípravy není ten přechod jednoduchý. Věřím, že postupem času to bude jen a jen lepší. Proto tady pořádně trénujeme, chceme těch podmínek, které tady na Kypru máme, co nejvíc využít.

Jak se vám prozatím na Kypru líbí?
Kypr mám radši než Turecko a potvrzuje se to i tady v Ayia Napě. Je tady větší klid, kvalitnější zázemí, pohoda a hlavně perfektní počasí. Obávali jsme se trochu větru, ale nefouká, takže spokojenost i s tímto.

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.