Mlade talenty

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički

1.2.2018 | redakce
 

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički Stále velmi dobré počasí panuje na Kypru, kde se karvinští fotbalisté poctivě připravují na jarní boje. Po středečním půldenním volnu se ve čtvrtek chystali na páteční odpolední zápas proti srbskému celku Čukarički.

 

Po utkání s Wroclaví naordinoval trenérský štáb na středu lehčí pozápasový trénink a odpoledne volno, které každý z hráčů trávil po svém. Někdo se šel zchladit do hotelového bazénu, jiní si to namířili přímo do moře. „Nechyběla ani obhlídka blízkého okolí. Kluci si zahráli i nohejbal nebo využili posilovnu, která tady je na vysoké úrovni. Já jsem se bohužel nedostal nikam a dodělával resty,“ zasmál se trenér Josef Mucha. Po večeři ještě následoval poměrně dlouhý rozbor úterní porážky.

Ve čtvrtek se už najelo na tradiční rytmus, tedy dopoledne a odpoledne na hřišti. „Na prvním tréninku jsme se zaměřili na různé herní kombinace a rozehrávku. V těchto atributech hry se nám v úterý proti Wroclawi nedařilo. Odpolední trénink potom patřil pilování obranných i útočných standardek,“ podotkl Mucha s tím, že od pátečního soupeře očekává rychlou kombinační hru. Vůbec poprvé v přípravě také dojde ke konfrontaci s jiným než polským nebo českým týmem.

Klub z Bělehradu je mezi profesionálními mančafty poměrně krátce, od roku 2012. Od ročníku 2013/2014 pak hraje pravidelně nejvyšší soutěž. Navíc tři sezóny po sobě pak Čukarički pravidelně hrálo předkola Evropské ligy, ovšem nikdy tým z hlavního města Srbska nepřešel přes druhé předkolo. Po podzimu vládne srbské Superlize CZ Bělehrad, Čukarički je páté s devatenáctibodovou ztrátou.

Páteční utkání FK Čukarički – MFK Karviná se bude hrát ve městě Limassol, zhruba hodinu jízdy autobusem od hotelu. Výkop je naplánován na 16 hodin (15 hodin českého času).

Fotogalerie

       
 

• U12: 13. místo ve Vys. Mýtě
včera - Žáci U12 obsadili na finále Ondrášovka Cupu, které je bráno jako neoficiální mistrovství republiky, hezké 13. místo v konkurenci čtyřiadvaceti nejlepších. Podrobnosti přineseme v tomto týdnu.

• Sestřih slezského derby
před 2 dny - Poslední domácí duel přinesl v sobotu odpoledne bezbrankovou remízu. Na sestřih nejzajímavějších akcí se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
před 3 dny - Zlín-U19 3:0, U18-Znojmo 3:3, Zlín-U17 4:0, U16-Znojmo 1:2, Baník-U15 6:0, Baník-U14 1:1, Kopřivnice-st.žáci B 2:0, Kopřivnice-ml.žáci B 1:6.

• Fukala do Prahy na sraz
18.5. - Národní tým do 15 let čekají v úterý a ve čtvrtek dva přípravné zápasy s Ukrajinou - hrát se bude v Praze. V nominaci figurovali dva borci MFK Karviná, Roman Fukala a Matěj Jurásek. Druhý jmenovaný je však zraněný, a tak se v neděli na srazu bude hlásit pouze Fukala.

• U12 jede do Vysokého Mýta
17.5. - O víkendu čeká žáky U12 finále Ondrášovka Cupu, které se pro tuto kategorii uskuteční ve Vysokém Mýtě. V základní skupině čeká na svěřence Tomáše Červenky postupně Dynamo Č. Budějovice, SFC Opava, Ústí nad Labem, Kladno a Frýdek-Místek. V neděli budou následovat zápasy o konečné umístění!

• Výsledky vložených kol mládeže
16.5. - Plzeň-U19 1:1 5:3np, Frýdek-Místek-U18 6:1, Plzeň-U17 4:0, Frýdek-Místek-U16 2:0, U15-Prostějov 4:1, U13-Přerov 5:8, U12-Přerov 27:2.

• Dorost zná termíny dohrávek
16.5. - Ligoví dorostenci U19 a U17 už ví, kdy je čekají zápasy v Teplicích a s Příbramí, které musely být v původních termínech kvůli jejich virovému onemocnění odloženy. V Teplicích budou hrát ve středu 30. května a doma s Příbramí v úterý 5. června.

• Ve středu na žáky
15.5. - Vložená středeční kola mládežnických týmů slibují zajímavou podívanou. Starší žáci U15 a U14 hostí na Bažantnici od 16 a 17:45 hodin Prostějov, mladší žáci U13 a U12 od 17 hodin na Jäklu Přerov. Ligoví dorostenci hrají přes poledne v Plzni.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.