Mlade talenty

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički

1.2.2018 | redakce
 

Druhá půlka soustředění a páteční duel s Čukarički Stále velmi dobré počasí panuje na Kypru, kde se karvinští fotbalisté poctivě připravují na jarní boje. Po středečním půldenním volnu se ve čtvrtek chystali na páteční odpolední zápas proti srbskému celku Čukarički.

 

Po utkání s Wroclaví naordinoval trenérský štáb na středu lehčí pozápasový trénink a odpoledne volno, které každý z hráčů trávil po svém. Někdo se šel zchladit do hotelového bazénu, jiní si to namířili přímo do moře. „Nechyběla ani obhlídka blízkého okolí. Kluci si zahráli i nohejbal nebo využili posilovnu, která tady je na vysoké úrovni. Já jsem se bohužel nedostal nikam a dodělával resty,“ zasmál se trenér Josef Mucha. Po večeři ještě následoval poměrně dlouhý rozbor úterní porážky.

Ve čtvrtek se už najelo na tradiční rytmus, tedy dopoledne a odpoledne na hřišti. „Na prvním tréninku jsme se zaměřili na různé herní kombinace a rozehrávku. V těchto atributech hry se nám v úterý proti Wroclawi nedařilo. Odpolední trénink potom patřil pilování obranných i útočných standardek,“ podotkl Mucha s tím, že od pátečního soupeře očekává rychlou kombinační hru. Vůbec poprvé v přípravě také dojde ke konfrontaci s jiným než polským nebo českým týmem.

Klub z Bělehradu je mezi profesionálními mančafty poměrně krátce, od roku 2012. Od ročníku 2013/2014 pak hraje pravidelně nejvyšší soutěž. Navíc tři sezóny po sobě pak Čukarički pravidelně hrálo předkola Evropské ligy, ovšem nikdy tým z hlavního města Srbska nepřešel přes druhé předkolo. Po podzimu vládne srbské Superlize CZ Bělehrad, Čukarički je páté s devatenáctibodovou ztrátou.

Páteční utkání FK Čukarički – MFK Karviná se bude hrát ve městě Limassol, zhruba hodinu jízdy autobusem od hotelu. Výkop je naplánován na 16 hodin (15 hodin českého času).

Fotogalerie

       
 

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.