Mlade talenty

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale

7.2.2018 | redakce
 

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale Karvinští se v pondělí pozdě večer vrátili ze soustředění zpět do domů. Z příjemných teplot okolo osmnácti stupňů se museli přeorientovat do reality - přivítal je silný mráz. S trenérem Josefem Muchou byly probrány minulé, ale i příští dny.

 

Trenére, jaké je vaše celkové hodnocení osmidenního herního soustředění na Kypru?
Hodnocení musí být a je velmi pozitivní. Jsme maximálně spokojení! Počasí nám vyšlo skvěle, hřiště byla kvalitní a odehráli jsme dva zápasy. Škoda, že jsme nemohli odehrát i třetí naplánovaný duel, ale to se nedá nic dělat. Především jsme chtěli na maximum využít přípravy na přírodní trávě, což se podařilo dokonale.

Je něco, co vás potěšilo úplně nejvíc?
Asi to, že jsme kompletní – nikdo se nezranil. Všichni hráči trénovali podle plánu. A zmíním i parádní počasí. Nepršelo, nefoukalo. Prostě ideální podmínky pro trénink.

Lišilo se toto soustředění nějak výrazně od toho loňského v Turecku?
Na Kypru bylo lepší zázemí, hotel a celková regenerace. Navíc kousíček od hotelu bylo hned moře. Na podmínky jsme si během celého pobytu opravdu nemohli stěžovat. Perfekt!

Co vám ukázala utkání proti polské Wroclawi a srbskému Čukarički?
V prvním utkání na nás byla znát ještě únava. V tom druhém už to bylo o dost lepší, kvalita byla na naší straně. Působili jsme kompaktnějším dojmem a na hráčích bylo vidět, že se postupně čím dál tím víc sžívali s přírodním trávníkem. Až na řešení finální fáze tedy může opět panovat spokojenost.

Co všechno jste stihli během pondělí, tedy posledního dne soustředění?
Po snídani jsme šli klasicky na trénink, po něm následovala regenerace. Po obědě jsme se už vydali na letiště do Larnaky, odkud jsme odpoledne odletěli do Vídně, kde už na nás čekal autobus do Karviné.

Jaký bude další program přípravy?
V úterý bylo volno, aby hráči byli aspoň chvíli s rodinami a odpočinuli si. Od středečního odpoledne už ale budeme pokračovat dál v přípravě. V sobotu nás čeká generálka v Trnavě a příští sobotu už ostrý start na trávníku v Mladé Boleslavi.

Předpokládám, že byste rádi navázali na přípravu na přírodní trávě. Mám pravdu?
Máte, ale nejsem si úplně jistý, jestli to díky aktuálnímu počasí klapne.

Zmínil jste už první jarní duel v Mladé Boleslavi. Máte aktuální přehled o soupeři z města automobilů?
Ano, máme o soupeři přehled. Všechno okolo sledujeme a ještě chvíli sledovat budeme (úsměv).

Stále platí, že byste rád v kabině přivítal jednu posilu?
Ano, je to stále aktuální a pracujeme na tom. Z pochopitelných důvodů ale nemůžu být konkrétní.

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.