Mlade talenty

Do třetice stříbro ve Smilovicích

21.2.2018 | redakce
 

Do třetice stříbro ve Smilovicích Také mladší přípravka U9 se zúčastnila dvou turnajů v hale ve Smilovicích pod názvem TOP zimní halová liga. Se svými staršími kolegy drželi kluci tzv. „basu“ a rovněž brali stříbrné medaile.

 

Kluci ročníku 2009 pod vedením trenéra Ondřeje Hánla dohráli v neděli 18. února závěrečné druhé kolo TOP zimní halové ligy ve Smilovicích. Jejich výkony stačily na výborné druhé místo za Vítkovicemi. Tím pádem ročník 2009 navázal na týmy U10 a U11, které také skončily v TOP zimní halové lize na výborném druhém místě.

V každém turnaji odehrál jeden tým šest utkání. „Kluci si zahráli spoustu kvalitních a těžkých zápasů, které je posunou o krok dopředu. Chci všechny pochválit,“ hodnotil Hánl s tím, že nejlepším střelcem TOP halové ligy U9 byl karvinský borec Olivier Ślazyk se 17 góly.

Výsledky 1. turnaje (26.11.2017)

Karviná - Vítkovice 1:10
Karviná - Mosir Jastrzebie 6:0
Karviná - FC Baník Ostrava  6:1
Karviná - MFK Frýdek-Místek  4:4
Karviná - MŠK Žilina 2:3
Karviná - APMT Krakow  1:2

Výsledky 2. turnaje (18.02.2018)

Karviná - Vítkovice 3:4
Karviná - Mosir Jatrzebie 6:1
Karviná - FC Baník Ostrava  2:5
Karviná - MFK Frýdek-Místek 4:0
Karviná - MŠK Žilina  1:1
Karviná - APMT Krakow  3:1

• Termíny odložených zápasů žáků
včera - Poměrně rychle se dohodly náhradní termíny odložených prvních jarních utkání starších a mladších žáků. Týmy U15 a U14 se představí proti Frýdku-Místku 18.4. od 15 a 16:45 hodin. Týmy U13 a U12 budou hostit Vítkovice už 4.4. od 16 hodin. Vše na umělé trávě Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• Lingr na Elite Tournament
před 2 dny - Záložník Ondřej Lingr je od neděle na srazu reprezentační dvacítky před jarním pokračováním Elite Tournament. Svěřence Karla Krejčího čeká doma Itálie (Přeštice 22.3.) a Nizozemsko (v Zeistu 27.3.).

• Remíza v Olomouci - sestřih
před 3 dny - Web iSport.cz nabízí sestřih sobotního večerního utkání z Androva stadionu v Olomouci, kde domácí Sigma remizovala s MFK Karviná 1:1. Na gól Plška odpověděl hned za dvě minuty Lukáš Budínský. Video najdete ZDE.

• Juniorka hraje v Brně
17.3. - Nadstavbovou část moravské skupiny Juniorské ligy zakončí tým trenérů Gazdy a Bielana v neděli po obědě od 13 hodin na půdě brněnské Zbrojovky.

• Patrik Le Giang navařil
16.3. - Čtvrteční pořad Studio fotbal Extra se tentokrát věnovalo mj. televiznímu duelu Olomouc-Karviná. Štáb ČT natáčel u brankáře Patrika Le Gianga, který nejenže dobře chytá, ale také výborně vaří. Video si pusťte od času 7:40 min. ZDE.

• V Brně 31. března od 15 hodin
15.3. - Ze čtvrtečního upřesnění LFA vyplývá, že duel 22. kola HET ligy FC Zbrojovka Brno vs. MFK Karviná bude sehráno v sobotu 31. března od 15 hodin. Ani jedna z televizních stanic o utkání neprojevila zájem.

• V Liberci padl vlastní gól
14.3. - Na základě dodatečné kontroly videozáznamů byly góly slávisty Milana Škody i karvinského Tomáše Wágnera v 19. kole opraveny na vlastní trefy Antonína Křapky (Boleslav), respektive Vladimíra Coufala (Liberec). Znamená to tedy, že v aktuálním pořadí střelců má karvinský útočník sedm tref!

• Žáci: Vstupy do jara odloženy
13.3. - ŘK FAČR M rozhodla o odložení zápasů žákovských soutěží. Starší žáci U15 a U14 měli v sobotu hostit Frýdek-Místek. Mladší žáci U13 a U12 ve čtvrtek Vítkovice. Náhradní termíny zatím nebyly určeny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.