Mlade talenty

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání

22.1.2018 | redakce
 

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání Spojené týmy nejstarších dorostenců (U19+U18) se stejně jako jejich soupeři poctivě připravují na jarní část.

 

Po čtyřech dnech přípravy se dorostenci vydali na plánované kondiční soustředění do Dolní Lomné, kde v termínu 11. – 14. ledna absolvovali tréninkové jednotky venku i v posilovně. Vrcholem soustředění byly nakonec dva zápasy – s muži slovenského týmu Krásno nad Kysucou a muži Českého Těšína.

Po příjezdu domů se trénovali klasicky na Kovoně a v sobotu 20. ledna čekal na svěřence trenérů Frajta, Bielana a Gábriše domácí duel proti polskému celku Odra Wodzislaw.

14. ledna

FK Český Těšín muži - MFK Karviná U19+U18 1:1 (0:0)
Branka Karviné: Seriš z pen.
Sestava Karviné: Špánik - Wielczek, Mrózek, Kaczmarcyk, Mader, Paholík, Stančík, Gros, Rokyčák, Kubalák, Seriš, Věčorek, Podbiol, Soročenko, Formela.
Hodnocení trenéra: „Kombinovaný tým z kmenových hráčů U19 a U18 doplněný o testované hráče či dvojici Formela+Sorochenko z juniorky a Podbiola s Věčorkem, kteří byli zařazeni ze sedmnáctky do přípravy se starší kategorií, odehrál slušný duel. Škoda dvou zranění a tvrdého zákroku na Seriše. V první půli jsme si vytvořili několik šancí, ale do vedení jsme šli až po penaltě. Domácí vyrovnali po jednom protiútoku. Vinou zranění jsme část druhého poločasu odehráli v deseti. Pochvala všem hráčům – po náročném programu soustředění „odjezdili“ zápas v solidním tempu.“ 

Krásno nad Kysucou muži – MFK Karviná U19+U18 1:2
Branka Karviné: Hejda

20. ledna

MFK Karviná U19+U18 – Odra Wodzislaw muži 3:5 (1:2)
Branky Karviné: Vlachovský, Podbiol, Rokyčák
Hodnocení trenéra: „Silovější soupeř lépe řešil koncovku. Přestože jsme si vytvořili dost šancí, tak v koncovce jsme si nepočínali dobře. V obranné fázi nás mužský soupeř dokonale trestal. Ovšem v utkání byly z naší strany i světlé momenty. I ty si rozebereme a snad nás povzbudí do další práce. Nehráli jsme kompletní, ale doufám, že už brzy se někteří kluci dají dohromady.“

Fotogalerie

       
 

• U12: 13. místo ve Vys. Mýtě
včera - Žáci U12 obsadili na finále Ondrášovka Cupu, které je bráno jako neoficiální mistrovství republiky, hezké 13. místo v konkurenci čtyřiadvaceti nejlepších. Podrobnosti přineseme v tomto týdnu.

• Sestřih slezského derby
před 2 dny - Poslední domácí duel přinesl v sobotu odpoledne bezbrankovou remízu. Na sestřih nejzajímavějších akcí se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
před 3 dny - Zlín-U19 3:0, U18-Znojmo 3:3, Zlín-U17 4:0, U16-Znojmo 1:2, Baník-U15 6:0, Baník-U14 1:1, Kopřivnice-st.žáci B 2:0, Kopřivnice-ml.žáci B 1:6.

• Fukala do Prahy na sraz
18.5. - Národní tým do 15 let čekají v úterý a ve čtvrtek dva přípravné zápasy s Ukrajinou - hrát se bude v Praze. V nominaci figurovali dva borci MFK Karviná, Roman Fukala a Matěj Jurásek. Druhý jmenovaný je však zraněný, a tak se v neděli na srazu bude hlásit pouze Fukala.

• U12 jede do Vysokého Mýta
17.5. - O víkendu čeká žáky U12 finále Ondrášovka Cupu, které se pro tuto kategorii uskuteční ve Vysokém Mýtě. V základní skupině čeká na svěřence Tomáše Červenky postupně Dynamo Č. Budějovice, SFC Opava, Ústí nad Labem, Kladno a Frýdek-Místek. V neděli budou následovat zápasy o konečné umístění!

• Výsledky vložených kol mládeže
16.5. - Plzeň-U19 1:1 5:3np, Frýdek-Místek-U18 6:1, Plzeň-U17 4:0, Frýdek-Místek-U16 2:0, U15-Prostějov 4:1, U13-Přerov 5:8, U12-Přerov 27:2.

• Dorost zná termíny dohrávek
16.5. - Ligoví dorostenci U19 a U17 už ví, kdy je čekají zápasy v Teplicích a s Příbramí, které musely být v původních termínech kvůli jejich virovému onemocnění odloženy. V Teplicích budou hrát ve středu 30. května a doma s Příbramí v úterý 5. června.

• Ve středu na žáky
15.5. - Vložená středeční kola mládežnických týmů slibují zajímavou podívanou. Starší žáci U15 a U14 hostí na Bažantnici od 16 a 17:45 hodin Prostějov, mladší žáci U13 a U12 od 17 hodin na Jäklu Přerov. Ligoví dorostenci hrají přes poledne v Plzni.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.