Mlade talenty

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání

22.1.2018 | redakce
 

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání Spojené týmy nejstarších dorostenců (U19+U18) se stejně jako jejich soupeři poctivě připravují na jarní část.

 

Po čtyřech dnech přípravy se dorostenci vydali na plánované kondiční soustředění do Dolní Lomné, kde v termínu 11. – 14. ledna absolvovali tréninkové jednotky venku i v posilovně. Vrcholem soustředění byly nakonec dva zápasy – s muži slovenského týmu Krásno nad Kysucou a muži Českého Těšína.

Po příjezdu domů se trénovali klasicky na Kovoně a v sobotu 20. ledna čekal na svěřence trenérů Frajta, Bielana a Gábriše domácí duel proti polskému celku Odra Wodzislaw.

14. ledna

FK Český Těšín muži - MFK Karviná U19+U18 1:1 (0:0)
Branka Karviné: Seriš z pen.
Sestava Karviné: Špánik - Wielczek, Mrózek, Kaczmarcyk, Mader, Paholík, Stančík, Gros, Rokyčák, Kubalák, Seriš, Věčorek, Podbiol, Soročenko, Formela.
Hodnocení trenéra: „Kombinovaný tým z kmenových hráčů U19 a U18 doplněný o testované hráče či dvojici Formela+Sorochenko z juniorky a Podbiola s Věčorkem, kteří byli zařazeni ze sedmnáctky do přípravy se starší kategorií, odehrál slušný duel. Škoda dvou zranění a tvrdého zákroku na Seriše. V první půli jsme si vytvořili několik šancí, ale do vedení jsme šli až po penaltě. Domácí vyrovnali po jednom protiútoku. Vinou zranění jsme část druhého poločasu odehráli v deseti. Pochvala všem hráčům – po náročném programu soustředění „odjezdili“ zápas v solidním tempu.“ 

Krásno nad Kysucou muži – MFK Karviná U19+U18 1:2
Branka Karviné: Hejda

20. ledna

MFK Karviná U19+U18 – Odra Wodzislaw muži 3:5 (1:2)
Branky Karviné: Vlachovský, Podbiol, Rokyčák
Hodnocení trenéra: „Silovější soupeř lépe řešil koncovku. Přestože jsme si vytvořili dost šancí, tak v koncovce jsme si nepočínali dobře. V obranné fázi nás mužský soupeř dokonale trestal. Ovšem v utkání byly z naší strany i světlé momenty. I ty si rozebereme a snad nás povzbudí do další práce. Nehráli jsme kompletní, ale doufám, že už brzy se někteří kluci dají dohromady.“

Fotogalerie

       
 

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.