Mlade talenty

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku

8.9.2017 | redakce
 

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku Ligové dorostence U19 a U17 čekají v sobotu po obědě další domácí utkání. Na Kovoně se představí v duelech s Hradcem Králové. V pondělí dopoledne pak hraje juniorský tým, který vyzve brněnskou Zbrojovku na stejném místě.

 

U19 + U17

Duel dvou devítibodových týmů uvidí Sportovní centrum Kovona v duelech týmů do 19 let. Karvinští vyzvou Hradec Králové a doufají, že naváží na poslední dva zápasy, ve kterých posbírali šest bodů a ani jednou neinkasovali. Ovšem nebude to vůbec snadné, jelikož mladí Votroci každoročně dokazují, že umí.

Sedmnáctka by pak ráda odčinila poslední prohru z Opavy. Se šesti body je před tímto kolem osmá, zatímco Hradec Králové bez bodu poslední. Duel týmů U19 startuje ve Sportovním centru Kovona v sobotu 9. září ve 13 hodin, týmy U17 vyběhnou k utkání od 15:15 hodin. 

Juniorka

Juniorský tým čeká zápas po čtrnácti dnech - v tom posledním remizoval 4:4 ve Zlíně. Během pauzy se trenéři Zbyšek Gazda s Markem Bielanem věnovali společně se svými svěřenci kondici a ofenzivě. „Dobíjeli jsme tzv. baterky i s pomocí kondičního trenéra. Střídali jsme hřiště, posilovnu a malou tělocvičnu. Nechybělo ani zaměření na zakončení. Ve Zlíně jsme sice naposledy dali čtyři góly, ale spoustu šancí také kluci zahodili. Snad to bude v dalších zápasech lepší,“ přiblížil Marek Bielan. 

Karvinští po pěti kolech vedou tabulku a rádi by na téhle pozici vydrželi i po pondělí. Zbrojovce to prozatím moc nejde a stále čeká na premiérovou výhru. Z pěti duelů získala jen čtyři body za čtyři remízy. 

Utkání moravské skupiny JL MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje v pondělí 11. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude zkušený ligový arbitr Pavel Julínek.

• Juniorku čeká první zápas
dnes - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
včera - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
před 2 dny - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

• TOP 5 gólů podzimu
4.1. - Server iSport.cz připravil během prosince pět nejhezčích tref každého z šestnácti klubů HET ligy. Mezi trefami hráčů MFK Karviná zaujaly dvě trefy Filipa Panáka, jedna Lukáše Budínského, Tomáše Wágnera a vítězná pumelice Jana Kalabišky. Více ZDE.

• Podzimní klubové bulletiny
1.1. - Pod tímto odkazem se můžete v klidu podívat a přečíst si jednotlivá vydání klubových bulletinů MFK Karviná. Na podzim vyšlo hned devět čísel...

• VIDEO 3v1
30.12. - Štáb oficiálního webu HET ligy natáčel během podzimu u všech prvoligových týmů spoustu materiálů - jedním z nich byl také 3v1. Jak hráči odpovídali na otázky týkající se kabiny? Video si přehrajte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.