Mlade talenty

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku

8.9.2017 | redakce
 

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku Ligové dorostence U19 a U17 čekají v sobotu po obědě další domácí utkání. Na Kovoně se představí v duelech s Hradcem Králové. V pondělí dopoledne pak hraje juniorský tým, který vyzve brněnskou Zbrojovku na stejném místě.

 

U19 + U17

Duel dvou devítibodových týmů uvidí Sportovní centrum Kovona v duelech týmů do 19 let. Karvinští vyzvou Hradec Králové a doufají, že naváží na poslední dva zápasy, ve kterých posbírali šest bodů a ani jednou neinkasovali. Ovšem nebude to vůbec snadné, jelikož mladí Votroci každoročně dokazují, že umí.

Sedmnáctka by pak ráda odčinila poslední prohru z Opavy. Se šesti body je před tímto kolem osmá, zatímco Hradec Králové bez bodu poslední. Duel týmů U19 startuje ve Sportovním centru Kovona v sobotu 9. září ve 13 hodin, týmy U17 vyběhnou k utkání od 15:15 hodin. 

Juniorka

Juniorský tým čeká zápas po čtrnácti dnech - v tom posledním remizoval 4:4 ve Zlíně. Během pauzy se trenéři Zbyšek Gazda s Markem Bielanem věnovali společně se svými svěřenci kondici a ofenzivě. „Dobíjeli jsme tzv. baterky i s pomocí kondičního trenéra. Střídali jsme hřiště, posilovnu a malou tělocvičnu. Nechybělo ani zaměření na zakončení. Ve Zlíně jsme sice naposledy dali čtyři góly, ale spoustu šancí také kluci zahodili. Snad to bude v dalších zápasech lepší,“ přiblížil Marek Bielan. 

Karvinští po pěti kolech vedou tabulku a rádi by na téhle pozici vydrželi i po pondělí. Zbrojovce to prozatím moc nejde a stále čeká na premiérovou výhru. Z pěti duelů získala jen čtyři body za čtyři remízy. 

Utkání moravské skupiny JL MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje v pondělí 11. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude zkušený ligový arbitr Pavel Julínek.

• U21: Porážka v Brně 1:4
včera - Juniorka zakončila moravskou část JL vysokou porážkou na jihu Moravy. I přesto v pohodě postoupila do nadstavbových bojů TOP10 i s týmy z Čech. O hracím modelu dalšího pokračování JL budeme informovat v týdnu. Jisté je zatím to, že se začne nejdříve 8. dubna!

• Remíza v Olomouci - sestřih
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih sobotního večerního utkání z Androva stadionu v Olomouci, kde domácí Sigma remizovala s MFK Karviná 1:1. Na gól Plška odpověděl hned za dvě minuty Lukáš Budínský. Video najdete ZDE.

• Juniorka hraje v Brně
před 2 dny - Nadstavbovou část moravské skupiny Juniorské ligy zakončí tým trenérů Gazdy a Bielana v neděli po obědě od 13 hodin na půdě brněnské Zbrojovky.

• Patrik Le Giang navařil
před 3 dny - Čtvrteční pořad Studio fotbal Extra se tentokrát věnovalo mj. televiznímu duelu Olomouc-Karviná. Štáb ČT natáčel u brankáře Patrika Le Gianga, který nejenže dobře chytá, ale také výborně vaří. Video si pusťte od času 7:40 min. ZDE.

• V Brně 31. března od 15 hodin
15.3. - Ze čtvrtečního upřesnění LFA vyplývá, že duel 22. kola HET ligy FC Zbrojovka Brno vs. MFK Karviná bude sehráno v sobotu 31. března od 15 hodin. Ani jedna z televizních stanic o utkání neprojevila zájem.

• V Liberci padl vlastní gól
14.3. - Na základě dodatečné kontroly videozáznamů byly góly slávisty Milana Škody i karvinského Tomáše Wágnera v 19. kole opraveny na vlastní trefy Antonína Křapky (Boleslav), respektive Vladimíra Coufala (Liberec). Znamená to tedy, že v aktuálním pořadí střelců má karvinský útočník sedm tref!

• Žáci: Vstupy do jara odloženy
13.3. - ŘK FAČR M rozhodla o odložení zápasů žákovských soutěží. Starší žáci U15 a U14 měli v sobotu hostit Frýdek-Místek. Mladší žáci U13 a U12 ve čtvrtek Vítkovice. Náhradní termíny zatím nebyly určeny.

• Rozhovor s Filipem Panákem
12.3. - Karvinský deník vyzpovídal po sobotním utkání se Spartou záložníka Filipa Panáka. Rozhovor si přečtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.