Mlade talenty

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu

7.11.2017 | redakce, foto/Milan Haluška
 

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu Na přelomu října a listopadu se korejská společnost GS Caltex Czech, s.r.o. oficiálně stala jedním z významných partnerů prvoligového klubu MFK Karviná.

 

Roční smlouva byla podepsána symbolicky v den domácího zápasu s Viktorií Plzeň. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat takto významného partnera. Věřím, že vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti,“ prohlásil krátce po podpisu smlouvy mezi zástupci klubu a jednatelem společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. Hukeun Kimem předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Korejská firma sídlící v karvinské Průmyslové zóně Nové pole patří ke špičkám v regionu. „Můžeme to vnímat i jako gesto sounáležitosti k našemu regionu. Jsem proto nesmírně rád, že se společnost GS Caltex Czech, s.r.o. rozhodla spojit své jméno s naším klubem,“ doplnil Jan Wolf s potěšením v hlase.  

Společnost GS Caltex byla založena v roce 1967 jako první privátní ropná společnost v Koreji. Začátkem roku 2013 zahájila vlastní produkci kompaundovaného polypropylenového granulátu v Průmyslové zóně Nové pole v Karviné. Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. je první evropskou pobočkou korejské rafinérské a petrochemické společnosti GS Caltex, leadera ve svém oboru v asijsko-pacifické oblasti. 

Finální materiály mají široké použití např. při výrobě automobilových komponentů, a to jak interiérových, tak exteriérových dílů či dílů pro domácí spotřebiče. Materiál z GS Caltex Czech, s.r.o. se používá při produkci přístrojových desek, dveřních panelů, středních konzolí, nárazníků a dalších plastových částí v osobních automobilech. 

• Medailonek Lubomíra Vlka
včera - Čtvrteční Studio fotbal Extra se věnovalo změně na trenérském postu a dopodrobna představilo sportovního ředitele a současně i trenéra Lubomíra Vlka, který zažil úspěšnou a bohatou aktivní kariéru. Příspěvek najdete od času 08:15 minut ZDE.

• Žáci U13 neuspěli
před 3 dny - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
20.11. - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.