Mlade talenty

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu

7.11.2017 | redakce, foto/Milan Haluška
 

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu Na přelomu října a listopadu se korejská společnost GS Caltex Czech, s.r.o. oficiálně stala jedním z významných partnerů prvoligového klubu MFK Karviná.

 

Roční smlouva byla podepsána symbolicky v den domácího zápasu s Viktorií Plzeň. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat takto významného partnera. Věřím, že vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti,“ prohlásil krátce po podpisu smlouvy mezi zástupci klubu a jednatelem společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. Hukeun Kimem předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Korejská firma sídlící v karvinské Průmyslové zóně Nové pole patří ke špičkám v regionu. „Můžeme to vnímat i jako gesto sounáležitosti k našemu regionu. Jsem proto nesmírně rád, že se společnost GS Caltex Czech, s.r.o. rozhodla spojit své jméno s naším klubem,“ doplnil Jan Wolf s potěšením v hlase.  

Společnost GS Caltex byla založena v roce 1967 jako první privátní ropná společnost v Koreji. Začátkem roku 2013 zahájila vlastní produkci kompaundovaného polypropylenového granulátu v Průmyslové zóně Nové pole v Karviné. Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. je první evropskou pobočkou korejské rafinérské a petrochemické společnosti GS Caltex, leadera ve svém oboru v asijsko-pacifické oblasti. 

Finální materiály mají široké použití např. při výrobě automobilových komponentů, a to jak interiérových, tak exteriérových dílů či dílů pro domácí spotřebiče. Materiál z GS Caltex Czech, s.r.o. se používá při produkci přístrojových desek, dveřních panelů, středních konzolí, nárazníků a dalších plastových částí v osobních automobilech. 

• Sestřih vítězství z Boleslavi
před 2 dny - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
před 2 dny - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

• 1. místo U10 v Orlové
10.2. - Přípravka U10 vyhrála v sobotu 27. ledna 2. kolo Zimního halového turnaje OFS Karviná v Orlové. Tentokrát nerozhodovaly body, ale vstřelené góly, kterých kluci z MFK nastříleli nejvíc - v pěti zápasech celkem 15.

• U21: Prohra v generálce
10.2. - Juniorský tým MFK Karviná podlehl v domácí generálce polskému Górniku Zabrze U21 1:4. Jediný gól vstřelil Daniel Řapek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.