Mlade talenty

Hráčům začala dovolená

7.12.2017 | redakce
 

Hráčům začala dovolená Ve čtvrtek dopoledne se naposledy sešli k tréninkové jednotce, po obědě se už rozjeli do svých domovů. Fotbalistům MFK Karviná totiž začalo volno. Zpátky v Karviné se musí hlásit ve středu 3. ledna.

 

Od pondělí do středy se trénovalo na umělé trávě Sportovního centra Kovona, ve čtvrtek v nafukovačce na ZŠ Dělnická proběhl poslední trénink – hrál se plážový volejbal. Po něm byl připravený ve VIP prostorech stadionu závěrečný oběd a po něm se hráči i realizační tým rozjeli na dovolenou.

Úplné volno však hráči mít nebudou. „Dostali individuální tréninkové plány a platí, že ve středu 3. ledna se musí hlásit v kabině na startu zimní přípravy,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. Do té už určitě nezasáhne venezuelský fotbalista Ricardo Piňa. „Neprodloužili jsme mu hostování. Vrátil se zpět domů do Jižní Ameriky,“ dodal.  

V příštím týdnu bude zveřejněn plán zimní přípravy, téměř všechno je doladěno. Zbývá jen vyřešit, kam se fotbalisté vydají na soustředění. Jisté je to, že tentokrát to nebude Turecko ani jiná klimaticky podobná destinace. „Musíme to doladit co nejdříve,“ doplnil Lubomír Vlk s tím, že většina klasických přípravných duelů proběhne v Karviné na Kovoně a generálka je domluvená s Trnavou v krásné City Areně, tedy domovském stánku Spartaku Trnava s kapacitou 19 200 míst.

Fotogalerie

               
 

• Přání k druhé adventní neděli
včera - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

• Sestřih výhry nad Bohemkou
2.12. - Poslední podzimní zápas = vítězství. Karvinští díky gólu Lukáše Budínského porazili Bohemians Praha 1905 1:0. Na sestřih utkání se podívejte ZDE.

• Rozhovor s Le Giangem
2.12. - K utkání s Bohemians Praha 1905 je samozřejmě připravený také klubový bulletin MFK Karviná. Nabídneme například třístránkový rozhovor s gólmanem Patrikem Le Giangem, představíme Jana Moravce nebo přípravky MFK Karviná.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.