Mlade talenty

Hráčům začala dovolená

7.12.2017 | redakce
 

Hráčům začala dovolená Ve čtvrtek dopoledne se naposledy sešli k tréninkové jednotce, po obědě se už rozjeli do svých domovů. Fotbalistům MFK Karviná totiž začalo volno. Zpátky v Karviné se musí hlásit ve středu 3. ledna.

 

Od pondělí do středy se trénovalo na umělé trávě Sportovního centra Kovona, ve čtvrtek v nafukovačce na ZŠ Dělnická proběhl poslední trénink – hrál se plážový volejbal. Po něm byl připravený ve VIP prostorech stadionu závěrečný oběd a po něm se hráči i realizační tým rozjeli na dovolenou.

Úplné volno však hráči mít nebudou. „Dostali individuální tréninkové plány a platí, že ve středu 3. ledna se musí hlásit v kabině na startu zimní přípravy,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. Do té už určitě nezasáhne venezuelský fotbalista Ricardo Piňa. „Neprodloužili jsme mu hostování. Vrátil se zpět domů do Jižní Ameriky,“ dodal.  

V příštím týdnu bude zveřejněn plán zimní přípravy, téměř všechno je doladěno. Zbývá jen vyřešit, kam se fotbalisté vydají na soustředění. Jisté je to, že tentokrát to nebude Turecko ani jiná klimaticky podobná destinace. „Musíme to doladit co nejdříve,“ doplnil Lubomír Vlk s tím, že většina klasických přípravných duelů proběhne v Karviné na Kovoně a generálka je domluvená s Trnavou v krásné City Areně, tedy domovském stánku Spartaku Trnava s kapacitou 19 200 míst.

Fotogalerie

               
 

• Sestřih vítězství z Boleslavi
před 2 dny - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
před 2 dny - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

• 1. místo U10 v Orlové
10.2. - Přípravka U10 vyhrála v sobotu 27. ledna 2. kolo Zimního halového turnaje OFS Karviná v Orlové. Tentokrát nerozhodovaly body, ale vstřelené góly, kterých kluci z MFK nastříleli nejvíc - v pěti zápasech celkem 15.

• U21: Prohra v generálce
10.2. - Juniorský tým MFK Karviná podlehl v domácí generálce polskému Górniku Zabrze U21 1:4. Jediný gól vstřelil Daniel Řapek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.