Mlade talenty

Josef Mucha: Je to pro mě výzva!

30.12.2017 | redakce
 

Josef Mucha: Je to pro mě výzva! Třetího ledna zahájí karvinští fotbalisté zimní přípravu pod novým hlavním trenérem. Ovšem nebudou si muset zvykat na žádnou (pro ně) neznámou tvář. Z pozice asistenta povýšil do křesla hlavního kouče Josef Mucha.

 

Když vám vedení klubu předneslo nabídku, abyste „povýšil“ do pozice hlavního trenéra, váhal jste?
Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale je to pro mě výzva a následně jsem se rozhodl nabídku od vedení klubu přijmout.

Půjde o vaši první ligovou štaci v roli hlavního trenéra, je to tak?
Ano, přesně tak a moc se na to těším. Jako hlavní trenér jsem působil pouze v druholigovém klubu HFK Olomouc, v Sigmě Olomouc a Senici v nejvyšší soutěži pak na pozici asistenta trenéra stejně jako tady v Karviné.

Je výhodou, že tým dokonale znáte? Předpokládám, že budete chtít navázat na práci, kterou jste s trenérem Weberem započali v červnu 2014.
To souhlasí. Je obrovské plus, že kádr je dlouhou dobu pohromadě, známe se. Pevně věřím, že všechno bude fungovat a na jaře budeme úspěšní. Cíl je jasný, záchrana!

Budete chtít tým posílit?
Určitě ano, ale to chce každý. Minimálně pět týmů hraje o záchranu a všechny mančafty pro to udělají všechno – my nebudeme výjimkou. 

• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.