Mlade talenty

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy

4.1.2018 | redakce
 

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy  Obklopen novináři ve středu dopoledne trpělivě odpovídal na různé dotazy. O čem všem Josef Mucha mluvil?

 

O ROZDÍLECH MEZI ASISTENTEM A HLAVNÍM TRENÉREM
„Je to pro mě čerstvé, ale určitě hlavní trenér má větší zodpovědnost. Zažil jsem to pouze jednou, ovšem „jen“ ve druhé lize. Těším se na tuhle výzvu a jsem rád, že můžu být mezi prvoligovými trenéry. Nějaké zkušenosti mám, jako trenér jsem prošel různými týmy včetně mládežnických, a věřím, že dané zkušenosti zúročím v této nové roli. Těším se na to.“ 

O SVÉM ASISTENTOVI
„Mám vyhlédnuté jedno jméno, ale čekáme na jednání s jeho současným klubem. Je tam smluvně vázán.“

O POTENCIÁLNÍCH POSILÁCH
„Rádi bychom přivedli nejlépe dva hráče – jednoho středního defenzivního záložníka a jednoho hráče na kraj hřiště. Máme někoho vytipovaného, víc zatím neprozradím.“

O PAVLU DREKSOVI
„Pavel je náš hráč, vrátil se z Baku a máme eminentní zájem, aby tady zůstal a na jaře nám pomohl. Na druhou stranu má nabídku ze zahraničí a nedokážu teď říct, jak se situace vyvine. Jasno by mělo být během několika příštích dnů.“

O NÁPLNI ZIMNÍ PŘÍPRAVY
„Do 27. ledna půjde o hrubou přípravu proloženou přípravnými duely. Na přelomu ledna a února bychom rádi vyrazili na soustředění, o kterém ještě jednáme. Z herních věcí musíme na tréninku pilovat především defenzivu a naopak bychom na jaře chtěli být víc nebezpeční směrem dopředu. Nemáme v týmu vyloženě hvězdu, která dá patnáct gólů za sezónu. Opět budeme spoléhat na týmového ducha a charakter hráčů. Znám všechny, oni znají mě. Měla by to být na jaře naše výhoda.“ • Minirepublika v Karviné
dnes - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
včera - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
před 2 dny - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
před 3 dny - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
před 3 dny - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
20.4. - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.