Mlade talenty

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy

4.1.2018 | redakce
 

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy  Obklopen novináři ve středu dopoledne trpělivě odpovídal na různé dotazy. O čem všem Josef Mucha mluvil?

 

O ROZDÍLECH MEZI ASISTENTEM A HLAVNÍM TRENÉREM
„Je to pro mě čerstvé, ale určitě hlavní trenér má větší zodpovědnost. Zažil jsem to pouze jednou, ovšem „jen“ ve druhé lize. Těším se na tuhle výzvu a jsem rád, že můžu být mezi prvoligovými trenéry. Nějaké zkušenosti mám, jako trenér jsem prošel různými týmy včetně mládežnických, a věřím, že dané zkušenosti zúročím v této nové roli. Těším se na to.“ 

O SVÉM ASISTENTOVI
„Mám vyhlédnuté jedno jméno, ale čekáme na jednání s jeho současným klubem. Je tam smluvně vázán.“

O POTENCIÁLNÍCH POSILÁCH
„Rádi bychom přivedli nejlépe dva hráče – jednoho středního defenzivního záložníka a jednoho hráče na kraj hřiště. Máme někoho vytipovaného, víc zatím neprozradím.“

O PAVLU DREKSOVI
„Pavel je náš hráč, vrátil se z Baku a máme eminentní zájem, aby tady zůstal a na jaře nám pomohl. Na druhou stranu má nabídku ze zahraničí a nedokážu teď říct, jak se situace vyvine. Jasno by mělo být během několika příštích dnů.“

O NÁPLNI ZIMNÍ PŘÍPRAVY
„Do 27. ledna půjde o hrubou přípravu proloženou přípravnými duely. Na přelomu ledna a února bychom rádi vyrazili na soustředění, o kterém ještě jednáme. Z herních věcí musíme na tréninku pilovat především defenzivu a naopak bychom na jaře chtěli být víc nebezpeční směrem dopředu. Nemáme v týmu vyloženě hvězdu, která dá patnáct gólů za sezónu. Opět budeme spoléhat na týmového ducha a charakter hráčů. Znám všechny, oni znají mě. Měla by to být na jaře naše výhoda.“ • Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.