Mlade talenty

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali

6.1.2018 | redakce
 

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali Už po několikáté zorganizoval Městský fotbalový klub Karviná Zimní fotbalový kemp pro hráče kategorií přípravek. Od 27. do 29. prosince se akce zúčastnila dvacítka dětí.

 

V období krátké zimní pauzy bylo hráčům z kategorie přípravek opět nabídnuto smysluplné využití volného času. Kempu se v závěru kalendářního roku 2017 zúčastnilo dvacet hráčů nejen z Karviné, ale také z Třince, Českého Těšína, Havířova nebo Rohova u Opavy.

Hráči absolvovali každý den dopoledne dva tréninky - nejprve fotbalový, poté byl na programu kratší trénink zaměřený na různé hry s míčem a pohybové hry. Čas mezi tréninky byl vyplněn svačinkou. Po obědě byl pokaždé na řadě poslední trénink, kdy se hrál fotbalový turnaj.

Během druhého dne dorazil Ondřej Lingr, jehož mladší bratr Martin se kempu také účastnil. Hráč A-týmu MFK Karviná si s malými fotbalisty zatrénoval, podepsal kartičky a přinesl pro každého malý dárek. „Na dětech bylo vidět, že jsou nadšené z toho, že se na ně přišel podívat fotbalista z ligového týmu,“ řekl jeden z trojice trenérů Ondřej Hánl.

Na pár minut přijel všechny pozdravit (i se synem) odchovanec Karviné a současný brankář mistrovské Slavie Jan Laštůvka. „Mimo jiné jsme také navštívili gymnastickou tělocvičnu, skákali jsme přes švihadlo, hráli vybíjenou, došlo i na týmové úpolové hry a zkusili jsme míče na šňůrce pro zlepšování techniky. Bylo toho opravdu hodně,“ vyjmenoval druhý trenér z kempu Ondřej Hanzel.

Hlavní organizátor celých tří dnů Tomáš Červenka na závěr poděkoval za bezproblémový průběh. „Děkujeme všem dětem, rodičům, hráčům a trenérům za podporu a věříme, že dětem tento kemp něco dal a těšíme se na příští rok,“ dodal Červenka.

Fotogalerie

               
 

• Minirepublika v Karviné
dnes - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
včera - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
před 2 dny - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
před 3 dny - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
před 3 dny - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
20.4. - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.