Mlade talenty

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale

7.2.2018 | redakce
 

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale Karvinští se v pondělí pozdě večer vrátili ze soustředění zpět do domů. Z příjemných teplot okolo osmnácti stupňů se museli přeorientovat do reality - přivítal je silný mráz. S trenérem Josefem Muchou byly probrány minulé, ale i příští dny.

 

Trenére, jaké je vaše celkové hodnocení osmidenního herního soustředění na Kypru?
Hodnocení musí být a je velmi pozitivní. Jsme maximálně spokojení! Počasí nám vyšlo skvěle, hřiště byla kvalitní a odehráli jsme dva zápasy. Škoda, že jsme nemohli odehrát i třetí naplánovaný duel, ale to se nedá nic dělat. Především jsme chtěli na maximum využít přípravy na přírodní trávě, což se podařilo dokonale.

Je něco, co vás potěšilo úplně nejvíc?
Asi to, že jsme kompletní – nikdo se nezranil. Všichni hráči trénovali podle plánu. A zmíním i parádní počasí. Nepršelo, nefoukalo. Prostě ideální podmínky pro trénink.

Lišilo se toto soustředění nějak výrazně od toho loňského v Turecku?
Na Kypru bylo lepší zázemí, hotel a celková regenerace. Navíc kousíček od hotelu bylo hned moře. Na podmínky jsme si během celého pobytu opravdu nemohli stěžovat. Perfekt!

Co vám ukázala utkání proti polské Wroclawi a srbskému Čukarički?
V prvním utkání na nás byla znát ještě únava. V tom druhém už to bylo o dost lepší, kvalita byla na naší straně. Působili jsme kompaktnějším dojmem a na hráčích bylo vidět, že se postupně čím dál tím víc sžívali s přírodním trávníkem. Až na řešení finální fáze tedy může opět panovat spokojenost.

Co všechno jste stihli během pondělí, tedy posledního dne soustředění?
Po snídani jsme šli klasicky na trénink, po něm následovala regenerace. Po obědě jsme se už vydali na letiště do Larnaky, odkud jsme odpoledne odletěli do Vídně, kde už na nás čekal autobus do Karviné.

Jaký bude další program přípravy?
V úterý bylo volno, aby hráči byli aspoň chvíli s rodinami a odpočinuli si. Od středečního odpoledne už ale budeme pokračovat dál v přípravě. V sobotu nás čeká generálka v Trnavě a příští sobotu už ostrý start na trávníku v Mladé Boleslavi.

Předpokládám, že byste rádi navázali na přípravu na přírodní trávě. Mám pravdu?
Máte, ale nejsem si úplně jistý, jestli to díky aktuálnímu počasí klapne.

Zmínil jste už první jarní duel v Mladé Boleslavi. Máte aktuální přehled o soupeři z města automobilů?
Ano, máme o soupeři přehled. Všechno okolo sledujeme a ještě chvíli sledovat budeme (úsměv).

Stále platí, že byste rád v kabině přivítal jednu posilu?
Ano, je to stále aktuální a pracujeme na tom. Z pochopitelných důvodů ale nemůžu být konkrétní.

• U12: 13. místo ve Vys. Mýtě
včera - Žáci U12 obsadili na finále Ondrášovka Cupu, které je bráno jako neoficiální mistrovství republiky, hezké 13. místo v konkurenci čtyřiadvaceti nejlepších. Podrobnosti přineseme v tomto týdnu.

• Sestřih slezského derby
před 2 dny - Poslední domácí duel přinesl v sobotu odpoledne bezbrankovou remízu. Na sestřih nejzajímavějších akcí se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
před 3 dny - Zlín-U19 3:0, U18-Znojmo 3:3, Zlín-U17 4:0, U16-Znojmo 1:2, Baník-U15 6:0, Baník-U14 1:1, Kopřivnice-st.žáci B 2:0, Kopřivnice-ml.žáci B 1:6.

• Fukala do Prahy na sraz
18.5. - Národní tým do 15 let čekají v úterý a ve čtvrtek dva přípravné zápasy s Ukrajinou - hrát se bude v Praze. V nominaci figurovali dva borci MFK Karviná, Roman Fukala a Matěj Jurásek. Druhý jmenovaný je však zraněný, a tak se v neděli na srazu bude hlásit pouze Fukala.

• U12 jede do Vysokého Mýta
17.5. - O víkendu čeká žáky U12 finále Ondrášovka Cupu, které se pro tuto kategorii uskuteční ve Vysokém Mýtě. V základní skupině čeká na svěřence Tomáše Červenky postupně Dynamo Č. Budějovice, SFC Opava, Ústí nad Labem, Kladno a Frýdek-Místek. V neděli budou následovat zápasy o konečné umístění!

• Výsledky vložených kol mládeže
16.5. - Plzeň-U19 1:1 5:3np, Frýdek-Místek-U18 6:1, Plzeň-U17 4:0, Frýdek-Místek-U16 2:0, U15-Prostějov 4:1, U13-Přerov 5:8, U12-Přerov 27:2.

• Dorost zná termíny dohrávek
16.5. - Ligoví dorostenci U19 a U17 už ví, kdy je čekají zápasy v Teplicích a s Příbramí, které musely být v původních termínech kvůli jejich virovému onemocnění odloženy. V Teplicích budou hrát ve středu 30. května a doma s Příbramí v úterý 5. června.

• Ve středu na žáky
15.5. - Vložená středeční kola mládežnických týmů slibují zajímavou podívanou. Starší žáci U15 a U14 hostí na Bažantnici od 16 a 17:45 hodin Prostějov, mladší žáci U13 a U12 od 17 hodin na Jäklu Přerov. Ligoví dorostenci hrají přes poledne v Plzni.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.