Mlade talenty

Na Kypru jsme udělali kus práce, tvrdí kapitán

5.2.2018 | redakce
 

Na Kypru jsme udělali kus práce, tvrdí kapitán V pondělí dopoledne absolvovali poslední trénink, dali si oběd a po něm už vyrazili vstříc domovu. Ještě předtím však kapitán Pavel Eismann zhodnotil herní soustředění a v dobré náladě také prozradil, komu nedělá příliš dobře letadlo. O čem všem před odletem promluvil?

 

O DŮLEŽITOSTI SOUSTŘEDĚNÍ

„Soustředění bylo perfektní. Nebudeme si nic nalhávat, terény u nás nemůžou být v tomto ročním období tak dobré, jako například tady na Kypru. Za těch osm dnů jsme tady udělali velký kus práce a snad se to jaře projeví. Pilovali jsme herní věci, na všechno bylo dost času. Velká spokojenost.“

O ÚNAVĚ

„Po měsíci na umělé trávě v kombinaci s posilovnou a běháním v terénu, se únava s přechodem na přírodní trávu projevila - jde o dozvuky kondiční části přípravy. To ale není nic neobvyklého a brzy odezní. Na Kypru jsme chtěli do maxima využít travnatých ploch, což s podařilo.“

O ROZDÍLECH MEZI KYPREM A TURECKEM

„Tréninkové i hrací plochy byly výborně připravené, regenerace na hotelu na opravdu vysoké úrovni – určitě lepší než minulý rok v Turecku. Jsem přesvědčený, že soustředění v Ayia Napě splnilo očekávání a byli jsme maximálně spokojení. Myslím si, že Kypr můžeme hodnotit minimálně o stupínek výš než loňské Turecko. Vedení klubu dobře vybralo a za to je potřeba poděkovat.“O POČASÍ, KTERÉ PŘIVÍTÁ HRÁČE V TÝDNU V KARVINÉ

„Nedá se nic dělat, vždyť jsme zvyklí. Neměla by to pro nás být překážka, i když to samozřejmě bude po osmi dnech v teple nepříjemné.“

O CESTOVÁNÍ LETADLEM

„Já jsem v pohodě, nemám s leteckou dopravou problém. Většinu cesty buď prospím nebo si čtu. Ale máme jednoho specialistu, který se necítí ve vzduchu úplně komfortně a je na něm už po příchodu k letadlu vidět zjevná nervozita (smích). Řeč je o našem masérovi Pavlu Kocichovi, který tak je samozřejmě terčem mnoha vtípků.“

O PRVNÍM UTKÁNÍ S MLADOU BOLESLAVÍ

„Všichni se už těšíme. Připravovali jsme se svědomitě na těžké jaro a věřím, že hned z Boleslavi nějaký bod přivezeme a postupně se budeme přibližovat záchraně.“

• U12: 13. místo ve Vys. Mýtě
včera - Žáci U12 obsadili na finále Ondrášovka Cupu, které je bráno jako neoficiální mistrovství republiky, hezké 13. místo v konkurenci čtyřiadvaceti nejlepších. Podrobnosti přineseme v tomto týdnu.

• Sestřih slezského derby
před 2 dny - Poslední domácí duel přinesl v sobotu odpoledne bezbrankovou remízu. Na sestřih nejzajímavějších akcí se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
před 3 dny - Zlín-U19 3:0, U18-Znojmo 3:3, Zlín-U17 4:0, U16-Znojmo 1:2, Baník-U15 6:0, Baník-U14 1:1, Kopřivnice-st.žáci B 2:0, Kopřivnice-ml.žáci B 1:6.

• Fukala do Prahy na sraz
18.5. - Národní tým do 15 let čekají v úterý a ve čtvrtek dva přípravné zápasy s Ukrajinou - hrát se bude v Praze. V nominaci figurovali dva borci MFK Karviná, Roman Fukala a Matěj Jurásek. Druhý jmenovaný je však zraněný, a tak se v neděli na srazu bude hlásit pouze Fukala.

• U12 jede do Vysokého Mýta
17.5. - O víkendu čeká žáky U12 finále Ondrášovka Cupu, které se pro tuto kategorii uskuteční ve Vysokém Mýtě. V základní skupině čeká na svěřence Tomáše Červenky postupně Dynamo Č. Budějovice, SFC Opava, Ústí nad Labem, Kladno a Frýdek-Místek. V neděli budou následovat zápasy o konečné umístění!

• Výsledky vložených kol mládeže
16.5. - Plzeň-U19 1:1 5:3np, Frýdek-Místek-U18 6:1, Plzeň-U17 4:0, Frýdek-Místek-U16 2:0, U15-Prostějov 4:1, U13-Přerov 5:8, U12-Přerov 27:2.

• Dorost zná termíny dohrávek
16.5. - Ligoví dorostenci U19 a U17 už ví, kdy je čekají zápasy v Teplicích a s Příbramí, které musely být v původních termínech kvůli jejich virovému onemocnění odloženy. V Teplicích budou hrát ve středu 30. května a doma s Příbramí v úterý 5. června.

• Ve středu na žáky
15.5. - Vložená středeční kola mládežnických týmů slibují zajímavou podívanou. Starší žáci U15 a U14 hostí na Bažantnici od 16 a 17:45 hodin Prostějov, mladší žáci U13 a U12 od 17 hodin na Jäklu Přerov. Ligoví dorostenci hrají přes poledne v Plzni.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.