Mlade talenty

Na Kypru jsme udělali kus práce, tvrdí kapitán

5.2.2018 | redakce
 

Na Kypru jsme udělali kus práce, tvrdí kapitán V pondělí dopoledne absolvovali poslední trénink, dali si oběd a po něm už vyrazili vstříc domovu. Ještě předtím však kapitán Pavel Eismann zhodnotil herní soustředění a v dobré náladě také prozradil, komu nedělá příliš dobře letadlo. O čem všem před odletem promluvil?

 

O DŮLEŽITOSTI SOUSTŘEDĚNÍ

„Soustředění bylo perfektní. Nebudeme si nic nalhávat, terény u nás nemůžou být v tomto ročním období tak dobré, jako například tady na Kypru. Za těch osm dnů jsme tady udělali velký kus práce a snad se to jaře projeví. Pilovali jsme herní věci, na všechno bylo dost času. Velká spokojenost.“

O ÚNAVĚ

„Po měsíci na umělé trávě v kombinaci s posilovnou a běháním v terénu, se únava s přechodem na přírodní trávu projevila - jde o dozvuky kondiční části přípravy. To ale není nic neobvyklého a brzy odezní. Na Kypru jsme chtěli do maxima využít travnatých ploch, což s podařilo.“

O ROZDÍLECH MEZI KYPREM A TURECKEM

„Tréninkové i hrací plochy byly výborně připravené, regenerace na hotelu na opravdu vysoké úrovni – určitě lepší než minulý rok v Turecku. Jsem přesvědčený, že soustředění v Ayia Napě splnilo očekávání a byli jsme maximálně spokojení. Myslím si, že Kypr můžeme hodnotit minimálně o stupínek výš než loňské Turecko. Vedení klubu dobře vybralo a za to je potřeba poděkovat.“O POČASÍ, KTERÉ PŘIVÍTÁ HRÁČE V TÝDNU V KARVINÉ

„Nedá se nic dělat, vždyť jsme zvyklí. Neměla by to pro nás být překážka, i když to samozřejmě bude po osmi dnech v teple nepříjemné.“

O CESTOVÁNÍ LETADLEM

„Já jsem v pohodě, nemám s leteckou dopravou problém. Většinu cesty buď prospím nebo si čtu. Ale máme jednoho specialistu, který se necítí ve vzduchu úplně komfortně a je na něm už po příchodu k letadlu vidět zjevná nervozita (smích). Řeč je o našem masérovi Pavlu Kocichovi, který tak je samozřejmě terčem mnoha vtípků.“

O PRVNÍM UTKÁNÍ S MLADOU BOLESLAVÍ

„Všichni se už těšíme. Připravovali jsme se svědomitě na těžké jaro a věřím, že hned z Boleslavi nějaký bod přivezeme a postupně se budeme přibližovat záchraně.“

• Se Spartou na O2 TV Sport
před 2 dny - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
před 2 dny - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.