Mlade talenty

PŘÍPRAVKY: Na finále "Ondrášovky" pouze U8

18.12.2017 | redakce
 

PŘÍPRAVKY: Na finále V průběhu září a října proběhly kvalifikační turnaje na neoficiální mistrovství republiky (Ondrášovka Cup) také v kategoriích přípravek. MFK Karviná bude mít ve velkých finále zastoupení díky svěřencům Davida Krále (ročník 2010).

 

Čtyři kvalifikační turnaje a pouze jediný postup, čili 25% úspěšnost. Mohlo by se tedy zdát, že kvalifikace nebyly úspěšné. Pravdou však je, že takové turnaje a zápasy posouvají týmy směrem dopředu, i když se nepodaří postoupit. „Pro nás je důležité to, že naše družstva byla rovnocennými soupeři ostatním, což je příslibem do budoucna,“ podotkl při hodnocení hlavní trenér přípravek Michael Klos.

Velmi dobrou zprávou je fakt, že jeden kvalifikační turnaj se odehrál přímo v Karviné. „Doufáme, že se nám i pro příští rok podaří získat pořadatelství minimálně jedné kvalifikace. Výhoda domácího prostředí je vesměs pozitivní a samotné pořadatelství je pro celý klub výbornou vizitkou, že se v Karviné pracuje s mládeží kvalitně,“ dodal Klos.

Pojďme si v krátkosti připomenout, jak jednotlivé kategorie dopadly na kvalifikačních turnajích…

U11

Opravdu těsně unikl postup nejstarší přípravce U11, která v Šumperku předvedla velmi dobré výkony, ale neproměněné šance straší všechny ještě možná dodnes – informovali jsme ZDE.

U10

Jeden z kvalifikačních turnajů se odehrál přímo v Karviné ve sportovním centru Kovona, kdy svěřenci Josefa Podhrazkého nevyužili výhodu domácího prostředí ke kvalifikaci – informovali jsme ZDE.

U9

Kategorii U9 vedenou trenérem Ondřejem Hánlem se také v Šumperku probojovat na finálový turnaj nepovedlo.

U8

Jediným úspěšným týmem z kategorie přípravek je ten nejmladší. Tým U8 kouče Davida Krále postoupil jako den z pěti šťastných poražených ze 4. místa a může se těšit na velké finále, které proběhne 9. a 10. června v Příbrami.

• Minirepublika v Karviné
dnes - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
včera - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
před 2 dny - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
před 3 dny - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
před 3 dny - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
20.4. - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.