Mlade talenty

Příprava na duel s Jabloncem v plném proudu

13.11.2017 | redakce
 

Příprava na duel s Jabloncem v plném proudu Fotbalisté MFK se po reprezentační přestávce znovu sešli v kabině a připravují se na nedělní domácí duel s Jabloncem.

 

Nedělní zápas startuje v 15 hodin a dal by se označit za klíčový. Karvinští po výměně trenérů nutně potřebují body. „Ty potřebujeme ve všech třech zbývajících duelech, ale nyní se soustředíme výhradně na neděli,“ nechal se slyšet trenér Lubomír Vlk.

V tréninkovém procesu jsou všichni hráči kromě Ondřeje Lingra a Davida Lischky, kteří si plní příjemné povinnosti s národním týmem do 20 let a do tréninku v Karviné naskočí ve středu. 

Karvinští borci mají Jablonci co vracet. V minulé sezóně totiž oba vzájemné duely vyhrál tým ze severu Čech – doma 5:3, v Karviné v rámci posledního kola 2:0. Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích. Více informací ZDE v článku z předminulého týdne!

• Juniorku čeká první zápas
dnes - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
včera - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
před 2 dny - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

• TOP 5 gólů podzimu
4.1. - Server iSport.cz připravil během prosince pět nejhezčích tref každého z šestnácti klubů HET ligy. Mezi trefami hráčů MFK Karviná zaujaly dvě trefy Filipa Panáka, jedna Lukáše Budínského, Tomáše Wágnera a vítězná pumelice Jana Kalabišky. Více ZDE.

• Podzimní klubové bulletiny
1.1. - Pod tímto odkazem se můžete v klidu podívat a přečíst si jednotlivá vydání klubových bulletinů MFK Karviná. Na podzim vyšlo hned devět čísel...

• VIDEO 3v1
30.12. - Štáb oficiálního webu HET ligy natáčel během podzimu u všech prvoligových týmů spoustu materiálů - jedním z nich byl také 3v1. Jak hráči odpovídali na otázky týkající se kabiny? Video si přehrajte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.