Mlade talenty

První trénink v novém trenérském složení

6.11.2017 | redakce
 

První trénink v novém trenérském složení Hráči se poprvé sešli po sobotním „kolapsu“ v Praze na Dukle a nálada v kabině byla jiná, zvláštní. K hráčům nejprve v pondělí odpoledne promluvilo vedení klubu a následně se šlo na tréninkovou jednotku už bez Jozefa Webera.

 

Nikomu nebylo během prvního dne nového pracovního týdne do řeči. Po třech a půl letech a 101 mistrovských zápasech skončila v klubu práce Jozefa Webera. Ten se přišel ještě rozloučit, s každým se pozdravil, ale odpoledne už trénink nevedl.  

Vedení klubu se rozhodlo k variantě, že v čele realizačního týmu bude působit dosavadní sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s Josefem Muchou. „Opravdu společně! Zůstává také zbytek realizačního týmu v nezměněném složení. Přestože nemáme kouzelný proutek, aby se jedním mávnutím najednou všechno zlepšilo, tak věříme, že bude lépe. Pokusíme se o to, protože nutně potřebujeme body,“ slíbil Lubomír Vlk.


Na změnu trenéra reagovala i kabina, konkrétně kapitán Pavel Eismann. „Osm získaných bodů z třinácti kol je opravdu málo a vedení klubu se rozhodlo ke změně. Takový je bohužel fotbal. Je nám to líto a mrzí nás, že trenér Weber skončil,“ prohlásil Eismann, který předpokládá, že hlavně během tohoto týdne bude dost času si říct spoustu věcí…

Fotogalerie

               
 

• Sestřih vítězství z Boleslavi
před 2 dny - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
před 2 dny - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

• 1. místo U10 v Orlové
10.2. - Přípravka U10 vyhrála v sobotu 27. ledna 2. kolo Zimního halového turnaje OFS Karviná v Orlové. Tentokrát nerozhodovaly body, ale vstřelené góly, kterých kluci z MFK nastříleli nejvíc - v pěti zápasech celkem 15.

• U21: Prohra v generálce
10.2. - Juniorský tým MFK Karviná podlehl v domácí generálce polskému Górniku Zabrze U21 1:4. Jediný gól vstřelil Daniel Řapek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.