Mlade talenty

První trénink v novém trenérském složení

6.11.2017 | redakce
 

První trénink v novém trenérském složení Hráči se poprvé sešli po sobotním „kolapsu“ v Praze na Dukle a nálada v kabině byla jiná, zvláštní. K hráčům nejprve v pondělí odpoledne promluvilo vedení klubu a následně se šlo na tréninkovou jednotku už bez Jozefa Webera.

 

Nikomu nebylo během prvního dne nového pracovního týdne do řeči. Po třech a půl letech a 101 mistrovských zápasech skončila v klubu práce Jozefa Webera. Ten se přišel ještě rozloučit, s každým se pozdravil, ale odpoledne už trénink nevedl.  

Vedení klubu se rozhodlo k variantě, že v čele realizačního týmu bude působit dosavadní sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s Josefem Muchou. „Opravdu společně! Zůstává také zbytek realizačního týmu v nezměněném složení. Přestože nemáme kouzelný proutek, aby se jedním mávnutím najednou všechno zlepšilo, tak věříme, že bude lépe. Pokusíme se o to, protože nutně potřebujeme body,“ slíbil Lubomír Vlk.


Na změnu trenéra reagovala i kabina, konkrétně kapitán Pavel Eismann. „Osm získaných bodů z třinácti kol je opravdu málo a vedení klubu se rozhodlo ke změně. Takový je bohužel fotbal. Je nám to líto a mrzí nás, že trenér Weber skončil,“ prohlásil Eismann, který předpokládá, že hlavně během tohoto týdne bude dost času si říct spoustu věcí…

Fotogalerie

               
 

• Medailonek Lubomíra Vlka
včera - Čtvrteční Studio fotbal Extra se věnovalo změně na trenérském postu a dopodrobna představilo sportovního ředitele a současně i trenéra Lubomíra Vlka, který zažil úspěšnou a bohatou aktivní kariéru. Příspěvek najdete od času 08:15 minut ZDE.

• Žáci U13 neuspěli
před 3 dny - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
20.11. - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.