Mlade talenty

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne

14.11.2017 | redakce, foto/Michal Chadim
 

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne Poslední zápas roku 2017 odehrají fotbalisté MFK Karviná v rámci jarní předehrávky 16. kola na svém stadionu proti Bohemians Praha 1905 první prosincovou sobotu od 15 hodin. Vstupenky si můžete v předstihu pořídit už od neděle během zápasu s Jabloncem!

 

V pondělí Ligová fotbalová asociace upřesnila program předehrávaného 16. kola, které je rozloženo do prvních tří prosincových dnů. Karvinské fotbalisty čeká „odveta“ s Bohemians Praha 1905 - v srpnu v Ďolíčku prohráli 1:2.

Vstupenky na toto utkání půjdou do prodeje v neděli na pokladnách stadionu, od pondělí pak budou k dostání v obvyklých předprodejích. „V neděli hostíme Jablonec a kromě vstupenek na toto utkání si fanoušci mohou rovnou zakoupit lístky i na náš poslední podzimní duel. Pokladny se otevřou v 13:45 hodin,“ informovala Pavla Žebroková z klubového ticketingového oddělení.

Od pondělí 20. listopadu se pak předprodej vstupenek na duel s „klokany“ přesune na internet do prodejní sítě Ticketportal, do MěDK a Kina Centrum. „V MěDK a Kině Centrum bude možnost zakoupení vstupenek ukončena 24 hodin před výkopem, tedy v pátek 1. prosince v 15 hodin. V den zápasu budou lístky k dostání na pokladnách stadionu,“ doplnila Pavla Žebroková.

Zahájení předprodeje na zápas s Bohemians Praha 1905 v bodech:

  • neděle 19. listopadu na pokladnách před a během utkání s Jabloncem (13:45 – 16:30 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v prodejní síti TICKETPORTAL (od 9:00 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v MěDK a Kině Centrum (dle otvírací doby)
  • sobota 2. prosince na pokladnách stadionu (od 13:45 hod.)

• Lingr na Elite Tournament
dnes - Záložník Ondřej Lingr je od neděle na srazu reprezentační dvacítky před jarním pokračováním Elite Tournament. Svěřence Karla Krejčího čeká doma Itálie (Přeštice 22.3.) a Nizozemsko (v Zeistu 27.3.).

• Remíza v Olomouci - sestřih
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih sobotního večerního utkání z Androva stadionu v Olomouci, kde domácí Sigma remizovala s MFK Karviná 1:1. Na gól Plška odpověděl hned za dvě minuty Lukáš Budínský. Video najdete ZDE.

• Juniorka hraje v Brně
před 2 dny - Nadstavbovou část moravské skupiny Juniorské ligy zakončí tým trenérů Gazdy a Bielana v neděli po obědě od 13 hodin na půdě brněnské Zbrojovky.

• Patrik Le Giang navařil
před 3 dny - Čtvrteční pořad Studio fotbal Extra se tentokrát věnovalo mj. televiznímu duelu Olomouc-Karviná. Štáb ČT natáčel u brankáře Patrika Le Gianga, který nejenže dobře chytá, ale také výborně vaří. Video si pusťte od času 7:40 min. ZDE.

• V Brně 31. března od 15 hodin
15.3. - Ze čtvrtečního upřesnění LFA vyplývá, že duel 22. kola HET ligy FC Zbrojovka Brno vs. MFK Karviná bude sehráno v sobotu 31. března od 15 hodin. Ani jedna z televizních stanic o utkání neprojevila zájem.

• V Liberci padl vlastní gól
14.3. - Na základě dodatečné kontroly videozáznamů byly góly slávisty Milana Škody i karvinského Tomáše Wágnera v 19. kole opraveny na vlastní trefy Antonína Křapky (Boleslav), respektive Vladimíra Coufala (Liberec). Znamená to tedy, že v aktuálním pořadí střelců má karvinský útočník sedm tref!

• Žáci: Vstupy do jara odloženy
13.3. - ŘK FAČR M rozhodla o odložení zápasů žákovských soutěží. Starší žáci U15 a U14 měli v sobotu hostit Frýdek-Místek. Mladší žáci U13 a U12 ve čtvrtek Vítkovice. Náhradní termíny zatím nebyly určeny.

• Rozhovor s Filipem Panákem
12.3. - Karvinský deník vyzpovídal po sobotním utkání se Spartou záložníka Filipa Panáka. Rozhovor si přečtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.