Mlade talenty

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne

14.11.2017 | redakce, foto/Michal Chadim
 

S Bohemkou v sobotu 2. prosince odpoledne Poslední zápas roku 2017 odehrají fotbalisté MFK Karviná v rámci jarní předehrávky 16. kola na svém stadionu proti Bohemians Praha 1905 první prosincovou sobotu od 15 hodin. Vstupenky si můžete v předstihu pořídit už od neděle během zápasu s Jabloncem!

 

V pondělí Ligová fotbalová asociace upřesnila program předehrávaného 16. kola, které je rozloženo do prvních tří prosincových dnů. Karvinské fotbalisty čeká „odveta“ s Bohemians Praha 1905 - v srpnu v Ďolíčku prohráli 1:2.

Vstupenky na toto utkání půjdou do prodeje v neděli na pokladnách stadionu, od pondělí pak budou k dostání v obvyklých předprodejích. „V neděli hostíme Jablonec a kromě vstupenek na toto utkání si fanoušci mohou rovnou zakoupit lístky i na náš poslední podzimní duel. Pokladny se otevřou v 13:45 hodin,“ informovala Pavla Žebroková z klubového ticketingového oddělení.

Od pondělí 20. listopadu se pak předprodej vstupenek na duel s „klokany“ přesune na internet do prodejní sítě Ticketportal, do MěDK a Kina Centrum. „V MěDK a Kině Centrum bude možnost zakoupení vstupenek ukončena 24 hodin před výkopem, tedy v pátek 1. prosince v 15 hodin. V den zápasu budou lístky k dostání na pokladnách stadionu,“ doplnila Pavla Žebroková.

Zahájení předprodeje na zápas s Bohemians Praha 1905 v bodech:

  • neděle 19. listopadu na pokladnách před a během utkání s Jabloncem (13:45 – 16:30 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v prodejní síti TICKETPORTAL (od 9:00 hod.)
  • pondělí 20. listopadu v MěDK a Kině Centrum (dle otvírací doby)
  • sobota 2. prosince na pokladnách stadionu (od 13:45 hod.)

• Juniorku čeká první zápas
dnes - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
včera - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
před 2 dny - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

• TOP 5 gólů podzimu
4.1. - Server iSport.cz připravil během prosince pět nejhezčích tref každého z šestnácti klubů HET ligy. Mezi trefami hráčů MFK Karviná zaujaly dvě trefy Filipa Panáka, jedna Lukáše Budínského, Tomáše Wágnera a vítězná pumelice Jana Kalabišky. Více ZDE.

• Podzimní klubové bulletiny
1.1. - Pod tímto odkazem se můžete v klidu podívat a přečíst si jednotlivá vydání klubových bulletinů MFK Karviná. Na podzim vyšlo hned devět čísel...

• VIDEO 3v1
30.12. - Štáb oficiálního webu HET ligy natáčel během podzimu u všech prvoligových týmů spoustu materiálů - jedním z nich byl také 3v1. Jak hráči odpovídali na otázky týkající se kabiny? Video si přehrajte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.