Mlade talenty

Termínové změny u ligových dorostenců

12.10.2017 | redakce
 

Termínové změny u ligových dorostenců Třítýdenní zápasové volno musí zkousnout dorostenecké týmy U19 a U17. Naposledy se obě družstva představila 29. září v Mladé Boleslavi a další utkání odehrají až 20. října.

 

Žádnou radost nemají trenéři z odložených zápasů dorostenecké ligy, ale berou to jako fakt. Minulý týden muselo být odloženo utkání s pražskou Slavií, která měla na reprezentačních akcích více hráčů. Následující kolo, ve kterém měli Karvinští zajíždět do Pardubic, svaz kvůli pokračujícím reprezentačním akcím odložil rovnou.

Domácí duel s Teplicemi se pak uskuteční o den dříve oproti původnímu plánu. „Moc nám ta přeložení nevyhovují, protože následně bude program hodně nabitý, během listopadu například odehrajeme hned šest utkání. Navíc v součinnosti s osmnáctkou a šestnáctkou nedokážeme odhadnout, jaký bude zdravotní stav hráčů. Řekl bych tedy, že pro nás je tato nucená pauza nevýhodou,“ myslí si šéftrenér SCM a trenér týmu U17 Petr Gibala.
 
Termínové změny

MFK Karviná – SK Slavia Praha původně 7.10. (nový termín 24.10. v 13:30 a 15:45 hod.)
FK Pardubice – MFK Karviná původně 13.10. (nový termín 22.11. v 13:00 a 15:15 hod.)
MFK Karviná – FK Teplice původně 21.10. (nový termín 20.10. v 11:00 a 13:15 hod.)

• Přání k druhé adventní neděli
včera - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

• Sestřih výhry nad Bohemkou
2.12. - Poslední podzimní zápas = vítězství. Karvinští díky gólu Lukáše Budínského porazili Bohemians Praha 1905 1:0. Na sestřih utkání se podívejte ZDE.

• Rozhovor s Le Giangem
2.12. - K utkání s Bohemians Praha 1905 je samozřejmě připravený také klubový bulletin MFK Karviná. Nabídneme například třístránkový rozhovor s gólmanem Patrikem Le Giangem, představíme Jana Moravce nebo přípravky MFK Karviná.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.