Tohle fakt mrzí, smutnil Filip Panák

20.3.2017 | redakce

Tohle fakt mrzí, smutnil Filip Panák Vzestup formy je u něj patrný. Filip Panák se minule v Jihlavě sám trefil, tentokrát připravil oba karvinské góly pro své spoluhráče. Ovšem tentokrát to k bodům bohužel nevedlo.

Hodně skleslý byl po nedělním zápase jeden z jeho hrdinů, mladý záložník či útočník Filip Panák. Sice připravil dva góly, jenže jeho tým v závěru ztratil nejen vedení, ale i remízu a mistrovi z Plzně podlehl. „Všem jsme ukázali, že i s takovým týmem se můžeme měřit. Navíc ta kulisa, to byla nádhera. Dvakrát jsme vedli, navíc chvíli před koncem. Moc nás to mrzí, prohrát jsme si asi nezasloužili,“ svěřil se po utkání Filip Panák.

Pro něj osobně to byl jednoznačně zatím největší zápas kariéry. „A zároveň i nejnáročnější. Ve druhé půli jsme se celkem zatáhli a bylo strašně těžké a náročně běhat bez míče. My jsme vedli, oni museli začít hrát a projevila se jejich síla,“ podotkl Panák, který navíc při jednom z ataků v první půli měl vyražený dech. „Nic příjemného,“ dodal.

• Medailonek Lubomíra Vlka
včera - Čtvrteční Studio fotbal Extra se věnovalo změně na trenérském postu a dopodrobna představilo sportovního ředitele a současně i trenéra Lubomíra Vlka, který zažil úspěšnou a bohatou aktivní kariéru. Příspěvek najdete od času 08:15 minut ZDE.

• Žáci U13 neuspěli
před 3 dny - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
20.11. - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.