Mlade talenty

Trenérská mise Lubomíra Vlka je u konce

4.12.2017 | redakce
 

Trenérská mise Lubomíra Vlka je u konce Jestliže sportovní ředitel Lubomír Vlk po konci Jozefa Webera deklaroval, že jeho záskok na lavičce je pouze provizorní (do konce podzimní části), přesně to se také stalo. Na tiskové konferenci po vítězném utkání s Bohemians Praha 1905 potvrdil, že se vrací zpět do kanceláře.

 

S týmem získal šest bodů z devíti možných a v domácím prostředí byl stoprocentní. Přesto úplná spokojenost nepanuje. „Dali jsme si totiž za cíl získat aspoň sedm bodů z posledních tří utkání. Nebyli jsme od toho daleko, nějakých pět minut v Ostravě,“ prohodil Vlk. Moc dobře totiž ví, že k záchraně nejvyšší soutěže je nutné vozit body také z venkovních hřišť.

A to se během podzimu podařilo pouze jednou – v Uherském Hradišti skončilo utkání 0:0. V tabulce pravdy jsou Karvinští na -13 bodech. Hůř je na tom už pouze poslední jihlavská Vysočina s -14 body. Body se určitě měly přivézt mj. z pražské Julisky a z Ostravy. V obou těchto duelech Karviná vedla, v hlavním městě dokonce o dva góly.Lubomír Vlk také potvrdil, že na lavičce MFK Karviná pokračovat nebude a vrací se na pozici sportovního ředitele. „Avizoval jsem to od začátku a bude to tak. Usilovně pracujeme na tom, abychom v horizontu nejbližších dnů angažovali nového trenéra. Víc bych zatím prozrazovat nechtěl,“ uvedl.

Nyní už opět „jen“ sportovní ředitel nezapomněl poděkovat svým nejbližším spolupracovníkům. „Můj velký dík patří hráčům a celému realizačnímu týmu především. Zvlášť bych chtěl poděkovat Josefu Muchovi a Braňovi Rzeszotovi. Odvedli perfektní práci a za to jim patří můj obrovský dík,“ dodal na závěr Lubomír Vlk.

• Přání k druhé adventní neděli
včera - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

• Sestřih výhry nad Bohemkou
2.12. - Poslední podzimní zápas = vítězství. Karvinští díky gólu Lukáše Budínského porazili Bohemians Praha 1905 1:0. Na sestřih utkání se podívejte ZDE.

• Rozhovor s Le Giangem
2.12. - K utkání s Bohemians Praha 1905 je samozřejmě připravený také klubový bulletin MFK Karviná. Nabídneme například třístránkový rozhovor s gólmanem Patrikem Le Giangem, představíme Jana Moravce nebo přípravky MFK Karviná.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.