Mlade talenty

Upřesnění přípravných duelů

7.1.2018 | redakce
 

Upřesnění přípravných duelů V minulých dnech se dojednaly oficiální časy začátků některých přípravných lednových zápasů. Už se ví časy výkopů s Górnikem Zabrze, Třincem či Piastem Gliwice.

 

První zápas zimní přípravy je v plánu v sobotu 13. ledna od 11 hodin na umělé trávě SC Kovona proti vedoucímu týmu Ekstraklasy Górniku Zabrze. Hned ve středu (17. ledna) bude následovat zápas s druhým týmem Fortuna národní ligy Třincem, za který nastupují exkarvinští Paleček, Vaněk nebo Juřena. Hrát se bude na Kovoně znovu od 11 hodin.

Dalším potvrzeným střetnutím je duel s Piastem Gliwice v sobotu 20. ledna od 11 hodin opět na Kovoně.  Následovat bude duel s Frýdkem Místkem, ale čas zatím není znám. Ke změně však může dojít poslední lednovou sobotu, na kterou je naplánován duel proti polské Czestochowe. V případě, že by Karvinští odcestovali na herní soustředění, které už je ve finální fázi jednání, muselo by se s termínem utkání nejspíš „hýbnout“. O případné změně budou fanoušci samozřejmě včas informováni.

Tak či onak je pro karvinské fandy skvělou zprávou, že všechna lednová utkání odehrají jejich miláčkové v domácích podmínkách. Jednotné vstupné na všechny zápasy je 30 Kč, majitelé permanentek mají vstup zdarma.
• Výsledky mládeže (so+ne)
před 2 dny - U19-Odra Wodzislaw 3:5, U17-Dubnica 3:2, U16-Dubnica ?, Dubnica-U15 0:8, U14-Dabrowa Górnicza 3:3, Dubnica-U13 1:5.

• Juniorka v sobotu nehraje
před 2 dny - Druhý zimní přípravný duel juniorky proti Lokomotivě Petrovice se ruší - mělo se hrát v sobotu v Orlové.

• Víkendové zápasy mládeže
před 3 dny - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polskou Odru Wodzislaw (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
18.1. - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
17.1. - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
16.1. - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.