Mlade talenty

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo

7.10.2017 | redakce
 

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo Finále Ondrášovka Cupu se karvinského týmu U10 týkat nebude. Přestože měli svěřenci trenéra Ondřeje Hanzla výhodu domácího prostředí, tak ji nevyužili...

 

Kvalifikačního turnaje kategorie U10 se ve Sportovním centru Kovona zúčastnilo ve středu 4. října celkem osm týmů - ve hře byla dvě přímá postupová místa. Mezi sebou se střetla družstva MFK Karviná, SFC Opava, ŠSK Bílovec, FC Hlučín, FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, FK Šumperk a HFK Olomouc). 

Hráči MFK Karviná U10 na postupové místo tentokrát nedosáhli, když dokázali porazit pouze ostravský Baník a skončili sedmí. „Věřím, že kluci posbírali další cenné zkušenosti. Po těsných prohrách zjistili, že během zápasů musí být neustále ve střehu a nevypouštět jediný souboj,“ konstatoval trenér Ondřej Hanzel.

Do finálového turnaje, který se bude konat na konci května 2018, přímo postoupily týmy MFK Vítkovice a 1. HFK Olomouc. Z třetího místa pak ještě Opava, která však musela čekat na výsledky ostatních kvalifikačních bojů, ale stačilo jí to.

Výsledky MFK Karviná

MFK - HFK Olomouc 0:10
MFK - Baník Ostrava 3:2
MFK - Bílovec 2:2
MFK - Vítkovice 1:7
MFK - Opava 3:4
MFK - Hlučín 1:3
MFK - Šumperk 4:5

Prozatím z tří kvalifikací Ondrášovka Cupu (U8, U9 a U10) slavil postup do velkého finále pouze ročník 2010, tedy kategorie U8. Finále této kategorie se uskuteční 9. a 10. června 2018.

Fotogalerie

       
 

• E-SHOP mimo provoz
před 2 dny - Klubový e-shop je od čtvrtečního odpoledne mimo provoz! Klubové produkty vhodné pod vánoční stromeček zakoupíte v pátek 15.12. (14-17 hod.) a v pondělí 18.12. (9-17 hod.) ve Fanshopu na Městském stadionu v Karviné-Ráji a kromě toho také každý den od 9 do 20 hod. v prodejně D-Sport v OC Karviná.

• Trenéři mládeže
12.12. - Pro přehlednost jsme v průběhu podzimu aktualizovali přehled jednotlivých realizačních týmů mládežnických družstev (dorost, žáci a přípravky) MFK Karviná. Více ZDE.

• Přání k druhé adventní neděli
10.12. - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.