Mlade talenty

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo

7.10.2017 | redakce
 

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo Finále Ondrášovka Cupu se karvinského týmu U10 týkat nebude. Přestože měli svěřenci trenéra Ondřeje Hanzla výhodu domácího prostředí, tak ji nevyužili...

 

Kvalifikačního turnaje kategorie U10 se ve Sportovním centru Kovona zúčastnilo ve středu 4. října celkem osm týmů - ve hře byla dvě přímá postupová místa. Mezi sebou se střetla družstva MFK Karviná, SFC Opava, ŠSK Bílovec, FC Hlučín, FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, FK Šumperk a HFK Olomouc). 

Hráči MFK Karviná U10 na postupové místo tentokrát nedosáhli, když dokázali porazit pouze ostravský Baník a skončili sedmí. „Věřím, že kluci posbírali další cenné zkušenosti. Po těsných prohrách zjistili, že během zápasů musí být neustále ve střehu a nevypouštět jediný souboj,“ konstatoval trenér Ondřej Hanzel.

Do finálového turnaje, který se bude konat na konci května 2018, přímo postoupily týmy MFK Vítkovice a 1. HFK Olomouc. Z třetího místa pak ještě Opava, která však musela čekat na výsledky ostatních kvalifikačních bojů, ale stačilo jí to.

Výsledky MFK Karviná

MFK - HFK Olomouc 0:10
MFK - Baník Ostrava 3:2
MFK - Bílovec 2:2
MFK - Vítkovice 1:7
MFK - Opava 3:4
MFK - Hlučín 1:3
MFK - Šumperk 4:5

Prozatím z tří kvalifikací Ondrášovka Cupu (U8, U9 a U10) slavil postup do velkého finále pouze ročník 2010, tedy kategorie U8. Finále této kategorie se uskuteční 9. a 10. června 2018.

Fotogalerie

       
 

• Mladší žáci hostí Ružomberok
před 2 dny - V sobotu od 11 hodin na umělé trávě na Jäklu hostí žáci U13 a U12 slovenský Ružomberok. Starší žáci (U15 a U14) jedou do Otrokovic k utkání s Bohemians Praha 1905.

• Známe výherce cen na neděli
před 2 dny - Marketingové oddělení klubu s předstihem zveřejňuje vylosované výherce, kteří si mohou po skončení nedělního utkání zajít pro své výhry do Fanshopu. První cenu (dárkový poukaz do wellness) získává majitel permanentky sedící v sektoru D3-řada 5-sedadlo 10. Druhá cena (dárkový poukaz do Fanshopu získává ten šťastlivec, který sedí v sektoru D3-řada 7-sedadlo 6. Třetí cenu (plechovky piva a 30 balíčků tyčinek Bertyčky) si pak může vyzvednout fanoušek sedící v sektoru D3-řada 8- sedadlo 18. Výhercům blahopřejeme!

• Potvrzený trest pro Šislera
před 3 dny - Ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA dvouzápasový trest za osm žlutých karet pro Jana Šislera, který tak bude muset vynechat zápasy se Zlínem a v Liberci.

• Vítězná generálka devatenáctky
před 3 dny - Starší dorostenci U19 mají za sebou výhru v posledním utkání zimní přípravy. Ve středu vyhráli 6:2 v polském Rybniku. Do jarní části vstoupí svěřenci Marcela Frajta v úterý 27. února dohrávkou 14. kola v Praze s Bohemians 1905.

• Se Spartou na O2 TV Sport
20.2. - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
20.2. - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
18.2. - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
18.2. - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.