Mlade talenty

Vstupenky na reprezentaci U21 v D-Sportu

14.3.2018 | redakce
 

Vstupenky na reprezentaci U21 v D-Sportu Příští pátek se v Karviné bude hrát kvalifikační duel jednadvacítek Česko vs. Chorvatsko. Vstupenky nejde koupit přes internet, ovšem existují dvě možnosti, jak si je pořídit.

 

Ve středu dopoledne proběhla nominační tisková konference, na které trenér Vítězslav Lavička odtajnil seznam hráčů, s kterými počítá na následující akci – kvalifikační zápasy s Chorvatskem a v Řecku (podrobnosti ZDE). Odpoledne potom začala druhá fáze předprodeje vstupenek na utkání s Chorvatskem.

Vstupenky jsou k dostání v prodejně D-Sport v Obchodním centru Karviná každý den od 9 do 20 hodin. „V tuto chvíli mají v D-Sportu 100 kusů vstupenek do sektoru D3. Pokud se všechny vyprodají, určitě doplníme další. Vstupenky se budou také prodávat v den utkání na pokladnách stadionu,“ přiblížila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu MFK Karviná, která ve spolupráci se svazem řeší distribuci vstupenek na utkání jednadvacítky.

Cena byla stanovena na 100 Kč/ks, vstupenky jsou číslovány pouze na sektory – bez čísla řady a sedadla. Kvalifikační utkání Česká republika U21 – Chorvatsko U21 se odehraje na Městském stadionu v Karviné-Ráji v pátek 23. března od 16 hodin.

• Termíny odložených zápasů žáků
včera - Poměrně rychle se dohodly náhradní termíny odložených prvních jarních utkání starších a mladších žáků. Týmy U15 a U14 se představí proti Frýdku-Místku 18.4. od 15 a 16:45 hodin. Týmy U13 a U12 budou hostit Vítkovice už 4.4. od 16 hodin. Vše na umělé trávě Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• Lingr na Elite Tournament
před 2 dny - Záložník Ondřej Lingr je od neděle na srazu reprezentační dvacítky před jarním pokračováním Elite Tournament. Svěřence Karla Krejčího čeká doma Itálie (Přeštice 22.3.) a Nizozemsko (v Zeistu 27.3.).

• Remíza v Olomouci - sestřih
před 3 dny - Web iSport.cz nabízí sestřih sobotního večerního utkání z Androva stadionu v Olomouci, kde domácí Sigma remizovala s MFK Karviná 1:1. Na gól Plška odpověděl hned za dvě minuty Lukáš Budínský. Video najdete ZDE.

• Juniorka hraje v Brně
17.3. - Nadstavbovou část moravské skupiny Juniorské ligy zakončí tým trenérů Gazdy a Bielana v neděli po obědě od 13 hodin na půdě brněnské Zbrojovky.

• Patrik Le Giang navařil
16.3. - Čtvrteční pořad Studio fotbal Extra se tentokrát věnovalo mj. televiznímu duelu Olomouc-Karviná. Štáb ČT natáčel u brankáře Patrika Le Gianga, který nejenže dobře chytá, ale také výborně vaří. Video si pusťte od času 7:40 min. ZDE.

• V Brně 31. března od 15 hodin
15.3. - Ze čtvrtečního upřesnění LFA vyplývá, že duel 22. kola HET ligy FC Zbrojovka Brno vs. MFK Karviná bude sehráno v sobotu 31. března od 15 hodin. Ani jedna z televizních stanic o utkání neprojevila zájem.

• V Liberci padl vlastní gól
14.3. - Na základě dodatečné kontroly videozáznamů byly góly slávisty Milana Škody i karvinského Tomáše Wágnera v 19. kole opraveny na vlastní trefy Antonína Křapky (Boleslav), respektive Vladimíra Coufala (Liberec). Znamená to tedy, že v aktuálním pořadí střelců má karvinský útočník sedm tref!

• Žáci: Vstupy do jara odloženy
13.3. - ŘK FAČR M rozhodla o odložení zápasů žákovských soutěží. Starší žáci U15 a U14 měli v sobotu hostit Frýdek-Místek. Mladší žáci U13 a U12 ve čtvrtek Vítkovice. Náhradní termíny zatím nebyly určeny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.