Mlade talenty

Výborný vstup žáků U13 do „Minirepubliky“

5.10.2017 | redakce
 

Výborný vstup žáků U13 do „Minirepubliky“ Čtyři zápasy = čtyři vítězství! Svěřenci Aleše Hujíka a Jana Czyže zahájili turnajové klání na jedničku.

 

Na hřišti pražské Admiry se ve středu 27. září konala tzv. Minirepublika! Šlo o první turnaj a Karvinští všechny čtyři zápasy vyhráli. Ve třech utkáních ze čtyř se trefili hráči Adam Kraina a Daniel Baumgartner.

Výsledky:

MFK Karviná - Púchov 2:1 (góly Kraina, Matuška)
MFK Karviná - Svratka Brno 2:1 (góly Baumgartner, Pecold)
MFK Karviná - Líšeň 2:1 (góly Baumgartner, Kraina)
MFK Karviná - Admira Praha 3:1 (góly Baumgartner, Kraina, Pastrňák)

Další kolo je na programu 18. října v Hodoníně a soupeři žákovského týmu U13 budou Zbrojovka Brno, domácí Hodonín, Vítkovice a Táborsko.

• Víkendové zápasy mládeže
dnes - V sobotu hostí od 14 hodin tým U19 polské Pawlowice (Kovona UT), dopoledne od 11 hodin na Jäklu pak čtrnáctka polský celek Dabrowa Górnicza. V neděli dorostenci U17 a U16 přivítají na Kovoně slovenskou Dubnici (10 a 12 hodin). Týmy U15 a U13 cestují v sobotu k zápasům do Dubnice.

• U21: V Orlové s Lok. Petrovice
včera - V sobotu od 15 hodin odehraje juniorka svůj druhý přípravný zápas. Na umělé trávě v Orlové změří síly s divizní Lokomotivou Petrovice.

• Sestřih výhry nad Třincem
před 2 dny - Ve středu Karvinští zdolali druholigový Třinec 1:0. Na vybrané okamžiky utkání se podívejte v sestřihu ZDE.

• Juniorku čeká první zápas
před 3 dny - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
15.1. - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
14.1. - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.