Mlade talenty

Zábavné dětské odpoledne na Městském stadionu

12.9.2017 | redakce
 

Zábavné dětské odpoledne na Městském stadionu Pro všechny děti ve věku 5 - 10 let je ve středu 13. září od 17 hodin připraveno sportovní odpoledne pod dohledem licencovaných trenérů a nebudou chybět ani hráči prvoligového A-týmu!

 

Městský fotbalový klub Karviná si pro všechny děti, které baví pohyb, připravil zábavné odpoledne přímo na trávníku svého útulného stadionu. Pro děti budou připraveny stanoviště s různými úkoly. Na konci budou všichni malí účastníci odměněni klubovými předměty.

Sportovní odpoledne je určeno pro děti narození v letech 2007 – 2012. Během akce se jim budou věnovat trenéři mládeže prvoligového klubu a dorazí rovněž fotbalisté A-týmu, kteří si s nimi zasportují a rozdají autogramy na připravené kartičky a plakáty. Samozřejmostí bude také připravené občerstvení. 

Rodiče, pokud si myslíte, že vašeho syna/dceru bude připravený program bavit, určitě přijďte. Vítány jsou všichni - děti, rodiče i prarodiče!• Juniorku čeká první zápas
dnes - Ve středu 17. ledna od 18 hodin rozehraje juniorka svůj první duel v rámci zimní přípravy. Pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona přivítají svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana druhý tým krajského přeboru - SK Dětmarovice.

• Sestřih remízy s Górnikem
včera - Na klubovém youtube kanále najdete sestřih sobotního zápasu, který skončil 2:2 - video ZDE.

• U19: remíza a porážka s muži
před 2 dny - Ligoví dorostenci mají za sebou kondiční soustředění v Dolní Lomné, během kterého odehráli dvě utkání proti mužským týmům z nižších soutěží. Nejprve prohráli s Krásnem nad Kysucou 1:2 (Hejda) a následně remizovali s Českým Těšínem 1:1 (Seriš).

• Erik Puchel v Č. Budějovicích
8.1. - Jednadvacetiletý záložník Erik Puchel zahájil v pondělí přípravu s SK Dynamo České Budějovice. Momentálně se ladí délka jeho hostování na jihu Čech.

• Jan Štěrba na testech
5.1. - Obránce olomoucké Sigmy Jan Štěrba se v pátek zapojil do tréninkového procesu v Karviné, kde bude na dvoutýdenních testech.

• TOP 5 gólů podzimu
4.1. - Server iSport.cz připravil během prosince pět nejhezčích tref každého z šestnácti klubů HET ligy. Mezi trefami hráčů MFK Karviná zaujaly dvě trefy Filipa Panáka, jedna Lukáše Budínského, Tomáše Wágnera a vítězná pumelice Jana Kalabišky. Více ZDE.

• Podzimní klubové bulletiny
1.1. - Pod tímto odkazem se můžete v klidu podívat a přečíst si jednotlivá vydání klubových bulletinů MFK Karviná. Na podzim vyšlo hned devět čísel...

• VIDEO 3v1
30.12. - Štáb oficiálního webu HET ligy natáčel během podzimu u všech prvoligových týmů spoustu materiálů - jedním z nich byl také 3v1. Jak hráči odpovídali na otázky týkající se kabiny? Video si přehrajte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.