Karvinou v zimě čekají kvalitní herní prověrky11.12.2017

Zimní fotbalový kemp na Kovoně10.12.2017

PODZIMNÍ STATISTIKY: Budínský opět králem ofenzivy10.12.2017

Karvinou v zimě čekají kvalitní herní prověrky

Zápasy jako řemen! Górnik Zabrze, Piast Gliwice či Spartak Trnava. Kvalitní týmy prověří před jarními odvetami v HET lize fotbalisty MFK Karviná. Bonus pro fanoušky? Drtivá většina zápasů v domácím prostředí na Kovoně!

Rozhovor s marketingovou manažerkou

so 9.12. | redakce

Marketingová manažerka klubu Leona Mývaltová je druhým hostem ve studiu MFK Karviná TV. Jaká je její náplň práce, nebo jak těžké je oslovovat a shánět partnery?

Jan Holzer zná spolu s reprezentací další soupeře

pá 8.12. | redakce

Středeční los ve švýcarském Nyonu určil, v jakém složení se nejlepší týmy do 17 let sportovně „porvou“ o postup na ME do Anglie. Kvalifikace je v plánu ve druhé polovině března 2018, samotné EURO pak hned v květnu.

čt 7.12. | redakce

Sportovní ředitel Lubomír Vlk hodnotí podzimní část HET ligy, ve které v závěru vedl tým i jako trenér. Kromě toho také prozradil, jak bude probíhat zimní příprava anebo prozradil, na jaký moment ze své aktivní kariéry nejvíc vzpomíná!

Hráčům začala dovolená

Ve čtvrtek dopoledne se naposledy sešli k tréninkové jednotce, po obědě se už rozjeli do svých domovů. Fotbalistům MFK Karviná totiž začalo volno. Zpátky v Karviné se musí hlásit ve středu 3. ledna.

po 4.12. | redakce

Jakou známkou (na školní stupnici - 1 nejlepší, 5 nejhorší) byste zhodnotili podzim MFK Karviná v HET lize?

• Přání k druhé adventní neděli
včera - Na bronzovou neděli přejí všem fanouškům k blížícím se Vánocům Marek Janečka s Patrikem Le Giangem. Samozřejmě také nezapomněli zapálit druhou svíčku na adventním věnci. Podívejte se ZDE.

• Seriál videí od čtvrtku
6.12. - Během zimní přestávky bude klubová televize MFK Karviná TV přinášet zajímavé rozhovory - začne sportovní ředitel Lubomír Vlk, nebude chybět ani šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Gibala a následná interview budou probíhat také se zaměstnanci klubu, aby si každý fanoušek udělal "obrázek", v čem tkví jejich práce. Těšte se a zatím se ZDE podívejte na upoutávku!

• Remízy ml. žáků v Opole
5.12. - Žákovské týmy U13 a U12 odehrály v sobotu přátelská utkání v polském Opole - třináctka remizovala 4:4, dvanáctka zvítězila 8:3.

• Přípravka U10 stříbrná
4.12. - Druhé místo vybojoval tým U10 na nedělním turnaji ve Smilovicích. Podrobnosti přineseme během tohoto týdne.

• Přání k první adventní neděli
3.12. - Právě dnes začal vůbec nejkratší advent, který skončí přesně na Štědrý den. Jako první popřeje všem fanouškům náš nejlepší střelec Lukáš Budínský - podívejte se ZDE.

• Juniorka porazila 1:0 Slovácko
3.12. - V posledním utkání tohoto roku Juniorka zvítězila a upevnila si přes zimu vedení v soutěži. O výhře 1:0 rozhodl pět minut před koncem Kristián Kaczmarczyk. Navíc na začátku druhé půle neproměnil Vojtěch Smrž penaltu.

• Sestřih výhry nad Bohemkou
2.12. - Poslední podzimní zápas = vítězství. Karvinští díky gólu Lukáše Budínského porazili Bohemians Praha 1905 1:0. Na sestřih utkání se podívejte ZDE.

• Rozhovor s Le Giangem
2.12. - K utkání s Bohemians Praha 1905 je samozřejmě připravený také klubový bulletin MFK Karviná. Nabídneme například třístránkový rozhovor s gólmanem Patrikem Le Giangem, představíme Jana Moravce nebo přípravky MFK Karviná.