+/- - plus/mínus (tabulka pravdy)

• Výsledky mládeže
včera - Slavia-U19 2:0, Slavia-U17 3:0, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
včera - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
před 2 dny - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

• U13 v Praze na Minirepublice
18.4. - Také žáci U13 už mají za sebou první jarní kolo Minirepubliky. V pražských Horních Měcholupech se jim ale vůbec nedařilo - podlehli Slavii 0:4, Trenčínu 0:6, Pardubicím 1:3 (gól Pecold) a Žilině 0:10.

• Starší žáci: Dohrávky s FM
17.4. - Žáci U15 a U14 dohrávají ve středu 18. dubna 19. kolo proti Frýdku-Místku. Bude se hrát na Bažantnici od 15 a 16:45 hodin.

• Mader do reprezentace U18
15.4. - Defenzivní univerzál staršího dorostu U19 Matúš Mader byl nominován do ️slovenského národního týmu do 18 let k přípravnému dvojutkání proti Slovinsku v termínu 15. - 19. dubna.

• Víkendové výsledky mládeže
15.4. - Teplice-U21 3:0, U19-Ml.Boleslav 0:0,0:3np, Kroměříž-U18 2:0, U17-Ml.Boleslav 0:1, Kroměříž-U16 2:2, Vítkovice-U15 0:0, Vítkovice-U14 1:0, U13-Frýdek-Místek 3:8, U12-Frýdek-Místek 5:2, Rýmařov-st.žáci B 6:0, Rýmařov-ml.žáci B 4:0.