Branky: 45. Přichystal - 22. Žídek
Rozhodčí: Dudek
MFK Karviná: Drobek - Lukáš, Rychtařík, Čopík, Dadák (55. Malý) - Volný (36. Blatoň), Goj, Špirko, Přichystal (45. Palička) - Luka (36. Adamus), Zych.
Počet diváků: 0

Trenér Zbyšek Gazda: „Čekali jsme velice vyrovnané utkání. Před zápasem jsme museli sestavit úplně novou stoperskou dvojici kvůli nemoci a trestu za karty. V prvním poločase jsme vůbec nedokázali podržet míč, přihrávky byly nepřesné a soupeř byl ve všem lepší, rychlejší a aktivnější. Soupeř dokázal využít naší pasivity a ujal se ve 22. minutě vedení po krásné střele z 20-ti metrů. Ani inkasovaný gól nás ovšem neprobral, zlepšení nepřišlo, a tak jsme šli do šatny za stavu 0:1. Navíc můžeme jen poděkovat Kubovi Drobkovi, který zlikvidoval další šance. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a očekávali jsme zlepšení, aktivitu a chuť zápas otočit ve svůj prospěch. Kluci se opravdu zvedli, byli aktivní a dostávali se do šancí. Ve 45. minutě jsme po chybě hostujícího obránce a našem dobrém napadání využili nabídnutou šanci a vyrovnali. Bohužel při vstřelené brance se zranil Přichystal, který byl doražen obráncem při zakončení. Gól nás nakopl, kluci byli všude první, bylo nás plné hřiště, krátce na to jsme mohli strhnout zápas na svou stranu, bohužel nám chyběla přesnost v zakončení i trošku štěstí. V poslední pětiminutovce jsme měli další dvě šance, které šly určitě vyřešit lépe, bohužel gólem neskončily. Zápas tak skončil zaslouženou remízou, protože každý tým měl svůj poločas, ve kterém byl jednoznačně lepší. Kluci si zaslouží pochvalu za druhý poločas, ve kterém přišlo značné zlepšení po všech stránkách oproti prvnímu dějství. Všichni střídající hráči oživili hru a splnili to, co jsme od nich očekávali. Taky jsme velice rádi, že se nám pomalu vracejí hráči z marodky, kterou jsme měli poměrně velkou.“

• Lingr s Holíkem bod od postupu
dnes - Reprezentační devatenáctka zvládla duel se Skotskem, když vyhrála 1:0 a pouhý bod z pondělního utkání s Rakouskem je dělí od postupu na EURO. Libor Holík odehrál celý zápas, Ondřej Lingr přišel na hřiště v 56. minutě. Ve španělské Marbelle je tým U20 a v prvním utkání prohrál s Dánskem 1:2. Erik Puchel nastoupil v základní sestavě a odehrál celý první poločas.

• Víkend mládeže MFK Karviná
včera - Během posledního březnového víkendu budou v akci pouze starší dorostenci (mistrovský zápas s Hlučínem, více ZDE), dorostenci U17 na turnaji v Zabrze a mladší žáci, kterým startuje jaro na horké půdě ostravského Baníku.

• Lingr přispěl k první výhře
před 3 dny - Gólem se blýskl a hlavně pomohl k důležité výhře v prvním zápase kvalifikace o postup na Euro U19 záložník Ondřej Lingr. Ve středečním zápase proti Maďarsku otevřel skóre, Češi nakonec v Uherském Hradišti vyhráli 2:1. Obránce Libor Holík odehrál celé utkání, Lingr střídal v samotném závěru. Bližší info ZDE.

• Termínová změna u Juniorky
před 3 dny - Po vzájemné dohodě obou klubů bylo utkání 24. kola JL MFK Karviná U21 vs. 1. FK Příbram U21 přeloženo z 16.4. už na pondělí 27. března s výkopem ve 13 hodin. Hrát by se mělo na umělé trávě SC Kovona. Následné domácí utkání proti Liberci bude sehráno v původně stanoveném termínu, ovšem až o dvě hodiny později kvůli zařazení do internetového vysílání (pondělí 3. dubna v 15 hodin).

• Nimely a Okleštěk skončili
21.3. - Sylvanus Nimely a Tomáš Okleštěk už nejsou hráči Karviné. Liberijský mládežnický reprezentant přestoupil do Ruska, konkrétně do Spartaku Moskva. Třicetiletý Oklešťek se po konci v Karviné dohodl na angažmá s třetiligovou Kroměříží. Oběma hráčům klub přeje hodně fotbalových i osobních úspěchů.

• U21: Debakl v Plzni
20.3. - Juniorka utrpěla na západě Čech vysokou porážku 1:4. Domací ještě k tomu v závěru neproměnili penaltu.

• Sestřih utkání s Plzní
19.3. - Na dramatické a smolné utkání proti mistrovi z Plzně můžete kouknout ZDE v sestřihu webu iSport.cz.

• Víkendové výsledky mládeže
18.3. - Slavia-U19 2:0, U17-Slovácko 0:1, U16-Slovácko 1:2, Opava-U15 1:0, Opava-U14 0:4, Opava-U13 8:2, U13-Vítkovice 6:7, Opava-U12 7:2.