Vysočina Jihlava - MFK Karviná  1:0  (1:0)
Branka: 8. Shudeiwa
Rozhodčí: Šula
MFK Karviná: Drobek - Lukáš, Rychtařík, Dawid, Čopík - Blatoň (55. Luka), Goj (45. Volný), Špirko, Dadak (36. Palička) - Golasowski, Zych.
Počet diváků: 0

Trenér Zbyšek Gazda: „K utkání jsme zajížděli k soupeři pro nás nejvzdálenějšímu - do Jihlavy. Zápas jsme odehráli na hlavním stadionu, mohla to být tedy pro kluky určitá motivace. V prvním poločase nás ovšem Jihlava jasně přehrávala. Naše přihrávky byly nepřesné, nedokázali jsme podržet míč delší dobu ani přejít do kombinace. Míč jsme jen odevzdávali soupeři, který byl na míči kvalitní a využíval naše mezírky v obraně skvělými průnikovými přihrávkami. Právě po jedné takové jsme inkasovali. V průběhu první půle soupeř v rozmezí deseti sekund trefil dvakrát břevno naší brány, ale jinak se hra odehrávala spíš ve středu pole. Do druhého poločasu jsme chtěli určitě zlepšit naši hru dopředu, být více na míči a se zápasem něco udělat – a zlepšení přišlo. V druhé polovině utkání jsme byli, troufám si říct, lepším týmem. Soupeř si nevypracoval žádnou výraznější šanci. Začali jsme se dostávat k nebezpečným centrům a standardním situacím, soupeř to vycítil a zatáhl se. Hlavičku Špirka vytáhl brankář soupeře na poslední chvíli na roh, další šance zůstaly nevyužity. V nervózním závěru už jsme nedokázali vstřelit branku, a tak zápas skončil výsledkem 1:0 pro domácí tým. Jsme zklamaní, dalo se bodovat. Zejména za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. První poločas nám nevyšel podle představ, a tak musíme neustále na trénincích tvrdě pracovat na určitých aspektech naší hry.“

• U19 ve středu v Pardubicích
včera - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
před 2 dny - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
před 3 dny - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

• Memoriál EH: Nakonec 10. místo
12.11. - Během třetího dne turnaje tým U11 zabral a po vítězstvích nad Slováckem a Wislou Krakow si to rozdal s domácím Baníkem v "malém finále" o celkové deváté místo. Bohužel domácí zvítězili jasně 6:1 a svěřenci Ondřeje Hanzla tak nakonec skončili ve velké konkurenci na 10. místě. Podrobnosti o turnaji přineseme v týdnu.

• Víkendové výsledky mládeže
11.11. - Zlín-U18 0:1, Zlín-U16 0:1, U15-Slovácko 0:1, U14-Slovácko 1:2, Šumperk-U13 3:11, Šumperk-U12 1:4.