MFK Karviná - MFK Frýdek - Místek  0:2  (0:2)
Branky: 20. Vahalík, 28. Corriero
Rozhodčí: Mikeska
MFK Karviná: Drobek - Lukáš, Stuchlík, Rychtařík, Čopík - Blatoň, Volný (36. Popov), Goj (69. Gredka), Dadak (36. Luka) - Zych, Golasowski (62. Malý).
Počet diváků: 50

Asistent trenéra Daniel Novák: „Na umělé trávě jsme hostili soupeře z Frýdku-Místku, který je naším tabulkovým sousedem, dal se tedy očekávat vyrovnaný zápas. V úvodu utkání jsme měli více míč na kopačkách, ale naše přihrávky v útočné fázi nebyly přesné, a tak jsme se nedostali k žádnému většímu ohrožení soupeřovy brány. V prvním poločase jsme hrozili hlavně z pravé strany, ale žádný centr nenašel správného adresáta. S postupem času soupeř začínal být přesnější než my a výsledkem toho byla branka, kterou jsme obdrželi ve 20. minutě. Za sedm minut bylo ještě hůř, soupeřův nejlepší hráč, na kterého jsme upozorňovali, se od rohového praporku mezi třemi našimi obránci dokázal obtočit a krásnou střelou na vzdálenější tyč zvýšil vedení. Do poločasu se pokračovalo dále v nepřesnostech, které nás brzdily celý zápas. Ve druhém poločase jsme chtěli hru zjednodušit a dostávat se do šancí – tajně jsme doufali, že vyrovnáme. Bohužel se nám stále nedařilo, i když je třeba říct, že jsme soupeře zaměstnávali o něco více, než v poločase prvním. Dostávali jsme se k nebezpečným střelám, po rohovém kopu jsme nastřelili břevno. Soupeř už hrozil jen z protiútoků a po jednom z nich nastřelil tyč. Bohužel jsme nedokázali skórovat a tak zápas skončil 0:2. Bohužel zápas se nám moc nepovedl, nenavázali jsme na předchozí vítězství. Kluci ale musí dát hlavy nahoru a zvládnout nedělní poslední utkání v Hlučíně. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.“

• Juniorka remizovala 0:0
dnes - Bezbrankový, nikoliv ale nudný duel byl k vidění v deštivém nedělním dopoledni na Kovoně. Juniorské celky Karviné a Zlína se na těžkém terénu rozešly i přes řadu šancí na obou stranách bez branek 0:0.

• Sestřih prohry v Teplicích
dnes - Karvinští měli na výhru, nevyužili celou řadu šancí a nakonec nemají ani bod. Na sestřih nejdůležitějších okamžiků sobotního utkání ze severu Čech najdete ZDE.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - U21-Zlín 0:0, U19-Teplice 2:0, U17-Teplice 0:6, U15-Vítkovice 1:1, U14-Vítkovice 0:1, U13-Bílovec 4:3, U12-Bílovec 7:9, Bruntál-st.žáci B 4:2, Bruntál-ml.žáci B 10:1.

• Devatenáctka porazila Teplice
před 2 dny - Ligový dorost U19 porazil v pátek severočeské Teplice 2:0 po gólech Pisarka a Macka. Sedmnáctka Teplicím podlehla vysoko 0:6!

• Holzer slaví s repre postup!
před 3 dny - Karvinský hráč Jan Holzer pomohl národnímu týmu do 17 let k postupu do další fáze kvalifikace o ME. V závěrečném utkání ve Svitavách stačila k postupu remíza (1:1) s Tureckem. Holzer odehrál celý první poločas. Sumář celé úspěšné 1. fáze kvalifikace včetně dojmů samotného Jana Holzera přineseme v příštím týdnu!

• Na Dukle v sobotu odpoledne
18.10. - Na pražské Julisce se svěřenci Jozefa Webera představí v sobotu 4. listopadu od 15 hodin. Rozhodlo o tom upřesnění Ligové fotbalové asociace.

• Kvalifikace Ondrášovka Cupu
17.10. - Ve středu od 9 hodin začne ve Sportovním centru Kovona kvalifikační turnaj Ondrášovka Cup kategorie U12 za účasti osmi týmů včetně domácích. Fandové a rodiče jsou zváni.

• RepreU17 i s Holzerem prohrála
17.10. - Druhé utkání 1.fáze kvalifikace o ME nedopadlo pro českou sedmnáctku dobře. S Izraelem totiž tým kouče Václava Černého prohrál 0:2. Jan Holzer odehrál ve středu zálohy celý zápas a obdržel žlutou kartu. Rozhodující utkání je na programu ve čtvrtek ve Svitavách proti Turecku. Čechům by měla stačit k postupu remíza.