Branka: 39. Knapp
Rozhodčí: Kaloč
MFK Karviná: Drobek - Lukáš, Rychtařík, Dawid, Gredka - Szuscik (53. Adamus), Bystřičan (36. Palička), Blatoň, Dadak (63. Michailidis V.) - Goj, Zych.
Počet diváků: 0

Asistent trenéra Daniel Novák: „První utkání jarní části sezóny jsme odehráli na umělé trávě v Opavě. Hra byla od začátku neurovnaná z obou stran, hrálo se vyrovnané utkání. Měli jsme několik slušných akcí, které jsme bohužel nedotáhli do konce, chyběla nám rychlost a kreativita okolo brány soupeře. Ke konci poločasu jsme se dostávali přes křídelní prostory ke slušným centrům, ale žádný z nich jsme nevyužili. V poslední minutě prvního poločasu jsme nabídli soupeři špatným odkopem tutovku, kterou naštěstí neproměnil. Do druhého poločasu jsme provedli malé změny, ale hra se nijak podstatně nezměnila. Měli jsme slušné šance po standardních situacích, kde jsme se často dostali do zakončení, ale neúspěšně. Bohužel jsme inkasovali po ztrátě míče ve středu hřiště, kdy domácí hráč trefil krásnou střelou přesně horní roh brány. Po inkasované brance jsme se více dostávali ke hře, kterou jsme chtěli předvádět celý zápas, ale opět nám chyběla finální přihrávka. Škoda obdržené branky, byl to remízový zápas. Z utkání lze vyzdvihnout zahrávání standardních situací, po kterých jsme byli nebezpeční a dostávali se do zakončení.“

• Juniorka hostí Liberec
dnes - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
včera - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
včera - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
před 2 dny - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

• U13 v Praze na Minirepublice
18.4. - Také žáci U13 už mají za sebou první jarní kolo Minirepubliky. V pražských Horních Měcholupech se jim ale vůbec nedařilo - podlehli Slavii 0:4, Trenčínu 0:6, Pardubicím 1:3 (gól Pecold) a Žilině 0:10.

• Starší žáci: Dohrávky s FM
17.4. - Žáci U15 a U14 dohrávají ve středu 18. dubna 19. kolo proti Frýdku-Místku. Bude se hrát na Bažantnici od 15 a 16:45 hodin.