SK Dynamo Č. Budějovice - MFK Karviná  2:3  (1:2)
Branky: 15. Pařízek, 70. Kočí - 21. vl. Dolejšek, 34. Pisarek, 87. Vlachovský
Rozhodčí: Koval
SK Dynamo Č. Budějovice: Vávra – Dolejšek, Jáša, Kočí, Ardamica – Lindák, Malecha (90. Míka), Kadlec (68. Smetana), Pařízek, Kalousek – Vlk (61. Rauscher).
MFK Karviná: Tichý – Hejda, Mrózek, Holzer, Kaczmarczyk - Macko (90. Podešva), Klimek (85. Navrátil), Vlachovský, Fokaidis (55. Gros) - Pisarek, Seriš.
Počet diváků: 70

Trenér Marcel Frajt: „Zasloužená výhra, byli jsme fotbalovějším týmem. Brzy jsme inkasovali, ale kluci se z této rány dokázali oklepat. V dalších minutách se hra odehrávala převážně po obě vápna. Po zatlačení na soupeře se nám podařilo díky důrazu Fokaidise vyrovnat. Výsledek jsme dokonale otočili ve 34. minutě po akci Seriše, který vysunul Pisarka a ten svou šanci proměnil. Kromě dvou gólů jsme ještě v první půli měli tři slibná přečíslení, která jsme měli lépe vyřešit. Po změně stran domácí ještě víc zjednodušili hru, zasypávali nás centry a my naopak chodili do brejků. Bohužel bez úspěchu kvůli špatné finální fázi. Po sérii čtyř domácích rohů jsme kapitulovali a dvacet minut před koncem bylo srovnáno.  V posledních minutách se opět ukázal charakter našich hráčů – hráli jsme dopředu, drželi míč a zaslouženě jsme se dočkali vítězné branky. Seriš postupoval sám na brankáře a nedal. Z následného rohu, který jsme rozehráli nakrátko, se prosadil krásnou střelou Martin Vlachovský a rozhodl. Celému týmu patří velký dík.“

• Sestřih Zlín - Karviná
včera - Na webu iSport.cz si můžete prohlédnou t sestřih z utkání na zlínské Letné, kde Karvinští prohrálo po gólů Ekpaie. Video najdete ZDE.

• Ze Sparty s nulou
včera - Ligoví dorostenci prohráli v Praze se Spartou - devatenáctka 1:6 (gól Pisarek), sedmnáctka stejným výsledkem také 1:6 (gól Lalik).

• V Praze proti Spartě na ČT
před 2 dny - V pátek bylo upřesněno šesté ligové kolo, tedy první po reprezentační přestávce. Svěřenci Jozefa Webera se představí na pražské Letné proti Spartě v neděli 10. září od 18 hodin v přímém přenosu kanálu ČT Sport.

• (Celkem) úspěšná středa
16.8. - Dorostenci i žáci hostili v mistrovských utkáních Zlín a vedli si znamenitě - tým U18 vyhrál 3:0, U16 2:0, U15 5:1 (hattrick Jurásek), pouze tým U14 schytal debakl 1:6.

• Čtyři týmy ve středu v akci
15.8. - Dorosty U18 a U16 na Kovoně, starší žáci U15 a U14 na Bažantnici. Velmi napilno budou mít mládežnická družstva uprostřed týdne (středa 16.8.). Dorostenci hostí Zlín B (14:00 a 16:15 hod.), žáci pak v úvodním zápase sezóny také Zlín (15:00 a 16:45 hod.).

• Wágner ve Sportovním studiu
14.8. - Do studia TV Polar v Ostravě byl v pondělí dopoledne pozván Tomáš Wágner v rámci pravidelného pořadu Sportovní studio - rozhovor s karvinským útočníkem si můžete pustit od času 3:05 ZDE.

• Sestřih remízy s Boleslaví
14.8. - Web iSport. cz i tentokrát přináší sestřih všeho podstatného z ligového utkání MFK Karviná. Tentokrát do Slezska přijela Mladá Boleslav - zápas skončil 1:1 a na sestřih se podívejte ZDE.

• Debakly v Jihlavě
12.8. - Dorostencům U18 a U16 nevyšel vstup do MSDL. Ve svých prvních utkáních schytaly oba týmy debakly na půdě Jihlavy. Osmnáctka 0:5, šestnáctka 0:6!