Mlade talenty

Zápasy – ePojisteni.cz liga

kolodatumdomácíhosté   
1. so 30.7.  Jablonec  Karviná 5:3 (1:3)
Branky: 15., 47. a 74. Wágner, 49. Pernica, 84. Doležal - 25. a 40. Jurčo, 1. Voltr
ŽK: Mehanovič, Kubista, Hybš, Beneš - Janečka, Duda, Fiala
Rozhodčí: Orel - Wilczek, Pospíšil
2. so 6.8.  Karviná  Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
Branky: 28. Jurčo - 37. Řezníček
ŽK: Laštůvka, Budínský - Buchta
ČK: 47. Buchta
Rozhodčí: Příhoda – Koval, Pochylý
3. so 13.8.  Mladá Boleslav  Karviná 1:2 (1:0)
Branky: 43. Rada - 58. Janečka, 59. Šisler
ŽK: Magera, Rada - Jurčo, Eismann
Rozhodčí: Houdek – Moláček, Mokrusch
4. so 20.8.  Karviná  Dukla Praha 2:1 (0:0)
Branky: 57. Dreksa, 85. Galuška - 90. Hanousek
ŽK: Holík - Olayinka, Štětina
Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Boček
5. po 29.8.  Zlín  Karviná 3:0 (1:0)
Branky: 30. a 60. Diop, 77. Holík
ŽK: Diop (ZLN.)
Rozhodčí: Julínek - Blažej, Hrabovský
6. so 10.9.  Karviná  Jihlava 3:0 (2:0)
Branky: 13. Budínský, 27. Janečka, 59. Puchel
ŽK: Zelený - Hronek, Rosa
Rozhodčí: Ardeleanu – Ratajová, Peřina
7. ne 18.9.  Plzeň  Karviná 2:0 (1:0)
Branky: 11. z pen. a 58. Hořava
ŽK: Budínský, Moravec (oba KAR.)
ČK: 90. Panák
Rozhodčí: Pechanec – Kotík, Koval
9. so 1.10.  Slavia  Karviná 1:0 (0:0)
Branka: 77. Mešanovič
ŽK: Barák, Frydrych - Košťál
Rozhodčí: Machálek – Urban, Fišer
10. so 15.10.  Karviná  Příbram 2:0 (0:0)
Branky: 67. Dreksa, 88. Zelený
ŽK: Budínský, Šisler, Janečka - Trapp, Divíšek, Chaluš, Brandner
Rozhodčí: Hrubeš – Nádvorník, Paták
11. so 22.10.  Karviná  Teplice 1:4 (1:2)
Branky: 19. Hošek – 22. vl. Dreksa, 29. Vaněček, 55. Fillo, 69. Lüftner
ŽK: Šisler - Grigar, Jeřábek
Rozhodčí: Proske – Dobrovolný, Vlček
8. st 26.10.  Karviná  Liberec 0:0 (0:0)
ŽK: Šisler - Navrátil
Rozhodčí: Jílek – Antoníček, Kubr
12. ne 30.10.  Hradec Králové  Karviná 3:4 (0:2)
Branky: 53. Černý, 55. z pen. Schwarz, 90. Malinský - 6. a 79. Budínský, 32. Voltr, 69. Šisler
ŽK: Malinský - Janečka, Laštůvka, Košťál, Šisler
Rozhodčí: Franěk – Kříž, Hájek
13. ne 6.11.  Karviná  Slovácko 0:1 (0:1)
Branka: 13. Koné
ŽK: Janečka, Budínský - Šumulikoski, Daníček, Reinberk
Rozhodčí: Berka – Arnošt, Vít
14. ne 20.11.  Sparta  Karviná 3:0 (2:0)
Branky: 4. Holzer, 42. Pulkrab, 70. Lafata
ŽK: Smrž (KAR.)
Rozhodčí: Zelinka – Mokrusch, Černý
15. so 26.11.  Karviná  Bohemians Praha 1905 3:0 (0:0)
Branky: 48. Panák, 74. Janečka, 90. Puchel
ŽK: Dostál (BOH.)
Rozhodčí: Machálek – Nádvorník, Paták
16. so 3.12.  Zbrojovka Brno  Karviná 1:1 (0:0)
Branky: 90. Vraštil - 47. Šisler
ŽK: Janečka, Zelený (oba KAR.)
Rozhodčí: Ardeleanu – Pochylý, Šimáček
17. ne 19.2.  Karviná  Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
Branky: 73. Budínský - 78. Takács
ŽK: Šisler - Přikryl, Matějovský, Nečas
Rozhodčí: Hrubeš – Blažej, Urban
18. so 25.2.  Dukla Praha  Karviná 0:0 (0:0)
ŽK: Tetour, Podaný - Budínský
Rozhodčí: Marek – Nádvorník, Hájek
19. ne 5.3.  Karviná  Zlín 1:0 (0:0)
Branka: 52. Kalabiška
ŽK: Wágner - Štípek, Janíček, Diop
Rozhodčí: Julínek – Pelikán, Kříž
20. so 11.3.  Jihlava  Karviná 2:4 (2:3)
Branky: 37. Hronek, 45. Dvořák – 14. Budínský, 36. Eismann, 39. Panák, 68. Janečka
ŽK: Hošek (KAR.)
Rozhodčí: Franěk – Myška, Arnošt
21. ne 19.3.  Karviná  Plzeň 2:3 (1:0)
Branky: 13. Wágner, 75. Budínský - 72. Bakoš, 82. Ivanschitz , 89. Hořava
ŽK: Šisler, Wágner, Laštůvka, Eismann - Krmenčík
Rozhodčí: Zelinka – Kotík, Antoníček
22. so 1.4.  Liberec  Karviná 2:0 (1:0)
Branky: 15. Bartl, 70. Potočný
ŽK: Potočný - Košťál
Rozhodčí: Pechanec – Nádvorník, Vlček
23. so 8.4.  Karviná  Slavia 1:2 (1:1)
Branky: 36. z pen. Wágner - 12. a 79. Mešanovič
ŽK: Jovanović, Eismann, Košťál - Ščuk, Pavlenka, Barák, Mingazov
Rozhodčí: Orel – Koval, Kubr
24. so 15.4.  Příbram  Karviná 4:2 (1:1)
Branky: 33. Jiránek, 54. Suchan, 69. Rezek, 74. Linhart - 16. Panák, 89. Jovanović
ŽK: Kvída, Suchan - Šisler
Rozhodčí: Machálek – Hrabovský, Peřina
25. so 22.4.  Teplice  Karviná 1:0 (1:0)
Branka: 10. Hora
ŽK: Šušnjar (TEP)
Rozhodčí: Marek – Wilczek, Blažej
26. ne 30.4.  Karviná  Hradec Králové 4:2 (2:1)
Branky: 22. Dressler, 25. Budínský, 67. Kalabiška, 89. Wágner – 38. Mudra, 55. Martan
ŽK: Jovanović - Jirsák, Mudra, Janoušek
Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Boček
27. so 6.5.  Slovácko  Karviná 1:1 (1:0)
Branky: 28. Havlík - 49. Jovanović
ŽK: Navrátil - Kalabiška, Galuška, Eismann
Rozhodčí: Proske – Koval, Hájek
28. pá 12.5.  Karviná  Sparta 1:1 (0:0)
Branky: 83. Holík - 71. M. Kadlec
ŽK: Janečka - Lafata
Rozhodčí: Julínek – Dobrovolný, Pochylý
29. so 20.5.  Bohemians Praha 1905  Karviná 2:0 (2:0)
Branky: 10. Kabajev, 42. Dostál
ŽK: Smrž (KAR.)
Rozhodčí: Franěk – Peřina, Myška.
30. so 27.5.  Karviná  Jablonec 0:2 (0:1)
Branky: 6. a 55. Doležal
ŽK: Kysela (JAB.)
Rozhodčí: Nenadál – Peřina, Horák

• Juniorka hostí Liberec
dnes - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
včera - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

• Hošek s Teplicemi hrát nebude
včera - Ve čtvrtek zastavila Disciplinární komise LFA závodní činnost na jedno utkání stoperu Janu Hoškovi za čtyři žluté karty. Čerstvě devětadvacetiletý fotbalista tak vynechá nedělní duel proti Teplicím.

• Plná zátěž pro Matúše Madera
před 2 dny - Slovenský fotbalista z týmu MFK Karviná U19 Matúš Mader má za sebou se slovenskou reprezentací do 18 let dvojzápas proti Slovinsku (2:0 a 1:2). V obou utkáních odehrál v základní sestavě plný počet minut.

• Dvě vítězství proti FM
18.4. - Starší žáci zvládli na výbornou dohrávky 19. kola! Na Bažantnici obě kategorie porazily Frýdek-Místek - patnáctka 4:2 (2x Molitorisz, Krajčík a Di Carlo), čtrnáctka 1:0 (Hruška).

• U13 v Praze na Minirepublice
18.4. - Také žáci U13 už mají za sebou první jarní kolo Minirepubliky. V pražských Horních Měcholupech se jim ale vůbec nedařilo - podlehli Slavii 0:4, Trenčínu 0:6, Pardubicím 1:3 (gól Pecold) a Žilině 0:10.

• Starší žáci: Dohrávky s FM
17.4. - Žáci U15 a U14 dohrávají ve středu 18. dubna 19. kolo proti Frýdku-Místku. Bude se hrát na Bažantnici od 15 a 16:45 hodin.

• Mader do reprezentace U18
15.4. - Defenzivní univerzál staršího dorostu U19 Matúš Mader byl nominován do ️slovenského národního týmu do 18 let k přípravnému dvojutkání proti Slovinsku v termínu 15. - 19. dubna.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.