Kolik bodů získají fotbalisté MFK v duelech v Mladé Boleslavi a doma s Jabloncem?

31%

4 a více

48%

Celkový počet hlasujících: 156

Dovede nový trenér Norbert Hrnčár své svěřence k bodovému zisku v sobotním zápase proti Slavii?

Celkový počet hlasujících: 151

Dvě sezóny po sobě dokázali karvinští fotbalisté remizovat v domácím prostředí se Spartou 1:1! Oberou domácí borci i do třetice slavné pražské "S" o nějaký ten bod?

Celkový počet hlasujících: 192

Budou Karvinští v sobotu ve Zlíně bodovat?

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…