Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.2.Poslední den lístky za 100 KčPátek 1. února je posledním dnem, kdy si karvinští fanoušci mohou zakoupit za akční cenu 100 Kč vstupenky na slezské derby s Opavou. Od soboty 2. února startuje druhá vlna předprodeje a vstupenky budou stát 200 Kč. Podrobnosti ZDE.
2.2.Na Ticketportalu se neprodáváZ bezpečnostních důvodů nebyl v prodejní síti Ticketportal spuštěn avizovaný prodej vstupenek na slezské derby proti Opavě.
5.2.U9: Zlato v OstravěV mezinárodní konkurenci uspěl tým U9 pod vedením Dávida Krále. Na turnaji Rytíře Vítka v Ostravě-Dubině v neděli 3. února triumfoval bez jediné porážky. Ve finále zdolali malí hráči MFK své vrstevníky z Górniku Zabrze 5:2.
7.2.Podsedáky od FortunyV úvodních kolech jarní části FORTUNA:LIGY se fanoušci mohou na stadionech těšit na dárek od Fortuny v podobě podsedáků, které v zimním čase přispějí ke komfortu na stadionu. Více informací ZDE.
8.2.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D1-řada 8- sedadlo 3, b) sektor D3-řada 6-sedadlo 31, c) sektor D6-řada 8-sedadlo 14, d) sektor B7-řada 5-sedadlo 4. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
8.2.U21: Prohra 0:6 s BaníkemJuniorce předposlední zápas zimní přípravy vůbec nevyšel. V Ostravě s Baníkem prohrála v pátek dopoledne vysoko 0:6.
9.2.U19: Remíza v Žilině 3:3Ligoví dorostenci po cestě na herní soustředění v Polsku odehráli přípravné utkání v Žilině proti domácímu MŠK - zápas skončil remízou 3:3 (góly Ratica 2 a Věčorek 1).V pondělí čeká na tým duel s Wislou Plock a ve středu s Legií Varšava.
10.2.Sestřih slezského derbyKarvinští získali v prvním utkání jarní části bod za domácí remízu s Opavou. Na sestřih z nejzajímavějších akcí zápasu se podívejte ZDE.
11.2.Vítězný začátek soustředění Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.
12.2.Devatenáctka porazila PlockDorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.
12.2.V Příbrami 2. březnaLigová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.
12.2.U21: Prohra v generálceJuniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.
14.2.U19: Skalp Legie VaršavaLigoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).
15.2.Herní soustředění U17 u konceMladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).
17.2.Sestřih porážky na SlováckuServer iSport.cz přinesl jako obvykle sestřih nejzajímavějších okamžiků sobotního zápasu 21. kola FORTUNA:LIGY. Více ZDE.
17.2.Juniorka začala jaro porážkouJuniorský tým MFK Karviná vstoupil do jara prohrou 0:4 na půdě Fastavu Zlín. O vítězství rozhodli domácí už v první půli, ve které vstřelili tři góly.
19.2.Páteční generálky U19 a U17Ligové dorostence čekají v pátek generálky před startem jarní části proti MFK Ružomberok. Sedmnáctka začne ve 13 hodin, devatenáctka v 15 hodin. Obě utkání se odehrají na umělé trávě SC Kovona.
20.2.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D2-řada 5- sedadlo 13, b) sektor C1-řada 8-sedadlo 1, c) sektor D3-řada 7-sedadlo 16, d) sektor D4-řada 1-sedadlo 14. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Teplicím budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
22.2.Jednozápasový trest pro SmržeDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání kvůli čtyřem žlutým kartám Vojtěchu Smržovi. Dvaadvacetiletý záložník proto vynechá sobotní duel proti Teplicím.
23.2.U19: Remíza v generálceLigoví dorostenci mají za sebou generálky s Ružomberkem před středečním startem I. Celostátní dorostenecké ligy. Devatenáctka remizovala 2:2 (oba góly vstřelil Navrátil), sedmnáctka prohrála těsně 0:1.
24.2.U21: Jasná výhra 5:1 v TřinciJuniorský tým druhý jarní zápas zvládl a v derby na půdě Třince zvítězil v neděli odpoledne vysoko 5:1 i díky hattricku Jana Suchana.
24.2.Sestřih remízy s TeplicemiAni na třetí pokus Karvinští na jaře nevyhráli. V sobotu odpoledne remizovali s Teplicemi na domácím trávníku 1:1. Sestřih nejzajímavějších okamžiků zápasu najdete ZDE.
25.2.Výsledky mládeže z víkenduU19-Ružomberok 2:2, U18-Bytča (muži) 2:3, U17-Ružomberok 0:1, Ružomberok-U16 4:1, U15-Ružomberok 3:3, Ružomberok-U13 7:5, Ružomberok-U12 9:14.
26.2.Úspěšný víkend mládežníkůDvě první místa přivezl rozdělený tým mladší přípravky U9 z halových turnajů v Raškovicích a Brušperku. Mladší žáci B obsadili na finálovém turnaji OFS Karviná hezké třetí místo a v hale SC Kovona se konalo předposlední kolo Ligy Malých Mistrů (kategorie U7 a U8).
27.2.Dohrávky U19 a U17 bez bodůLigoví dorostenci prohráli ve středečních dohrávkách 15. kola s pražskou Spartou. Devatenáctka těsně 1:2, sedmnáctka 0:4!
28.2.Berkovec v sestavě kolaPodruhé za sebou se gólman Martin Berkovec objevil v ideální fanouškovské sestavě. Stalo se tak po duelu na Slovácku i doma proti Teplicím. Informoval o tom facebookový profil FORTUNA:LIGY. Mezi třemi nejlepšími sprintery uplynulého kola se potom objevil Petr Galuška, který vyvinul maximální rychlost 32,4 km/h. Podrobnosti ZDE.

• U19 ve středu už od 12 hodin
včera - Ligoví dorostenci U19 a U17 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunuly začátky zápasů - devatenáctka hraje už od 12 hodin a sedmnáctka od 14:15 hodin.

• V úterý hrají žáci U15&U14
včera - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
před 2 dny - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.