Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.8.Víkendové výsledky týmů MFKVítkovice-Karviná 2:3np, Brno-U19 0:1, U17-Třinec 1:1, U16-Třinec 4:0, Sigma Olomouc-U15 2:0, Sigma Olomouc-U14 4:0, Hlučín-U13 1:17, Hlučín-U12 2:10, st.žáci B-Horní Žukov 4:0, ml.žáci B-Horní Žukov 5:1.
29.8.Sedmnáctka doma zaváhalaMladší dorostenci hostili v sobotu Třinec. Sedmnáctka remizovala 1:1, šestnáctka vyhrála vysoko 4:0.
28.8.Sivrić má 3 zápasy STOPDisciplinární komise na svém čtvrtečním zasedání rozhodla o trestu pro Mateje Sivriće, který byl vyloučen v zápase ve Frýdku-Místku. Trest zní - zastavení činnosti na tři zápasy nepodmíněně. V překladu to tedy znamená, že Sivrić nuceně vynechá ještě pohárový zápas s Vítkovicemi a derby s Opavou. První třetinu trestu si odpykal ve středu proti Varnsdorfu.
26.8.Debakly v BrněStarší žáci vysoko prohráli své zápasy na půdě brněnské Zbrojovky. Patnáctka 1:7, čtrnáctka 0:11.
25.8.Devatenáctka porazila PlzeňZaslouženou výhru slaví dorost U19. V oboustranně pěkném zápase zdolali svěřenci Romana Westa plzeňskou Viktorii 2:0 po gólech Lingra s Řapkem.
25.8.Coerver v PetřkovicíchTříhodinový oblíbený Coerver coaching proběhne v pondělí 7. září od 16 hodin na hřišti FC Odra Petřkovice. Podrobné informace najdou rodiče ZDE a přihlášky pak v záložce ROADSHOW.
23.8.Tým do 18 let získal zlatoVýborně obsazený Memoriál Václava Ježka vyhrál národní tým U18 i s Ondřejem Lingrem. Ve finále čeští mladíci vyhráli na penalty. Lingr nastoupil na závěrečnou půlhodinu a jeho dojmy přineseme v tomto týdnu.
23.8.Víkendové výsledky týmů MFKFM-Karviná 0:2, U19-Hradec Králové 1:4, Znojmo-U17 1:5, Znojmo-U16 0:5, U15-Zlín 0:3, U14-Zlín 1:0, Dobrá-st. žáci B 6:6, Dobrá-ml. žáci B 1:5.
22.8.FM-Karviná 0:2!Karvinští vyhráli derby ve Frýdku-Místku zaslouženě 2:0. Trefili se Sedlák a Sivrić, který však také v 66. minutě uviděl červenou kartu. Reportáž připravujeme...
22.8.Čtrnáctka porazila ZlínV sobotních dopoledních zápasech starších žáků uspěla proti zlínskému Fastavu karvinská čtrnáctka, která díky gólu Adama Paličky vyhrála 1:0. Patnáctka tak úspěšná nebyla a podlehla Ševcům 0:3.
21.8.Gól Lingra proti UkrajiněČeši do 18 let vyhráli i třetí duel ve skupině Memoriálu Václava Ježka - v pátek zdolali Ukrajinu po penaltách. V normální hrací době skončili utkání 2:2, když český tým vstřelil dva góly v úplném závěru. Ten první karvinský borec Ondřej Lingr. V sobotním finále se Češi zahrají proti Rusku.
20.8.Lingr asistoval u dvou gólůDvěma asistencemi pomohl k vítězství Česka U18 nad Japonskem 4:1 na Memoriálu Václava Ježka Ondřej Lingr. Ten odehrál celý zápas, po kterém je jasné, že Češi si zahrají sobotní finále proti Rusku či Slovinsku, přestože je ještě v pátek čeká utkání s Ukrajinou
20.8.Žáci U13 a U12 nehrajíNedělní derby obou kategorií mladších žáků proti Frýdku-Místku se odkládají na středu 14. října.
19.8.Lingr odehrál první půliČeši U18 na úvod Memoriálu Václava Ježka zdolali v Hradci Králové Maďarsko 2:0. Ondra Lingr odehrál první poločas, který dohrával s bolestmi po nakopnutí od soupeře. Do druhé půle jej vystřídal Jiří Miker.
19.8.U15+U14: Prohry se SigmouStarší žáci podlehli v úvodních zápasech nové sezóny Sigmě Olomouc. Patnáctka 2:8, čtrnáctka 1:5.
18.8.Ve středu poprvé starší žáciU15 ve 14:45 a U14 v 16:30! To jsou časy začátků prvních mistrovských utkání starších žáků, kteří ve středu na Bažantnici přivítají Sigmu Olomouc.
18.8.54 gólů HranicímMladší žáci ztrapnili soupeře z Hranic. Třináctka vyhrála 30:1, přičemž hned devětkrát se trefili Molitorisz s Juráskem. Dvanáctka byla shovívavější a zvítězila "jen" 24:1.
17.8.Mladší žáci hostí HraniceV úterý odpoledne přivítají mladší žáci U13 a U12 na Bažantnici Hranice. Třináctka začíná v 15:30 hodin, dvanáctka v 17:00.
16.8.Trenéři hodnotí sobotní duelNa pozápasové názory obou trenérů, domácího Jozefa Webera a hostujícího Jaroslava Klímy, se můžete podívat ZDE.
15.8.U19: Porážka 0:1 v JihlavěStarší dorostenci podruhé za sebou prohráli venkovní zápas díky jediné obdržené brance - tentokrát v Jihlavě. O výhře rozhodl v 75. minutě domácí Vitásek.
15.8.Víkendové zápasy týmů MFKKarviná-Vyšehrad 4:0, Jihlava-U19 1:0, U17-HFK Olomouc 3:1, U16-HFK Olomouc 4:1, Valmez-U13 3:19, Valmez-U12 4:11.
14.8.Devatenáctka v JihlavěTým U19 se v sobotu hodinu po poledni představí na půdě Vysočiny Jihlava. Trenér West bude postrádat Ondřeje Lingra, který reprezentuje Česko na Memoriálu Václava Ježka.
12.8.Snadná vítězství s HlučínemObě kategorie mladších dorostenců zcela bez problémů porazily Hlučín. Sedmnáctka 10:1 i díky hattricku Reného Macka, šestnáctka pak 5:0.
11.8.U17 a U16 proti HlučínuVe středu odpoledne jsou na programu druhé zápasy nové sezóny mladšího dorostu. Na Bažantnici přivítají oba týmy Hlučín (U17 od 14:00, U16 od 16:00).
10.8.St. žáci v úterý nehrajíV úterý dopoledne měla pro starší žáky začít sezona, jenže všechno je jinak a obě utkání proti Prostějovu byla odložena. Zatím se tedy můžete aspoň podívat na hrací plán podzimu - tým U15 najdete ZDE a U14 ZDE.
9.8.Rozdílné vstupy ml.dorostencůTýmy U17 a U16 zahájily sezónu rozdílně! Zatímco sedmnáctka v Prostějově zvítězila 3:1 (Hejda, Botur, Macko), tak šestnáctka prohrála vysoko 2:6 (Gandzel, Seriš).
7.8.Znojmo-Karviná 1:1Karvinští si vezou z jihu Moravy bodík za remízu 1:1. Domácí šli v 8. minutě do vedení, ale nakonec Matěj Fiala v 81. minutě vyrovnal.
7.8.Devatenáctka v JablonciStarší dorostenci odjíždějí v sobotu ráno na dalekou cestu do Jablonce, kde je od 15:30 hodin čeká v pořadí třetí zápas nové sezóny.
6.8.Jízdní řád mladších dorostencůUž v neděli zahajují v Prostějově sezonu dorosty U17 a U16. Plán podzimní části sedmnáctky najdete ZDE a šestnáctky ZDE.
4.8.U19-Slavia 6:0!!Starší dorost doslova rozpucoval neškodnou Slavii vysoko 6:0. Hattrick zaznamenal Ondřej Lingr, dva góly dal Daniel Řapek a jeden též Arek Jaworski!
3.8.Sobotní přípravná utkání žákůPatnáctka porazila Odru Wodzislaw 3:1, čtrnáctka prohrála s FM 1:3 a třináctka porazila FM 7:5.
2.8.Šestnáctka zdolala ValcířeMladší dorostenci sehráli v sobotu přípravné zápasy v rámci MVM s Frýdkem-Místkem. Sedmnáctka remizovala 1:1, šestnáctka vyhrála 3:0.

• Sestřih vítězství v Příbrami
včera - Po gólech Smrže a Ndefeho vyhráli Karvinští v Příbrami. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků tohoto utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
před 2 dny - U19-Slavia Praha 0:2, Přerov-U18 2:3, U17-Slavia Praha 2:1, Přerov-U16 1:0, Frýdek-Místek-U15 10:4, Frýdek-Místek-U14 2:7, U13-Valašské Meziříčí 22:0, U12-Valašské Meziříčí 13:1, U11-Lokomotiva Petrovice 24:0, st. žáci B-Jablunkov 8:0, ml.žáci B-Jablunkov 4:2.

• Janečka nemůže hrát
před 3 dny - Sobotní duel v Příbrami musí Marek Janečka vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila DK LFA na svém zasedání!

• Molitorisz na kvalifikaci U17
19.9. - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
17.9. - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
16.9. - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
16.9. - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.