Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Sigma U19-Karviná U19 3:0V první ze dvou jarních předehrávek podlehla devatenáctka domácí Sigmě Olomouc 0:3, přestože v první půli byl stav bezbrankový .Podzimní část zakončí tým Romana Westa příští týden domácím duelem proti Baníku Ostrava.
28.11.Puchel odehrál celý zápasHned při svém premiérovém startu za národní tým U19 odehrál Erik Puchel celé utkání. Ve Vlašimi proti místnímu druholigovému celku vyhrála reprezentace 4:1.
27.11.Šestnáctka vyhrála v TřinciTým U16 ve středu zvítězil v přípravném posezónním duelu v Třinci 4:2. Dva góly dal Wala a po jednom Kvapil se Swaczynou. Poslední zápas před volnem by měl tým trenéra Gibaly absolvovat v pátek 12.12. od 17 hodin na Kovoně proti Čadci.
26.11.Prohra s BohemkouSvěřenci Romana Westa prohráli na půdě Bohemians Praha 1905 1:3. Jedinou branku Karviné vstřelil ve 39. minutě Lukáš Duda.
25.11.U19 ve středu v PrazePřesně po týdnu si starší dorostenci zopakují cestu do hlavního města. V dohrávce 8.kola se totiž představí v zápase s Bohemians Praha 1905. utkání startuje ve 12:30 hodin.
24.11.Ještě 2 přípravné duelyPodzimní část je u konce, ale karvinští fotbalisté budou ještě dva týdny trénovat a sehrají mimo jiné 2 přípravné duely. Ten první už v pátek s Hlučínem a druhý ve středu 3. prosince s Opavou. Podrobnosti přineseme v úterý.
22.11.Pozápasové názory trenérůOba trenéři, domácí Jozef Weber a hostující Marek Kalivoda, hodnotí sobotní duel a ve zkratce také celý podzim. Video najdete ZDE.
19.11.Ml. žáci na závěr prohráliVe středu zakončili podzimní část sezóny i mladší žáci odloženými zápasy na půdě ostravského Baníku. Třináctka prohrála 6:9, dvanáctka 8:10.
18.11.U19 ve středu v PrazeNa dorostence U19 čeká ve středu po obědě zápas v Praze proti nováčkovi soutěže - Meteoru Praha. Výkop je ve 13 hodin.
17.11.Patnáctka v Bílovci až šestáNa halovém turnaji FAČR v Bílovci se týmu U15 příliš nedařilo. Vyhrál pouze jediný zápas a obsadil konečné 6. místo.
15.11.Porážky se SpartouMladší dorostenci vstoupili do semifinálové fáze Memoriálu Vlastislava Marečka domácími porážkami se Spartou Praha! Sedmnáctka prohrála 0:2, šestnáctka 0:3.
14.11.V sobotu na Kovoně SpartaNa umělce Sportovního centra Kovona se zítra rozehraje semifinálová skupina Memoriálu Vlastislava Marečka. Sedmnáctka hraje ve 13 hodin, šestnáctka v 15 hodin. Více informací najdete ZDE.
12.11.Halový turnaj v BílovciNa žáky U15 a U13 čeká o víkendu tradiční turnaj FAČR v halovém fotbale. Patnáctka bude hrát v Bílovci v sobotu a třináctka v neděli.
9.11.Mladší žáci v Ostravě nehrajíPoslední podzimní zápasy mladších žáků na půdě ostravského Baníku musely být v neděli dopoledne kvůli špatnému terénu odloženy.
9.11.Výsledky karvinských týmůKarviná-Sigma Olomouc 2:2, Jablonec-U19 1:2, U17-Baník Ostrava 0:2, U16-Baník Ostrava 2:5, Sigma Olomouc-U15 7:1, Sigma Olomouc-U14 4:2.
8.11.Tým U19 vyhrál v JablonciSvěřenci Romana Westa vyhráli na druhém konci republiky v Jablonci 2:1 po gólech Kalouse a Moskála z první půle.
8.11.Pozápasové ohlasy trenérů Jozef Weber i Leoš Kalvoda zhodnotili utkání, ve kterém si oba celky připsaly do tabulky po jednom bodu. Karviná - Sigma 2:2. Video ZDE.
7.11.Cverna dostal na 2 zápasy STOPTrenér Jozef Weber bude postrádat stopera Václava Cvernu kvůli jeho červené kartě z duelu ve Znojmě. Cverna bude muset vynechat domácí utkání s Olomoucí i následující v Ústí nad Labem. O trestu rozhodla Disciplinární komise FAČR.
7.11.Dorostenci prohráli s BaníkemAni druhá střetnutí v tomto týdnu nepřinesla mladším dorostencům radost. V úterý si dvě výhry z Karviné odvezla Zbrojovka Brno, v pátek také Baník Ostrava. Sedmnáctka prohrála 0:2, šestnáctka 2:5.
6.11.Lingr skóroval na soustředěníVe čtvrtečním modelovém zápase bílých proti červeným v rámci soustředění repre U17 se střelecky prosadil Ondřej Lingr. Hrálo se na 3 třetiny po dvaceti minutách a výsledek byl nerozhodný 1:1. Brankář Jiří Ciupa chytal nejprve za bílé a posléze i za červené a gól nedostal. V odpoledních hodinách následovala cesta zpět domů.
5.11.Prohry st. žáků s BaníkemV předposledních podzimních vystoupeních nestačili starší žáci v Ostravě na Baník. Patnáctka prohrála 1:3, čtrnáctka 0:3.
4.11.Porážky se ZbrojovkouMladším dorostencům se nevedlo a s Brnem prohráli - U17 2:5 a U16 1:8. V pátek uzavřou podzim opět domácími zápasy. Tentokrát dorazí ostravský Baník.
3.11.U17 a U16 na KovoněMladší dorostenci hostí v úterý odpoledne v dohrávce 6. kola Zbrojovku Brno. Zápasy obou kategorií se uskuteční na umělé trávě ve Sportovním centru Kovona. Sedmnáctka začne v 15:30 a šestnáctka už pod umělým osvětlením o dvě hodiny později.
2.11.Víkendové výsledky týmů MFKZnojmo-Karviná 0:2, U19-Hradec Králové 5:1, Hodonín-U17 1:2, Hodonín-U16 2:4, U15-Prostějov 1:3, U14-Prostějov 4:2, st.žáci B-Dobrá 5:2, ml.žáci B-Dobrá 1:4.
1.11.Devatenáctka přejela HK 5:1Starší dorostenci po čtyřech zápasech bez výhry zase vyhráli, když zdolali Hradec Králové hladce 5:1. Prosadilo se hned 5 různých fotbalistů - Moskál, Puchel, Duda, Leibl a Lingr.

• Sestřih porážky v Liberci
včera - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 3 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
12.12. - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.