Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.U19: Další bezbranková remízaSvěřenci Romana Westa hned ve svém prvním domácím utkání jarní části ztratili body. Na Kovoně v utkání s Českými Budějovicemi se totiž nedokázal prosadit ani jeden tým, a tak zápas skončil 0:0.
26.2.Šestnáctka vyhrála v HKTým U16 dokázal v Hradci Králové zvítězit 2:1 (góly Botur a Pisarek). Naopak sedmnáctka prohrála 1:4.
25.2.Opava U19 - Karviná U19 0:0V předehrávaném utkání nejvyšší dorostenecké soutěže remizovala devatenáctka v sousední Opavě bez branek 0:0.
24.2.Prohry s Mladou BoleslavíMladší dorostenci prohráli své zápasy s Mladou Boleslaví. U17 1:4 (Berešík), U16 4:6 (2x Swaczyna, Cieslawski, Sembol).
23.2.Devatenáctka ve středu v OpavěPo dohodě obou klubů bude zápas I.dorostenecké ligy SFC Opava - MFK OKD Karviná sehrán už tuto středu 25. února od 12 hodin.
21.2.Výsledky žákovských týmůHlučín-U15 0:0, Hlučín-U14 1:2, Slovácko-U13 1:1, Pezinok-U13 1:10.
20.2.U13 v LuhačovicíchDo známého prostředí s nadstandardními podmínkami - UT, hala, vířivka, sauna, bazén či samotné ubytování - se vydal žákovský tým U13 pod vedením Zbyška Gazdy. Hlavním cílem je krátká změna prostředí, utužování kolektivu a konfrontace s jinými soupeři (v sobotu se Slováckem, v neděli s Pezinokem)
20.2.S Walesem i podruhé 1:1Do odvetného zápasu zasáhl jen Ondra Lingr, který v 67. minutě nahradil Sadílka. Ciupa i Lingr zůstali po nočním příletu v Praze, kde čekali na příjezd devatenáctky, která už zítra dopoledne hraje mistrák v Plzni.
19.2.V pátek U17 a U16 se ZlínemDalší utkání v rámci semifinálové skupiny MVM sehrají karvinští mladší dorostenci už v pátek doma proti Zlínu. Šestnáctka začíná v 11 hodin, sedmnáctka o dvě hodiny později.
18.2.Vaněk trénuje ve FMTřiadvacetiletý defenzivní záložník dostal svolení k tréninkovému procesu u Valcířů z Frýdku-Místku, kde už v úterý absolvoval první trénink.
18.2.Remíza s WalesemReprezentace do 17 let má zase bou první ze dvou přípravných zápasů proti Walesu. V tom prvním i s Jiřím Ciupou v bráně remizovali 1:1. Ondřej Lingr se na hřiště podíval v 57. minutě.
18.2.Nitra - Karviná 1:1Remízou 1:1 s Nitrou skončilo první ze dvou přípravných utkání na herním soustředění. Góly padaly až v závěrečných minutách zápasu a výhradně ze značky pokutového kopu. Nejprve Karvinou poslal v 87. minutě do vedení po proměněné penaltě Jan Trousil, ale Nitra za tři minuty vyrovnala díky Pauknerovi!
17.2.U17 a U16 se Zlínem v pátekDalší utkání v rámci semifinálové skupiny MVM sehrají karvinští mladší dorostenci už v pátek doma proti Zlínu. Šestnáctka začíná v 11 hodin, sedmnáctka o dvě hodiny později.
17.2.Ve středu s NitrouPrvní zápas na herním soustředění čeká na tým Jozefa Webera už ve středu po obědě. Ve 13:30 hodin začne utkání s Nitrou - po podzimu 4. týmem I.slovenské ligy-západ.
16.2.Češi vyhráli turnaj v La MangaReprezentanti do 19 let se po výhře 2:0 nad Slovenskem radují z vítězství na mezinárodním turnaji ve Španělsku. Také v posledním utkání dostal šanci Erik Puchel, když dvacet minut před koncem střídal Buchvaldka. V úterý se Erik po příletu do Prahy připojí k áčku, které je na soustředění ve slovenském Senci.
15.2.Puchel proti Norsku v základuVýhru si na turnaji ve španělské La Manga připsali reprezentanti do 19 let. V sobotu zdolali Nory 2:1. Erik Puchel nastoupil v základní sestavě a na hřišti vydržel něco málo přes hodinu. V pondělí se Češi představí proti Slovensku.
14.2.Výsledky mládežeU17-Kysucké Nové Mesto 5:0, U16-Kysucké Nové Mesto 3:2, U15-Tychy 1:3, U14-Tychy 11:1, Vítkovice-U13 4:5, Vítkovice-U12 5:4.
13.2.Puchel odehrál druhý poločasČeští reprezentanti do 19 let vstoupili do turnaje v La Manga remízou 1:1 s Posrugalskem. Erik Puchel nastoupil ihned po přestávce, když vystřídal královéhradeckého fotbalistu Daniela Trubače.
11.2.Lingr s Ciupou do WalesuReprezentační kouč české sedmnáctky Václav Černý neopomenul v nominaci ani dva karvinské borce na poslední dva přípravné duely před březnovou kvalifikací. Český mládežnický nároďák se představí v dvojutkání na půdě Walesu 17. a 19. února.
9.2.Výsledky z víkenduKatowice-Karviná 1:3, U19-Žilina 2:1, Sigma Olomouc-U17 2:0, Sigma Olomouc-U16 5:0, U13-Opava 5:3, U12-Opava 11:3.
7.2.Starší dorost porazil ŽilinuTěžký zápas s vítězným koncem mají za sebou dorostenci U19. Díky gólům Puškáče z penalty a Putyery porazili slovenskou Žilinu 2:1. Příští týden bude na programu v Chorzówě generálka před startem jara na půdě Plzně (21. února).
6.2.GKS - Karviná 1:3Svěřenci Jozefa Webera si připsali další vítězství. V pátek odpoledne vyhráli 3:1 v Katovicích. Gólově se prosadili Urgela, Daníček a Duda.
6.2.Prohry se SigmouDruhé porážky si v semifinálových skupinách Memoriálu Vlastimila Marečka připsaly obě kategorie mladších dorostenců. Sedmnáctka prohrála na hřišti Sigmy Olomouc 0:2, šestnáctka 0:5.
5.2.V pátek v KatovicíchÁčko se v pátek 6. února představí u druholigového polského týmu GKS Katovice. Zápas proti šestému týmu po podzimní části začne v 15 hodin a můžete jej sledovat live na ONLAJNECH.
3.2.Turnaj U11 vyhrál FMSobotní turnaj přípravek U11 vyhrála na Kovoně Frýdek-Místek před Opavou a Orlovou. Domácí tým skončil pátý. Turnaj se nakonec musel obejít bez týmů Palkovic a Ružomberoku.
3.2.Puchel s repre do ŠpanělskaTrenér národního týmu U19 Michal Petrouš neopomenul v nominaci na turnaj v La Manga ani Erika Puchla! Karvinský záložník se tak bude v pondělí hlásit v Praze, odkud pak společně s týmem odletí do Španělska k třem zápasům.
2.2.Dva hráči U13 v nominaciPatrik Goj a Lukáš Golasowski jsou v nominaci Moravskoslezkého KFS na Mezinárodní halový turnaj v Zabrze, který se bude konat 7. a 8. února. Gratulujeme!
1.2.Víkendové výsledky týmů MFKKarviná-Žilina 9:3, U17-Liberec 5:2, U16-Liberec 3:2, U15-Čadca 5:0, U14-Wodzislaw 1:2, Tychy-U13 2:2, Tychy-U12 0:3.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.