archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.3.Juniorka hostí v neděli po obědě JihlavuKAR - JIH 5:0, 19.kolo | redakceTřetím jarním kolem pokračuje Juniorská liga. Po výhře v Třinci budou chtít Karvinští tříbodový zisk potvrdit v domácím utkání na Kovoně proti Jihlavě.
1.3.Daleký výjezd k Litavce, Příbram-Karviná (so,15)PRB - KAR 2:1, 23.kolo | redakceČtvrtý jarní zápas čeká na svěřence Norberta Hrnčára. Karvinští se představí v Příbrami u nováčka FORTUNA:LIGY a budou útočit na první tříbodový zisk v roce 2019.
2.3.Pár minut od bodového zisku, Příbram-Karviná 2:1 PRB - KAR 2:1, 23.kolo | redakce, foto/Michal ChadimDomácí góly na začátku a na konci rozhodly o osudu utkání. Karvinští po zlepšeném výkonu z druhé půle měli minimálně bod na dosah, jenže vše utnul v závěru exkarvinský Radek Voltr.
2.3.VIDEO: Tiskovka trenéra a rozhovor s GubouPRB - KAR 2:1, 23.kolo | redakce, foto/Michal ChadimTěsná a nešťastná prohra vždy bolí. Utkání v Příbrami hodnotili trenér Norbert Hrnčár (na pozápasové tiskové konferenci) a střelec jediného karvinského gólu Dávid Guba.
3.3.Po vyrovnání jsem věřil, že vyhrajeme, líčil WágnerPRB - KAR 2:1, 23.kolo | redakceTěšil se domů, ale návrat Tomáši Wágnerovi a vlastně celému týmu pořádně zhořkl. Chybělo několik minut a Karvinští mohli odjíždět z Příbrami s bodovým ziskem – nakonec odjeli s prázdnou.
3.3.Jasná záležitost! Juniorka smetla Jihlavu 5:0KAR - JIH 5:0, 19.kolo | redakceJuniorský tým navázal na týden starou venkovní výhru a v domácím prostředí ji potvrdil proti Jihlavě. Po sedmi měsících se v ostrém zápase objevil stoper Pavel Dreksa - bez problémů dirigoval sedmdesát minut obranu a dokonce vstřelil gól.
4.3.Pavel Dreksa: Naskakovat na pár minut je složité KAR - JIH 5:0, 19.kolo | redakceV neděli po obědě se Sportovním centrem Kovona rozléhal starý, dobrý a známý křik. Ti bystřejší hned pochopili, že dirigent zadních řad je zpátky! Stoper Pavel DrekSa si po sedmi měsících od zranění achilovky navlékl karvinský dres a zasáhl do zápasu – zatím pouze za juniorku.
5.3.Zlatý víkend žáků - triumfy v Korni a Horní SuchéredakceTurnaje během prvního březnového víkendu přinesly hráčům MFK jen radost a umístění "na bedně". Třináctka vyhrála v sobotu na Slovensku, o den později (na turnaji starších žáků) skončila druhá v Horní Suché, kde triumfovali B žáci. Mladší žáci B brali ve své kategorii bronz.
5.3.Sedmnáctka zle potrápila favorizovanou SlaviiredakceVložené pondělní 22. kolo mají ligoví dorostenci za sebou. Z Prahy ovšem nepřivezli ani bod, protože devatenáctka musela spolknout debakl 0:7, sedmnáctka sahala po bodu, ale nakonec padla 3:4.
6.3.Starší přípravka navštívila na konci února MonakoredakceTým U11 pod vedením trenéra Ondřeje Hanzela vyrazil poznávat svět - a to rovnou do Monaka. Na programu bylo přátelské utkání a návštěva utkání Ligue 1 Monako – Lyon. Během čtyř dnů prožili všichni účastníci výpravy mnoho zajímavého…
7.3.Lístky na zápas s Bohemkou stále v prodejiredakceKarvinští se v sobotu odpoledne pokusí stáhnout aktuální pětibodovou ztrátu na tým z pražských Vršovic. K tomu ovšem budou potřebovat hlasitou podporu svých věrných fanoušků. Utkání startuje 9. března v 15 hodin.
8.3.Šéftrenér mládeže o zimní přípravě a cílech pro jaroredakceNa startu jara šéftrenér mládeže MFK Karviná Petr Gibala sesumíroval práci v zimní přípravě. Řeč se stočila také k reprezentaci a cílech pro druhou půlku sezóny.
8.3.Zkrotit klokany se rovná nutnosti, Karviná-Bohemians 1905 (so,15)KAR - BOE 0:3, 24.kolo | redakceTřetí jarní domácí zápas je tady! Karvinští potřebují vydolovat tři body proti soupeři, který je v tabulce o příčku výš s pětibodovým náskokem. Zároveň tím zahajují dvouzápasový boj s pražskými kluby.
9.3.Třígólový výbuch! Karviná-Bohemians Praha 1905 0:3KAR - BOE 0:3, 24.kolo | redakceTak to se vůbec nepovedlo! Karvinští doma nestačili na pražské Bohemians a prohráli o tři góly. Všechny trefy zaznamenali hosté v první půli.
9.3.VIDEO: Tiskovka Hrnčára a rozhovor s MoravcemKAR - BOE 0:3, 24.kolo | redakceTakto vysokou porážku nečekal vůbec nikdo. Trenér Norbert Hrnčár a záložník Jan Moravec hledali příčiny výbuchu v poměru 0:3!
10.3.Martin Berkovec: Musíme se z toho dostat samiKAR - BOE 0:3, 24.kolo | redakceMoc chtěl uspět uspět a případně si připsat proti klubu, ve kterém působil, druhé čisté konto v sezóně. Bohužel zápas s Bohemkou byl propadákem, což gólman Martin Berkovec moc dobře věděl.
11.3.Škoda! Juniorka na Slovácku dvakrát vedlaSLO - KAR 3:2, 20.kolo | redakceA je i po teoretických nadějích na první čtyřku. Juniorka MFK na půdě Slovácka dvakrát vedla, jenže slepenými góly dvacet minut před koncem nakonec prohrála 2:3 a domů odjela s prázdnou.
11.3.U19+U17: Z jihu Čech také bez bodů a s křivdouredakceLigoví dorostenci ani ve třetím jarním zápase nebodovali. V Českých Budějovicích prohrála devatenáctka 2:3 a sedmnáctka 1:2!
12.3.Norbert Hrnčár odvolán z lavičky MFK KarvináredakceVedení MFK Karviná se rozhodlo v úterý dopoledne odvolat trenéry Norberta Hrnčára s Richardem Högerem. Nový trenér bude představen ve středu.
12.3.Ondřej Lingr mezi náhradníky v repre U21redakce"Lvíčata" čeká v termínu 17. - 26. března přípravný kemp ve Španělsku. Z kádru MFK Karviná figuruje mezi náhradníky záložník Ondřej Lingr, který tak bude čekat na telefon od kouče Karla Krejčího.
123>>

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.